S kolem a partou bikerů nás baví svět!

PRAHA-západ-děti-podzim 3.9. - 29.10.2024

Pravidelné ježdění a blbnutí na kole s partou kamarádů nejlépe ukáže vašemu dítěti, že je kolo ta nejlepší hračka na světě!

tags: děti

volná místa: 29/45

GPS: 49.9875047N, 14.4279442E

Náš dětský kroužek pořádáme už od roku 2018 a prošly jím už stovky dětí. A máme radost, kolik dětí se nám vrací a jezdí několik turnusů za sebou. Máme vždy jarní a podzimní turnus.

A vždy s jediným cílem. Ukázat dětem, že je kolo ta nejlepší hračka na světě!

Na většině kroužků jsem osobně jako hlavní lektor, mentor a motivátor. A se mnou sehraná parta zkušených a dospělých lektorů, ale také mladí úspěšní jezdci, kteří dají dětem mladickou energii.

Učíme děti kolo ovládat, učíme je základní dovednosti, ale děláme taky blbiny a různý soutěže a nebo dětem ukazujeme různý disciplíny. Tak aby děti viděly, že kolo je opravdu nejlepší hračka na světě.

Dvojnásobná radost je sdílená radost. A proto se tohle všechno nejlíp dělá s partou stejně zapálených dětí - cyklo-kamarádů, kteří jezdí s vámi a kteří společně se zkušenými lektory udělají atmosféru, která všechny baví a motivuje. Důležitou součástí kroužku je na začátek rozcvička a pak taky svačinky, kdy se děti mají prostor ještě víc skamarádit. Aby se na kroužek těšily kvůli kolu, ale taky kvůli kamarádům, co taky mají radi kolo.

Novinka 2024. Rodinka! Co má za sebou úspěšnou jarní premiéru.

Už jsem napsal: Nejlepší zážitky jsou sdílené. Vaše dítě je má s kamarádama z kroužku, ale může je mít i s vámi! Jak?

Milí rodiče, připravili jsme pro vás tedy taky kroužek. Ve stejný čas, na stejném místě. Tak využijete čas, kdy dítě jezdí a budete jezdit taky! Budete mít pravidelný pohyb a zlepšíte svoji techniku, abyste dětem stačili. Budete trénovat stejné věci, abyste si měli s dětmi co vyprávět cestou domů. Můžete se porovnávat, společně plnit naše výzvy a sledovat videa. Přihlásit se můžou tátové nebo mámy a nebo klidně oba. Info o ceně najdete v ceníku. Heslo: Rodinka

Novinka podzim 2024. Kroužek otvíráme pro děti už do 4 let! :-)

Ptali jste se, kdy už nám budete moct svoje malé dítě dát. Tak uděláme na podzim skupinku pro ty nejmenší děcka od 4 let, která budou mít trošku klidnější program a budou se učit základy ovládání kola a hrát si s ním. Místo srazu a čas je stejný, aby mohl mrňousové přijet třeba se starším sourozencem.

 

Jsem samozřejmě moc rád, že kroužky děti opravdu baví a že jich je tolik, aby se vytvořily skupiny podobně šikovných dětí, které se pak lépe podporují a mezi sebou si rozumí. Nerozdělujeme děti podle věku, ale podle dovedností. Někdy skupiny promícháme pro motivaci a nebo něco cvičíme společně. A pak děti kolo baví čím dál víc a vidí, že se s ním dá užít spoustu zábavy. Stačí dětem ukázat jak. Dát jim návod. Procvičujeme samozřejmě techniku a základní dovednosti správného ovládání kola, ale hlavně si s kolem hrajeme. To ale neznamená, že to občas není dřina a že se děti nezapotí a že to někdy nebolí. Je to ale příjemná bolest. :-)  A my se snažíme použít všechny naše dlouholeté zkušenosti, abychom si všichni každý kroužek užili a nechtělo se nám domů. Kroužek je určen pro děti ve věku 4-17 let a jediné omezení je, že by měly mít kolo s minimálně šestnáctipalcovými koly. Když byste měli pochybnosti a nebo dotazy, tak se mě nebojte kontaktovat. Pokud máte děti starší, tak můžou chodit klidně do našeho dospěláckýho středečního kroužku. Pokud mladší, ale šikovné, tak se také klidně ozvěte. 

A co je třeba na kroužek?  Na kroužek děti nepotřebují nic zvláštního. V podstatě jakékoliv kolo (ideálně horské) a přilbu. Pro nás není důležité jaké má dítě kolo, ale jaké má odhodlání a radost.

Na podzim 2024 jsem vypsal kroužek pro 45 dětí, o které se stará 6-8 lektorů. Aby se jezdilo společně a taky se mohly udělat různé skupiny a děti si kroužek co nejvíc užily. Vedoucí je zkušená lektorka Barča Hančíková.

Speciální bude výběrová skupina pro zkušené jezdce s názvem "Letci" , která bude mít fyzicky náročnější náplň směřovanou víc na skákání a enduro ježdění a kterou povede jeden z nejlepších českých enduro jezdců Adam Maxa.

I na podzim bude online výuka a komunikace přes Classroom. Budeme dětem zadávat úkoly a výzvy a hodnotit jejich provedení. A ony tam budou také moc spolu komunikovat. I s námi. Abychom děti víc zabavili, víc naučili a kolo je bavilo ještě víc. I na podzim je možnost zaplatit jen 7 kroužků z devíti vypsaných a vy nepřijdete o peníze, když je dítě nemocné a nebo to do některé lokality máte trochu dál. A pokud si nejste jisti, že by kroužek vaše dítě bavil, tak mrkněte na konec stránky na podmínky na jeho vyzkoušení.

Místo: Jezdit bude na Točné, v Jesenici, Krčském lese, v Braníku v Ledárnách a v Řepích.

Od všech účastníků požadujeme odsouhlasit a písemně potvrdit naše podmínky pro účast. Najdete je zde

Mrkněte ještě na tyhle videa z kroužku, pro vaši větší představu.

 

Josef Dressler

Josef Dressler

Vyhrál jsem pár titulů v biketrialu, učím víc jak 30 let, jsem ředitel projektu, hlavní lektor na všech akcích, závodím v ednuru a doma mám 5 dětí.

více >

Martin Dražil

Martin Dražil

Martin je skvělý a pořád aktivní jezdec flatlandu a neskutečně energický lektor. Který je přísný, ale možná o to víc je mezi dětmi oblíbený.

více >

Adama Maxa

Adama Maxa

Jeden z nejlepších českých enduro jezdců. Mladý kluk, co závodil v lyžování a rychle vše zúročil na kole a umí to s úsměvem předat.

více >

Barbora Hančíková

Barbora Hančíková

Barča je výborná bikerka, závodnice v enduru a triatlonu, milovnice adrenalinu, lektorka lyžování, sportovkyně a manažerka.

více >

Nikol Novotná

Nikol Novotná

Stále usměvavá lektorka, která školí lyžařské instruktory a v létě jezdí na kole a motivuje s námi hlavně děti. A má na to zkušenosti.

více >

Vojta Klokočka

Vojta Klokočka

Jeden z nejlepších enduro jezdců v republice, který jezdil bikros, zažil velký pád a motivuje mladý kluky, aby drželi plnej plyn, ale s rozumem.

více >

Karlos Kakos

Karlos Kakos

Můj synovec, kluk co kolo miluje, jezdí a skáče v jednom kuse, závodí v enduru, opravuje kola a ukazuje cestu mladým žákům.

více >

Praha západ

49.9875047N, 14.4279442E

Snažíme se, aby byl kroužek pro děti co nejbarevnější. I proto střídáme lokality. Je to možná složitější pro rodiče, ale zábavnější pro děti. :-)

Nejčastěji jezdíme v lesích okolo letiště Točná.

A pak taky v Braníku v Ledárnách, na pumptracku v Jesenici a v Čestlicích, na xc tratím v Řepích nebo v Krčském lese.

 

9 kroužků o délce 2 hodiny ve čtvrtek od 16:30 do 18:30  ( Poslední 3 kroužky 16:00-18:00 )

Cena  :  7.900,- Kč         ( Pro naše věrné žáky sleva 5%. Tedy 7.500,-Kč )

Bojíte se, že nebudete mít vždycky čas nebo se vám nebude hodit lokalita? Kupte si 7 kroužků za cenu

6.700,-Kč   ( Pro naše věrné žáky i tady sleva 5%. Tedy 6.360,-Kč )

a vaše díte může přijít na libovolných 7 kroužků. A pokud by vám to nakonec vyšlo, tak si poslední kroužky můžete doplatit na místě. Jeden za 900,-Kč.

Vyzkoušení. Pokud si nejste jistí, jestli bude kroužek vaše dítě bavit, tak vám nabízím jeho vyzkoušení. Zaplaťte si první lekci za 900,-Kč a když se rozhodete pokračovat, tak vám ji odečtu od doplatku. Ale věřte, že to děti bavit bude! :-)

RODINKA

Pokud se přihlásí rodič s dítětem, tak platí stejné ceny pro dospělého i dítě. Přihlašte se prosím současně. V přihlášce je kolonka Přidat účastníka.

TRIČKO

Jako málý dárek za přihlášku si můžete koupit tričko s logem Dressler.cz nebo Dressler kroužek za speciální cenu 150,-Kč.

 

 Napište prosím do poznámky, kterou variantu chcete a zda jste se s námi už učili a máte tedy nárok na věrnostní slevu.

Zde je rozpis datumů, časů a míst, kde se jednotlivé kroužky budou konat. Každý kroužek začíná v ÚTERÝ v 16:30 ( resp. v 16:00 ),  kdy má být dítě připravené na místě s kolem a my mohli začít. Díky!

3.9.2024 - 16:30-18:30 - Ledárny Braník, Začátek a konec zde  

10.9.2024 - 16:30-18:30 - Točná Nad Šancemi, Začátek i konec zde

17.9.2024 - 16:30-18:30 -  Točná Nad Šancemi, Začátek i konec zde            

24.9.2024 - 16:30-18:30 - Pumtrack Jesenice, Začátek i konec zde

1.10.2024 - 16:30-18:30 - Točná Nad Šancemi, Začátek i konec zde

8.10.2024 - 16:30-18:30 -  Řepy, Začátek i konec zde

15.10.2024 - 16:00-18:00 -  Točná Nad Šancemi, Začátek i konec zde  

22.10.2024 - 16:00-18:00 -  Krčský les, Začátek i konec   zde          

29.10.2024 - 16:00-18:30 - Ledárny Braník, Začátek zde  konec zde

Přihláška do kroužku

www:

Souhlasím se správou, zpracováním a uchováním svých osobních údajů, ve smyslu ustanovení §5 odst. 2 písm. a) zákona č. 101/200 Sb. o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Mohlo by se hodit