Můj projekt nese moje jméno. Ale bez mých lektorů a spolupracovníků bych nedokázal plnit svůj cíl podle svých představ.

Team

Lidi se kterými spolupracuji musí být dobří parťáci a profíci. Ale také dobří kamarádi, které naše práce baví. Jsou různí, aby oslovili různé skupiny našich zákazníků a aby přinesli svoje nápady a vize. Někteří z nás ještě aktivně závodí, někdo rozumí víc technice a zboží a někdo staví nebo projektuje traily a pumptracky. Všichni jezdíme moc rádi na kole.

Věřím, že pak naše práce baví hlavně vás, naše žáky.

Josef Dressler

Josef Dressler

Úspěšný biketrialista, který zkusil řadu disciplín a závodů. Během sportovní kariéry se naučil řadu věcí a teď jezdí enduro a je šéf.

více ›

Petr Hendrych

Petr Hendrych

Bývalý úspěšný biketrialový jezdec. Poslední roky jezdí po lesích, učí se sám nové věci a styly, hraje hokej a zápasí v judu.

více ›

Michal Severa

Michal Severa

Všestranný biker, co vyzkoušel řadu disciplín. Od trialu, freestylu přes XC až po freeride, ale nejvíc ho baví technické ježdění v přírodě.

více ›

Radek Kulhavý

Radek Kulhavý

Univerzální sportovec a cyklista, který závodně jezdil motokros, biketrial, 4X i bmx. Leze po skalách, chodí po horách a cvičí jógu.

více ›

Zdeněk Horský

Zdeněk Horský

Usměvavý lektor, který jezdí velmi dobře enduro. Má sjezdovou minulost, učitelské geny a zkušenosti s výukovou snb.

více ›

Vojta Šidák

Vojta Šidák

Kluk, co má cyklistiku zase trochu jinak a doplňuje náš team, spd a xc minulostí, bleskovým výkladem a úsměvem při výuce i u rumu.

více ›

Roman Smutný

Roman Smutný

Chlap, co si nás oblíbil jako žák, co prošel úspěšně konkurzem a může předávat to, co sám zažil a co mu pomohlo nejvíc se zlepšit.

více ›

Katka Míková

Katka Míková

Ženská, která nás doplňuje energií a věčným úsměvem a holkám ukazuje, jak se nebát překážek a kluků. Zdravotnice a svačinářka.

více ›

Jana Zvěřinová

Jana Zvěřinová

Sympatická bikerka, která ukazuje cestu ženským účastnicím campů a podporuje je. Svačinářka, zdravotnice a věčně usměvavá ženská.

více ›

Barbora Hančíková

Barbora Hančíková

Barča je výborná bikerka, závodnice v enduru, milovnice adrenalinu, lektorka lyžování, manažerka a taky naše usměvavá divoška.

více ›

Jakub Vencl

Jakub Vencl

Kuba postupně prošel řadou bikových disciplín a od trialu se dostal až na profi úroveň v dirt jumpu a slopestylu, kde patří mezi světovou elitu.

více ›

Radek Mauer

Radek Mauer

Tenhle šikovnej chlápek, co si říká DNT2, stojí spolu s týmem X Production za grafickým konceptem celého mého projektu.

více ›