S kolem a partou bikerů nás baví svět!

PRAHA-západ-děti-jaro 16.4. - 18.6.2024

Pravidelné ježdění a blbnutí na kole s partou kamarádů nejlépe ukáže vašemu dítěti, že je kolo ta nejlepší hračka na světě!

tags: děti

volná místa: 6/40

GPS: 49.9875047N, 14.4279442E

Náš dětský kroužek pořádáme už od roku 2018 a prošly jím už stovky dětí. A máme radost, kolik dětí se nám vrací a jezdí několik turnusů za sebou. Máme vždy jarní a podzimní turnus.

A vždy s jediným cílem. Ukázat dětem, že je kolo ta nejlepší hračka na světě!

Na většině kroužků jsem osobně jako hlavní lektor, mentor a motivátor. A se mnou sehraná parta zkušených a dospělých lektorů, ale také mladí úspěšní jezdci, kteří dají dětem mladickou energii.

Učíme děti kolo ovládat, učíme je základní dovednosti, ale děláme taky blbiny a různý soutěže a nebo dětem ukazujeme různý disciplíny. Tak aby děti viděly, že kolo je opravdu nejlepší hračka na světě. Důležitou součástí kroužku je na začátek rozcvička a pak taky svačinky, kdy se děti mají prostor ještě víc skamarádit. Aby se na kroužek těšily kvůli kolu, ale taky kvůli kamarádům, co taky mají radi kolo.

Dvojnásobná radost je sdílená radost. A proto se tohle všechno nejlíp dělá s partou stejně zapálených dětí - cyklokamarádů, kteří jezdí s vámi a kteří společně se zkušenými lektory udělají atmosféru, která všechny baví a motivuje. 

Novinka 2024. Rodinka!

Už jsem napsal: Nejlepší zážitky jsou sdílené. Vaše dítě je má s kamarádama z kroužku, ale může je mít i s vámi! Jak?

Milí rodiče, připravili jsme pro vás tedy taky kroužek. Ve stejný čas, na stejném místě. Tak využijete čas, kdy dítě jezdí a budete jezdit taky! Budete mít pravidelný pohyb a zlepšíte svoji techniku, abyste dětem stačili. Budete trénovat stejné věci, abyste si měli s dětmi co vyprávět cestou domů. Můžete se porovnávat, společně plnit naše výzvy a sledovat videa. Přihlásit se můžou tátové nebo mámy a nebo klidně oba. Info o ceně najdete v ceníku. Heslo: Rodinka

 

Jsem samozřejmě moc rád, že kroužky děti opravdu baví a že jich je tolik, aby se vytvořily skupiny podobně šikovných dětí, které se pak lépe podporují a mezi sebou si rozumí. Nerozdělujeme děti podle věku, ale podle dovedností. Někdy skupiny promícháme pro motivaci a nebo něco cvičíme společně. A pak děti kolo baví čím dál víc a vidí, že se s ním dá užít spoustu zábavy. Stačí dětem ukázat jak. Dát jim návod. Procvičujeme samozřejmě techniku a základní dovednosti správnýho ovládání kola, ale hlavně si s kolem hrajeme. To ale neznamená, že to občas není dřina a že se děti nezapotí a že to někdy nebolí. Je to ale příjemná bolest. :-)  A my se snažíme použít všechny naše dlouholeté zkušenosti, abychom si všichni každý kroužek užili a nechtělo se nám domů. Kroužek je určen pro děti školou povinné, ale vezmeme i děti mladší, pokud jsou šikovné. Ideálně ve věku 5-16 let a jediné omezení je, že by měly umět jezdit na kole vestoje a měly mít kolo s minimálně dvacetipalcovými koly. Když byste měli pochybnosti a nebo dotazy, tak se mě nebojte kontaktovat. Pokud máte děti starší, tak můžou chodit klidně do našeho dospěláckýho středečního kroužku. Pokud mladší, ale šikovné, tak se také klidně ozvěte. 

A co je třeba na kroužek?  Na kroužek děti nepotřebují nic zvláštního. V podstatě jakékoliv kolo (ideálně horské) a přilbu. Pro nás není důležité jaké má dítě kolo, ale jaké má odhodlání a radost.

Na jaro 2024 jsem vypsal kroužek pro 50 dětí, o které se stará 8 lektorů. Aby se jezdilo společně a taky se mohly udělat různé skupiny a děti si kroužek co nejvíc užily. Vedoucí je velezkušená Barča Hančíková

Speciální bude výběrová skupina pro zkušené jezdce s názvem "Letci" , která bude mít fyzicky náročnější náplň směřovanou víc na skákání a enduro ježdění. Její vedoucí budou jedni z nejlepších českých enduro jezdců Adam Maxa a Vojta Klokočka.

I na jaře bude online výuka a komunikace přes Classroom. Budeme dětem zadávat úkoly a výzvy a hodnotit jejich provedení. A ony tam budou také moc spolu komunikovat. I s námi. Abychom děti víc zabavili, víc naučili a kolo je bavilo ještě víc. I na jaře je možnost zaplatit jen 8 kroužků ze deseti vypsaných a vy nepřijdete o peníze, když je dítě nemocné a nebo to do některé lokality máte trochu dál. A pokud si nejste jisti, že by kroužek vaše dítě bavil, tak mrkněte na konec stránky na podmínky na jeho vyzkoušení.

Místo: Jezdit bude na Točné, v Řepích, Jesenici nebo Braníku. A nově i na Pumptracku v Čestlicích nebo v Krčském lese.

Od všech účastníků požadujeme odsouhlasit a písemně potvrdit naše podmínky pro účast. Najdete je zde

Mrkněte ještě na tyhle videa z kroužku, pro vaši větší představu.

 

Josef Dressler

Josef Dressler

Vyhrál jsem pár titulů v biketrialu, učím víc jak 30 let, jsem ředitel projektu, hlavní lektor na všech akcích, závodím v ednuru a doma mám 5 dětí.

více >

Michal Severa

Michal Severa

Všestranný biker, co vyzkoušel řadu disciplín. Od trialu, freestylu přes XC až po freeride, ale nejvíc ho baví technické ježdění v přírodě.

více >

Martin Dražil

Martin Dražil

Martin je skvělý a pořád aktivní jezdec flatlandu a neskutečně energický lektor. Který je přísný, ale možná o to víc je mezi dětmi oblíbený.

více >

Jerry Buchar

Jerry Buchar

Jerry je táta dvou kluků, na kole lítá jak pták a svoje dovednosti umí předávat. V kapse má navíc nejvyšší lektorskou licenci.

více >

Nikol Novotná

Nikol Novotná

Stále usměvavá lektorka, která školí lyžařské instruktory a v létě jezdí na kole a motivuje s námi hlavně děti. A má na to zkušenosti.

více >

Barbora Hančíková

Barbora Hančíková

Barča je výborná bikerka, závodnice v enduru a triatlonu, milovnice adrenalinu, lektorka lyžování, sportovkyně a manažerka.

více >

Karlos Kakos

Karlos Kakos

Můj synovec, kluk co kolo miluje, jezdí a skáče v jednom kuse, závodí v enduru, opravuje kola a ukazuje cestu mladým žákům.

více >

Adama Maxa

Adama Maxa

Jeden z nejlepších českých enduro jezdců. Mladý kluk, co závodil v lyžování a rychle vše zúročil na kole a umí to s úsměvem předat.

více >

Vojta Klokočka

Vojta Klokočka

Jeden z nejlepších enduro jezdců v republice, který jezdil bikros, zažil velký pád a motivuje mladý kluky, aby drželi plnej plyn, ale s rozumem.

více >

Praha západ

49.9875047N, 14.4279442E

Snažíme se, aby byl kroužek pro děti co nejbarevnější. I proto střídáme lokality. Je to možná složitější pro rodiče, ale zábavnější pro děti. :-)

Nejčastěji jezdíme v lesích okolo letiště Točná.

A pak taky v Braníku v Ledárnách, na pumptracku v Jesenici a v Čestlicích, na xc tratím v Řepích nebo v Krčském lese.

 

10 kroužků o délce 2 hodiny v úterý od 17:00 do 19:00  

Cena  :  8.400,- Kč         ( Pro naše věrné žáky sleva 5%. Tedy 7.980,-Kč )

Bojíte se, že nebudete mít vždycky čas nebo se vám nebude hodit lokalita? Kupte si 8 kroužků za cenu

7.200,-Kč   ( Pro naše věrné žáky i tady sleva 5%. Tedy 6.840,-Kč )

a vaše díte může přijít na libovolných 8 kroužků. A pokud by vám to nakonec vyšlo, tak si poslední kroužky můžete doplatit na místě. Jeden za 900,-Kč.

Vyzkoušení. Pokud si nejste jistí, jestli bude kroužek vaše dítě bavit, tak vám nabízím jeho vyzkoušení. Zaplaťte si první lekci za 900,-Kč a když se rozhodete pokračovat, tak vám ji odečtu od doplatku. Ale věřte, že to děti bavit bude! :-)

RODINKA

Pokud se přihlásí rodič s dítětem, tak platí stejné ceny pro dospělého i dítě. Vyberete si variantu. A na celkovou částku dostanete slevu 5%. Plus i tady platí věrnostní sleva 5%. Přihlaste se prosím současně. V přihlášce je kolonka Přidat účastníka.

TRIČKO

Jako málý dárek za přihlášku si můžete koupit tričko s logem Dressler.cz nebo Dressler kroužek za speciální cenu 150,-Kč.

 

 Napište prosím do poznámky, kterou variantu chcete a zda jste se s námi už učili a máte tedy nárok na věrnostní slevu.

Zde je rozpis datumů, časů a míst, kde se jednotlivé kroužky budou konat. Každý kroužek začíná v ÚTERÝ v 17:00, kdy má být dítě připravené na místě s kolem a my mohli začít. Díky!

16.4.2024 - 17:00-19:00 - Ledárny Braník, Začátek a konec zde  

23.4.2024 - 17:00-19:00 - Točná Nad Šancemi, Začátek i konec zde

30.4.2024 - 17:00-19:00 -  Točná Nad Šancemi, Začátek i konec zde            

7.5.2024 - 17:00-19:00 - Pumtrack Jesenice, Začátek i konec zde

14.5.2024 - 17:00-19:00 - Točná Nad Šancemi, Začátek i konec zde

21.5.2024 - 17:00-19:00 -  Řepy, Začátek i konec zde

28.5.2024 - 17:00-19:00 -  Pumptrack Čestlice

4.6.2024 - 17:00-19:00 - Točná Nad Šancemi, Začátek i konec zde     

11.6.2024 - 17:00-19:00 -  Krčský les, Začátek i konec             

18.6.2024 - 17:00-19:30 - Ledárny Braník, Začátek zde  konec zde

Přihláška do kroužku

www:

Souhlasím se správou, zpracováním a uchováním svých osobních údajů, ve smyslu ustanovení §5 odst. 2 písm. a) zákona č. 101/200 Sb. o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Mohlo by se hodit