S kolem a partou bikerů nás baví svět!

PRAHA-východ-jaro 13.4. - 15.6.2023

Pravidelné ježdění a blbnutí na kole s partou kamarádů nejlépe ukáže vašemu dítěti, že je kolo ta nejlepší hračka na světě!

tags: děti

volná místa: 1/30

GPS:

Náš dětský kroužek pořádáme už od roku 2018. Vždy jarní a podzimní turnus. A vždy s jediným cílem. Ukázat dětem, že je kolo ta nejlepší hračka na světě! Na většině kroužků jsem osobně jako hlavní lektor, mentor a motivátor.

Novinkou na jaře bude online výuka a komunikace přes Classroom. Budeme dětem zadávat úkoly a výzvy a hodnotit jejich provedení. A ony tam budou také moc spolu komunikovat. I s námi. Abychom děti víc zabavili, víc naučili a kolo je bavilo ještě víc. Další novinkou je možnost zaplatit jen 8 kroužků z deseti vypsaných a vy nepřijdete o peníze, když je dítě nemocné a nebo to do některé lokality máte trochu dál. A pokud si nejste jisti, že by kroužek vaše dítě bavil, tak mrkněte na konec stránky na podmínky na jeho vyzkoušení.

Učíme děti kolo ovládat, učíme je základní dovednosti, ale děláme taky blbiny a různý soutěže a nebo dětem ukazujeme různý disciplíny. A občas pozveme na kroužek další inspirativní cyklisty jako je Vojta Bláha, Adam Maxa, Vojta Klokočka nebo další jezdci, kteří něco umí a děti je mohou znát z různých sítí. Něco jim na kole ukážu samozřejmě i já. :-)

Dvojnásobná radost je sdílená radost. A proto se tohle všechno nejlíp dělá s partou stejně zapálených dětí - cyklokamarádů, kteří jezdí s vámi a kteří společně se zkušenými lektory udělají atmosféru, která všechny baví a motivuje. 

Jsem samozřejmě moc rád, že kroužky děti opravdu baví a že jich je dost, aby se vytvořily skupiny podobně šikovných dětí, které se pak lépe podporují a mezi sebou si rozumí. A pak je kolo baví čím dál víc a víc vidí, že nelžeme o tý nejvíc nejlepší hračce na světě, se kterou se dá užít spoustu zábavy. Stačí dětem ukázat jak. Procvičujeme samozřejmě techniku a základní dovednosti správnýho ovládání kola, ale hlavně si s kolem hrajeme. To ale neznamená, že to občas není dřina a že se děti nezapotí a že to někdy nebolí. Je to ale příjemná bolest. :-)  A my se snažíme použít všechny naše dlouholeté zkušenosti, abychom si všichni každý kroužek užili a nechtělo se nám domů. Kroužek je určen pro děti školou povinné, ale vezmeme i děti mladší, pokud jsou šikovné. Ideálně ve věku 5-16 let a jediné omezení je, že by měly umět jezdit na kole vestoje a měly mít kolo s minimálně dvacetipalcovými koly. Když byste měli pochybnosti a nebo dotazy, tak se mě nebojte kontaktovat. Pokud máte děti starší, tak můžou chodit klidně do našeho dospěláckýho středečního kroužku. Pokud mladší, ale šikovné, tak se také klidně ozvěte. Co je třeba.  Na kroužek děti nepotřebují nic zvláštního. V podstatě jakékoliv kolo (ideálně horské) a přilbu. Jarní turnusy jsou vždy od dubna do června a podzimní od září do listopadu.

Na jaro 2023 jsem vypsal kroužek pro 30 dětí, o které se starají 4 lektoři. Aby se jezdilo společně a taky se mohly udělat různé skupiny a děti si kroužek co nejvíc užily. Vedoucí je velezkušený Vojta Šidák.

Místo: Jezdit bude v Ďáblickém a Čimickém háji, v Letňanech, v Kyjích a nebo na pumptracku na Jahodnici.

Od všech účastníků požadujeme odsouhlasit a písemně potvrdit naše podmínky pro účast. Najdete je zde

Mrkněte ještě na tyhle videa z kroužku, pro vaši větší představu.

 

Josef Dressler

Josef Dressler

Vyhrál jsem pár titulů v biketrialu, učím víc jak 30 let, jsem ředitel projektu, hlavní lektor na všech akcích, závodím v ednuru a doma mám 5 dětí.

více >

Vojta Šidák

Vojta Šidák

Chlápek, co má cyklistiku trochu jinak a doplňuje naši rodinku humorem, invencí, přístupem ke kolu a zkušenostmi z cyklobusinessu.

více >

Barbora Hančíková

Barbora Hančíková

Barča je výborná bikerka, závodnice v enduru a triatlonu, milovnice adrenalinu, lektorka lyžování, sportovkyně a manažerka.

více >

Nikol Novotná

Nikol Novotná

Stále usměvavá lektorka, která školí lyžařské instruktory a v létě jezdí na kole a motivuje s námi hlavně děti. A má na to zkušenosti.

více >

Martin Dražil

Martin je skvělý jezdce flatlandu a neskutečně energický lektor. Který je přísný, ale milován. :-)

více >

10 kroužků o délce 2 hodiny  ve čtvrtek od 17:00 do 19:00  

Cena  :  7.990,- Kč        ( Pro naše věrný žáky sleva 5%. Tedy 7.590,-Kč )

Pozor! Bojíte se, že nebudete mít vždycky čas nebo se vám nebude hodit lokalita? Kupte si 8 kroužků za cenu

6.990,-Kč

a vaše díte může přijít na libovolných 8 kroužků. A pokud by vám to nakonec vyšlo, tak si poslední kroužky můžete doplatit na místě. Jeden za 700,-Kč.

Vyzkoušení. Pokud si nejste jistí, jestli bude kroužek vaše dítě bavit, tak vám nabízím jeho vyzkoušení. Zaplaťte si první lekci za 800,-Kč a když se rozhodete pokračovat, tak vám ji odečtu od doplatku. Ale věřte, že to děti baví. :-)

Pro věrné žáky sleva 5%. 

 Napište prosím do poznámky, kterou variantu chcete a zda jste se s námi už učili a máte tedy nárok na věrnostní slevu.

Zde je rozpis datumů, časů a míst, kde se jednotlivé kroužky budou konat. Začínáme po změne času a končíme v půlce června, než se nám děti začnou rozjíždět na dovolený. Aby nepřišly o poslední kroužky a ten finálový-sváteční.

Každý kroužek začíná ve ČTVRTEK v 17:00, kdy má být dítě připravené na místě s kolem a my mohli začít. Díky!

13.4.2023 - 17:00-19:00 - Letňany, Začátek i konec zde

20.4.2023 - 17:00-19:00 - Letňany, Začátek i konec zde

27.4.2023 - 17:00-19:00 - Jahodnice, Začátek i konec na pumptracku. Parkování zde a zde

4.5.2023 - 17:00-19:00 - Kyje, Začátek i konec zde

11.5.2023 - 17:00-19:00 - Čimice, Začátek i konec zde

18.5.2023 - 17:00-19:00 - Ládví, Začátek i konec zde

25.5.2023 - 17:00-19:00 - Ládví, Začátek i konec zde

1.6.2023 - 17:00-19:00 - Kyje, Začátek i konec zde

8.6.2023 - 17:00-19:00 - Kyje, Začátek i konec zde

15.6.2023 - 17:00-19:30 - Letňany, Začátek i konec zde

Každý kroužek začíná v 17:00 rozcvičkou a končí v 19:00 vyhlášením hrdinů dne.

Od čtvrtka 13.4. do čtvrtka 15.6.2023.

Mohlo by se hodit