Camp pro nedočkavce, co milují traily.

FINALE LIGURE 20. - 24.3.2024

Camp pro zkušenější trailový jezdce, kteří chtějí do sezóny vstoupit pod plným plynem. Pod mojí taktovkou!

tags: pokročilítrailisti

volná místa: 3/8

GPS:

Do sezóny je potřeba vjet razantně a tělu a mysli ukázat, jak to bude vypadat další měsíce!  A kde jinde se rozjezdit, než v tomhle trailovým ráji u moře v Itálii. V teple a v pohodě. V bavlnce, kdy se nebudete muset o nic starat. Jen o to, abyste si tu jízdu užívali.

Tak se pojeďte se mnou rozjezdit do Finale Ligure a užít si všechno naplno a pod mojí taktovkou.

Nebude to výukový camp. Bude to jezdivej camp. Budu se o vás starat, budu vám radit, budu vám najíždět stopu, předám vám spoustu z mých bohatých zkušeností, aby vás kolo víc poslouchalo. Abyste se se mnou připravili na závody, pokud je budete chtít jet. A budu vás bavit. A věřte mi, že si to budete pamatovat a že vás to bude bavit! Premiéra na jaře i na podzim roku 2023 všechny bavila.

Ve středu vás v pátek ráno vás v Praze naložím a v neděli večer vyložím. Pojedeme společně mojí Toyotou Proace, kde je dost místa na zavazadla i vaše nohy. V druhém autě-dodávce budou vaše kola. V teple uvnitř, aby se jim cestou nic nestalo. A cestu si užijeme. Bude dost času na povídání o čemkoliv. Na cestu vám připraví moje žena občerstvení a já dodám urychlovače cesty a zábavy. Tedy pitný režim. Bydlet budeme ve vile ve Finale Borgo, která bude celá naše. Je tam veliká společenská místnost a kuchně s velkým stolem, pokoje pro spaní, velká garáž na kola a ještě větší herna. A kolem velikánská zahrada, palmy a citronovníky. Blízko je to do města za zábavou i na traily. Na ně s námi bude ještě jezdit místní guide. Dodávkou budeme jezdit do kopce a s rozesmátou pusou z kopce. Během dne si dáme skvělej italskej oběd na kopci a večer zapadneme na dobrou večeři, víno a pak do postele. Budeme jezdit tři dny, co je podle mých zkušeností až kam a ten třetí den vás ruce brní jako sviň.  Zážitků bude habaděj! V malý skupince z vás udělám za těch 5 dní kamarády na zbytek života! Nejen s kolem.

Bude se vám zdát, že tohle se ani nemohlo stát. 

Zaměření: samozřejmě hlavně pro dospělé bikery, ale můžou přijet i junioři, kteří se nebojí a samozřejmě i holky. Všichni musí mít samozřejmě dost zkušeností s trailovým ježděním, abyste si to užili.

Doporučená výbava: horské kolo - nejlépe samozřejmě celoodpružené, přilba, chrániče kolen. Doporučuji chrániče loktů, páteřák nebo baťoh a i integrální přilbu. 

 

 

Josef Dressler

Josef Dressler

Vyhrál jsem pár titulů v biketrialu, učím víc jak 30 let, jsem ředitel projektu, hlavní lektor na všech akcích, závodím v ednuru a doma mám 5 dětí.

more >

Karlos Kakos

Karlos Kakos

Můj synovec, kluk co kolo miluje, jezdí a skáče v jednom kuse, závodí v enduru, opravuje kola a ukazuje cestu mladým žákům.

more >

Jezdec:  23.990,- Kč

Cena s věrnostní slevou je 22.790,-Kč

V ceně je doprava z Prahy, 4 noci ubytování v krásný velký vile, domácí snídaně, obědy, dvě večeře, svačiny a pitní režim, nějaký pivo a tak, naplánování tras, druhý guide a moje vedení v trailu a rady, jak mít z toho ježdění radost. Foto a video dokumentace, tričko a další služby pod heslem "Just Ride". Abyste se toho naučili co nejvíc, nemuseli se o nic starat, měli radost a v neděli se vám nechtělo domů :-) 

V ceně nejsou dvě večeře a shuttle. Pokud ho budeme využívat, tak cena na den je cca 75 eur.

Obsazenost

V políčku Volná místa jsou dvě čísla. To první znamená počet volných míst. To druhé kapacitu campu.  Prosím, raději to připomeňte do poznámky, ať na to nezapomenu.

Potvrzení objednávky

Po zaslání přihlášky vám musí během chvilky přijít automatické potvrzení objednávky. Pokud nepřijde, tak jste nejspíš nevyplnili všechny informace a nevšimli jste si na obrazovce řádku, který vás na to upozorňoval. Pokud vám žádné automatické potvrzení nepřijde, tak nám tedy vaše objednávka nedorazila a zkuste to znovu a nebo klidně zavolejte nebo napište a já vám pomůžu. Potvrzení s údaji k platbě vám pak pošlu co nejdříve to půjde. Záleží to hlavně na tom, jestli sedím u počítače a nebo jsme třeba na campu. 

Platební podmínky

U většiny campů požaduje platbu celé částky do 2 týdnů po odeslání informací k platbě. Je to samozřejmě vždy závislé na tom, kdy nám přijde objednávka a kdy objednaný camp začíná.

Stornovací podmínky

  • 10 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 35-24 dní před prvním dnem campu
  • 50 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 23-12 dní před prvním dnem campu
  • 100 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 11 a méně dní před prvním dnem campu

Pojistěte se u některé z komerčních pojišťoven, pokud chcete mít jistotu, že v případě nemoci nepřijdete o zaplacené kempovné. My doporučujeme "naši" ERV pojišťovnu http://www.ervpojistovna.cz/cs/pojisteni-storna-zajezdu

Pokud chcete věnovat camp jako dárek, tak můžete zakoupit voucher a vybrat částku, kterou chcete přispět na kempovné. A nebo věnovat voucher bez výběru campu a obdarovaný si vybere sám.

Středa 20.března 2024

7:30               Odjezd z Prahy
20:00             Příjezd do Finale Ligure, bytování, večeře na vile, příprave a pivko na seznámení 

Čtvrtek 21.března až sobota 23.března 2024

 Ježdění od svítání do soumraku a k tomu super jídlo

Neděle 24.března 2024


8:00                Odjezd
20:00              Příjezd do Prahy

Přihláška na camp

Rent a bike RB

www:

Souhlasím se správou, zpracováním a uchováním svých osobních údajů, ve smyslu ustanovení §5 odst. 2 písm. a) zákona č. 101/200 Sb. o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Mohlo by se hodit