Můj projekt nese moje jméno. Ale bez mých lektorů a spolupracovníků bych nedokázal plnit svůj cíl podle svých představ.

Team

Lidi se kterými spolupracuji musí být dobří parťáci a profíci. Ale také dobří kamarádi, které naše práce baví. Jsou různí, aby oslovili různé skupiny našich zákazníků a aby přinesli svoje nápady a vize. Někteří z nás ještě aktivně závodí, někdo rozumí víc technice a zboží a někdo staví nebo projektuje traily a pumptracky. Všichni jezdíme moc rádi na kole.

Věřím, že pak naše práce baví hlavně vás, naše žáky.

Josef Dressler

Josef Dressler

Vyhrál jsem pár titulů v biketrialu, učím víc jak 30 let, jsem ředitel projektu, hlavní lektor na všech akcích, závodím v ednuru a doma mám 5 dětí.

more ›

Michal Severa

Michal Severa

Všestranný biker, co vyzkoušel řadu disciplín. Od trialu, freestylu přes XC až po freeride, ale nejvíc ho baví technické ježdění v přírodě.

more ›

Radek Kulhavý

Radek Kulhavý

Univerzální sportovec a cyklista, který závodně jezdil motokros, biketrial, 4X i bmx. Leze po skalách, chodí po horách a cvičí jógu.

more ›

Vojta Šidák

Vojta Šidák

Chlápek, co má cyklistiku trochu jinak a doplňuje naši rodinku humorem, invencí, přístupem ke kolu a zkušenostmi z cyklobusinessu.

more ›

Roman Smutný

Roman Smutný

Roman si nás oblíbil jako žák, pak prošel úspěšně konkurzem a může předávat to, co sám zažil a co mu pomohlo nejvíc se zlepšit.

more ›

Martin Dražil

Martin Dražil

Martin je skvělý a pořád aktivní jezdec flatlandu a neskutečně energický lektor. Který je přísný, ale možná o to víc je mezi dětmi oblíbený.

more ›

Jerry Buchar

Jerry Buchar

Jerry je táta dvou kluků, na kole lítá jak pták a svoje dovednosti umí předávat. V kapse má navíc nejvyšší lektorskou licenci.

more ›

Adama Maxa

Adama Maxa

Jeden z nejlepších českých enduro jezdců. Mladý kluk, co závodil v lyžování a rychle vše zúročil na kole a umí to s úsměvem předat.

more ›

Barbora Hančíková

Barbora Hančíková

Barča je výborná bikerka, závodnice v enduru a triatlonu, milovnice adrenalinu, lektorka lyžování, sportovkyně a manažerka.

more ›

Nikol Novotná

Nikol Novotná

Stále usměvavá lektorka, která školí lyžařské instruktory a v létě jezdí na kole a motivuje s námi hlavně děti. A má na to zkušenosti.

more ›

Vojta Klokočka

Vojta Klokočka

Jeden z nejlepších enduro jezdců v republice, který jezdil bikros, zažil velký pád a motivuje mladý kluky, aby drželi plnej plyn, ale s rozumem.

more ›

Karlos Kakos

Karlos Kakos

Můj synovec, kluk co kolo miluje, jezdí a skáče v jednom kuse, závodí v enduru, opravuje kola a ukazuje cestu mladým žákům.

more ›

Barča Vojta

Barča Vojta

Jedna z nejlepších enduro závodnic na světě, XC jezdkyně, lyžařka a bojovnice s vysokoškolským diplomem. Plná energie a úsměvů.

more ›

Jana Zvěřinová

Jana Zvěřinová

Sympatická bikerka, která ukazuje cestu ženským účastnicím campů a podporuje je. Zdravotnice, maminka, fotografka a grafička.

more ›

Jirka Racek

Jirka Racek

Jirky je kus. A je v něm i velký kus lásky ke kolu. Jezdí na silnici i v lese. Je to pionýrský vedoucí a Moravák jak poleno, děcka!

more ›

Jirka Manek

Jirka Manek

Jirka je neskutečný nadšenec do kol, pamatuje doby, kdy bylo mtb v plenkách a kdy skákal po lesích. Má přehled i skill. A je zbožíznalec.

more ›

Nelli Kakosová

Nelli Kakosová

Moje neteř, co kolo moc nemusí, ale má strašně ráda práci s dětma, kterou i studuje a bude to její zaměstnání. A kolo už ji taky baví.

more ›

Katka Míková

Katka Míková

Ženská, která nás doplňuje energií a věčným úsměvem a holkám ukazuje, jak se nebát překážek a kluků. Zdravotnice a svačinářka.

more ›

Dalibor Sláma

Dalibor Sláma

Sympaťák s milým úsměvem, co na kole jezdí od dětství, doma měl mojí knížku, závodí v enduru a pracuje v cyklo bussinesu.

more ›

Petra Kozelská

Petra Kozelská

Vysokoškolačka, lyžarská instruktorka, závodnice v enduru, Ostravačka, co se s tím moc nepáře, má skvělou energii a umí ji s citem rozdávat.

more ›

Tomáš Haluza

Tomáš Haluza

Klidnej týpek, co jezdí a učí na jednokolce, ale taky závodí v enduru. Na kole samozřejmě. Umí zaujmout mladý i dospělé jezdce.

more ›

Radek Mauer

Radek Mauer

Tenhle šikovnej chlápek, co si říká DNT2, stojí spolu s týmem X Production za grafickým konceptem celého mého projektu.

more ›