Můj projekt nese moje jméno. Ale bez mých lektorů a spolupracovníků bych nedokázal plnit svůj cíl podle svých představ.

Team

Lidi se kterými spolupracuji musí být dobří parťáci a profíci. Ale také dobří kamarádi, které naše práce baví. Jsou různí, aby oslovili různé skupiny našich zákazníků a aby přinesli svoje nápady a vize. Někteří z nás ještě aktivně závodí, někdo rozumí víc technice a zboží a někdo staví nebo projektuje traily a pumptracky. Všichni jezdíme moc rádi na kole.

Věřím, že pak naše práce baví hlavně vás, naše žáky.

Josef Dressler

Josef Dressler

Vyhrál jsem pár titulů v biketrialu, učím víc jak 30 let, jsem ředitel projektu, hlavní lektor na všech akcích, závodím v ednuru a doma mám 5 dětí.

more ›

Michal Severa

Michal Severa

Všestranný biker, co vyzkoušel řadu disciplín. Od trialu, freestylu přes XC až po freeride, ale nejvíc ho baví technické ježdění v přírodě.

more ›

Radek Kulhavý

Radek Kulhavý

Univerzální sportovec a cyklista, který závodně jezdil motokros, biketrial, 4X i bmx. Leze po skalách, chodí po horách a cvičí jógu.

more ›

Vojta Šidák

Vojta Šidák

Chlápek, co má cyklistiku trochu jinak a doplňuje naši rodinku humorem, invencí, přístupem ke kolu a zkušenostmi z cyklobusinessu.

more ›

Roman Smutný

Roman Smutný

Roman si nás oblíbil jako žák, pak prošel úspěšně konkurzem a může předávat to, co sám zažil a co mu pomohlo nejvíc se zlepšit.

more ›

Vojta Bláha

Vojta Bláha

Jeden z nejlepších světových enduro jezdců, mladej chlápek, vysokoškolák a super vzor.

more ›

Barbora Hančíková

Barbora Hančíková

Barča je výborná bikerka, závodnice v enduru a triatlonu, milovnice adrenalinu, lektorka lyžování, sportovkyně a manažerka.

more ›

Nikol Novotná

Nikol Novotná

Stále usměvavá lektorka, která školí lyžařské instruktory a v létě jezdí na kole a motivuje s námi hlavně děti. A má na to zkušenosti.

more ›

Katka Míková

Katka Míková

Ženská, která nás doplňuje energií a věčným úsměvem a holkám ukazuje, jak se nebát překážek a kluků. Zdravotnice a svačinářka.

more ›

Jana Zvěřinová

Jana Zvěřinová

Sympatická bikerka, která ukazuje cestu ženským účastnicím campů a podporuje je. Zdravotnice, maminka, fotografka a grafička z Moravy.

more ›

Jakub Vencl

Jakub Vencl

Kuba postupně prošel řadou bikových disciplín a od trialu se dostal až na profi úroveň v dirt jumpu a slopestylu, kde patří mezi světovou elitu.

more ›

Radek Mauer

Radek Mauer

Tenhle šikovnej chlápek, co si říká DNT2, stojí spolu s týmem X Production za grafickým konceptem celého mého projektu.

more ›