S kolem a partou bikerů nás baví svět!

PRAHA-východ-děti-jaro 18.4. - 20.6.2024

Pravidelné ježdění a blbnutí na kole s partou kamarádů nejlépe ukáže vašemu dítěti, že je kolo ta nejlepší hračka na světě!

tags: děti

volná místa: 35/40

GPS:

Náš dětský kroužek pořádáme už od roku 2018 a prošly jím už stovky dětí. A máme radost, kolik dětí se nám vrací a jezdí několik turnusů za sebou. Máme vždy jarní a podzimní turnus.

A vždy s jediným cílem. Ukázat dětem, že je kolo ta nejlepší hračka na světě!

Na většině kroužků jsem osobně jako hlavní lektor, mentor a motivátor. A se mnou sehraná parta zkušených a dospělých lektorů, ale také mladí úspěšní jezdci, kteří dají dětem mladickou energii.

Učíme děti kolo ovládat, učíme je základní dovednosti, ale děláme taky blbiny a různý soutěže a nebo dětem ukazujeme různý disciplíny. Tak aby děti viděly, že kolo je opravdu nejlepší hračka na světě.

Dvojnásobná radost je sdílená radost. A proto se tohle všechno nejlíp dělá s partou stejně zapálených dětí - cyklo-kamarádů, kteří jezdí s vámi a kteří společně se zkušenými lektory udělají atmosféru, která všechny baví a motivuje. 

Novinka 2024. Rodinka!

Už jsem napsal: Nejlepší zážitky jsou sdílené. Vaše dítě je má s kamarádama z kroužku, ale může je mít i s vámi! Jak?

Připravili jsme pro vás taky kroužek. Ve stejný čas, na stejném místě. Tak využijete čas, kdy dítě jezdí a budete jezdit taky! Budete mít pravidelný pohyb a zlepšíte svoji techniku, abyste dětem stačili. Budete trénovat stejné věci, abyste si měli s dětmi co vyprávět cestou domů. Můžete se porovnávat, společně plnit naše výzvy a sledovat videa. Přihlásit se můžou tátové nebo mámy a nebo klidně oba. Info o ceně najdete v ceníku. Heslo: Rodinka

 

Jsem samozřejmě moc rád, že kroužky děti opravdu baví a že jich je tolik, aby se vytvořily skupiny podobně šikovných dětí, které se pak lépe podporují a mezi sebou si rozumí. Nerozdělujeme děti podle věku, ale podle dovedností. Někdy skupiny promícháme pro motivaci a nebo něco cvičíme společně. A pak děti kolo baví čím dál víc a vidí, že se s ním dá užít spoustu zábavy. Stačí dětem ukázat jak. Dát jim návod. Procvičujeme samozřejmě techniku a základní dovednosti správnýho ovládání kola, ale hlavně si s kolem hrajeme. To ale neznamená, že to občas není dřina a že se děti nezapotí a že to někdy nebolí. Je to ale příjemná bolest. :-)  A my se snažíme použít všechny naše dlouholeté zkušenosti, abychom si všichni každý kroužek užili a nechtělo se nám domů. Kroužek je určen pro děti školou povinné, ale vezmeme i děti mladší, pokud jsou šikovné. Ideálně ve věku 5-16 let a jediné omezení je, že by měly umět jezdit na kole vestoje a měly mít kolo s minimálně dvacetipalcovými koly. Když byste měli pochybnosti a nebo dotazy, tak se mě nebojte kontaktovat. Pokud máte děti starší, tak můžou chodit klidně do našeho dospěláckýho středečního kroužku. Pokud mladší, ale šikovné, tak se také klidně ozvěte. 

A co je třeba na kroužek?  Na kroužek děti nepotřebují nic zvláštního. V podstatě jakékoliv kolo (ideálně horské) a přilbu. Pro nás není důležité jaké má dítě kolo, ale jaké má odhopdlání a radost.

Na jaro 2024 jsem vypsal kroužek pro 40 dětí, o které se stará 6-8 lektorů. Aby se jezdilo společně a taky se mohly udělat různé skupiny a děti si kroužek co nejvíc užily. Vedoucí je od začátku kroužku velezkušený Vojta Šidák.

Speciální bude výběrová skupina pro zkušené jezdce s názvem "Letci" , která bude mít fyzicky náročnější náplň směřovanou víc na skákání a enduro ježdění. 

I na jaře bude online výuka a komunikace přes Classroom. Budeme dětem zadávat úkoly a výzvy a hodnotit jejich provedení. A ony tam budou také moc spolu komunikovat. I s námi. Abychom děti víc zabavili, víc naučili a kolo je bavilo ještě víc. I na jaře je možnost zaplatit jen 8 kroužků ze deseti vypsaných a vy nepřijdete o peníze, když je dítě nemocné a nebo to do některé lokality máte trochu dál. A pokud si nejste jisti, že by kroužek vaše dítě bavil, tak mrkněte na konec stránky na podmínky na jeho vyzkoušení.

Místo: Jezdit bude v Ďáblickém a Čimickém háji, v Letňanech, v Kyjích a nebo na pumptracku na Jahodnici. Nově budeme jezdit i na bikrosové dráze v Bohnicích.

Od všech účastníků požadujeme odsouhlasit a písemně potvrdit naše podmínky pro účast. Najdete je zde

Mrkněte ještě na tyhle videa z kroužku, pro vaši větší představu.

 

Josef Dressler

Josef Dressler

Vyhrál jsem pár titulů v biketrialu, učím víc jak 30 let, jsem ředitel projektu, hlavní lektor na všech akcích, závodím v ednuru a doma mám 5 dětí.

more >

Vojta Šidák

Vojta Šidák

Chlápek, co má cyklistiku trochu jinak a doplňuje naši rodinku humorem, invencí, přístupem ke kolu a zkušenostmi z cyklobusinessu.

more >

Martin Dražil

Martin Dražil

Martin je skvělý a pořád aktivní jezdec flatlandu a neskutečně energický lektor. Který je přísný, ale možná o to víc je mezi dětmi oblíbený.

more >

Barbora Hančíková

Barbora Hančíková

Barča je výborná bikerka, závodnice v enduru a triatlonu, milovnice adrenalinu, lektorka lyžování, sportovkyně a manažerka.

more >

Nikol Novotná

Nikol Novotná

Stále usměvavá lektorka, která školí lyžařské instruktory a v létě jezdí na kole a motivuje s námi hlavně děti. A má na to zkušenosti.

more >

Karlos Kakos

Karlos Kakos

Můj synovec, kluk co kolo miluje, jezdí a skáče v jednom kuse, závodí v enduru, opravuje kola a ukazuje cestu mladým žákům.

more >

Jerry Buchar

Jerry Buchar

Jerry je táta dvou kluků, na kole lítá jak pták a svoje dovednosti umí předávat. V kapse má navíc nejvyšší lektorskou licenci.

more >

Vojta Klokočka

Vojta Klokočka

Jeden z nejlepších enduro jezdců v republice, který jezdil bikros, zažil velký pád a motivuje mladý kluky, aby drželi plnej plyn, ale s rozumem.

more >

10 kroužků o délce 2 hodiny ve čtvrtek od 17:00 do 19:00  

Cena  :  8.400,- Kč         ( Pro naše věrné žáky sleva 5%. Tedy 7.980,-Kč )

Bojíte se, že nebudete mít vždycky čas nebo se vám nebude hodit lokalita? Kupte si 8 kroužků za cenu

7.200,-Kč   ( Pro naše věrné žáky i tady sleva 5%. Tedy 6.840,-Kč )

a vaše díte může přijít na libovolných 8 kroužků. A pokud by vám to nakonec vyšlo, tak si poslední kroužky můžete doplatit na místě. Jeden za 900,-Kč.

Vyzkoušení. Pokud si nejste jistí, jestli bude kroužek vaše dítě bavit, tak vám nabízím jeho vyzkoušení. Zaplaťte si první lekci za 900,-Kč a když se rozhodete pokračovat, tak vám ji odečtu od doplatku. Ale věřte, že to děti bavit bude! :-)

RODINKA

Pokud se přihlásí rodič s dítětem, tak platí stejné ceny pro dospělého i dítě. Vyberete si variantu. A na celkovou částku dostanete slevu 5%. Plus i tady platí věrnostní sleva 5%. Přihlaste se prosím současně. V přihlášce je kolonka Přidat účastníka.

TRIČKO

Jako málý dárek za přihlášku si můžete koupit tričko s logem Dressler.cz nebo Dressler kroužek za speciální cenu 150,-Kč.

 

 Napište prosím do poznámky, kterou variantu chcete a zda jste se s námi už učili a máte tedy nárok na věrnostní slevu.

Zde je rozpis datumů, časů a míst, kde se jednotlivé kroužky budou konat. Začínáme po změne času a končíme konecm června. Poslední kroužek je slavnostní a předávají se dětem dárky za účast. 

Každý kroužek začíná ve ČTVRTEK v 17:00, kdy má být dítě připravené na místě s kolem a my mohli začít. Díky!

18.4.2024 - 17:00-19:00 - Jahodnice, Začátek i konec na pumptracku. Parkování zde a zde

25.4.2024 - 17:00-19:00 - Letňany, Začátek i konec zde

2.5.2024 - 17:00-19:00 - Letňany, Začátek i konec zde

9.5.2024 - 17:00-19:00 - Kyje, Začátek i konec zde

16.5.2024 - 17:00-19:00 - Čimice, Začátek i konec zde

23.5.2024 - 17:00-19:00 - Ládví, Začátek i konec zde

30.5.2024 - 17:00-19:00 - Bikroska Bohnice

6.6.2024 - 17:00-19:00 - Kyje, Začátek i konec zde

13.6.2024 - 17:00-19:00 - Kyje, Začátek i konec zde

20.6.2024 - 17:00-19:30 - Letňany, Začátek i konec zde

Každý kroužek začíná v 17:00 rozcvičkou a končí v 19:00 vyhlášením hrdinů dne.

 

Přihláška do kroužku

www:

Souhlasím se správou, zpracováním a uchováním svých osobních údajů, ve smyslu ustanovení §5 odst. 2 písm. a) zákona č. 101/200 Sb. o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Mohlo by se hodit