S kolem nás baví svět!

PRAHA-západ-podzim 12.9. - 31.10.2023

Pravidelné ježdění a blbnutí na kole s partou kamarádů nejlépe ukáže vašemu dítěti, že je kolo ta nejlepší hračka na světě!

tags: děti

volná místa: 1/40

GPS: 49.9875047N, 14.4279442E

Náš dětský kroužek pořádáme už od roku 2018. Vždy jarní a podzimní turnus. A vždy s jediným cílem. Ukázat dětem, že je kolo ta nejlepší hračka na světě! Na většině kroužků jsem osobně jako hlavní lektor, mentor a motivátor.

Učíme děti kolo ovládat, učíme je základní dovednosti, ale děláme taky blbiny a různý soutěže a nebo dětem ukazujeme různý disciplíny. Tak aby děti viděly, že kolo je nejlepší hračka na světě. Občas pozveme na kroužek další inspirativní cyklisty jako je Adam Maxa, Vojta Klokočka nebo další jezdci, kteří něco umí a děti je mohou znát z různých sítí. Něco jim na kole ukážu samozřejmě i já. :-)

Dvojnásobná radost je sdílená radost. A proto se tohle všechno nejlíp dělá s partou stejně zapálených dětí - cyklokamarádů, kteří jezdí s vámi a kteří společně se zkušenými lektory udělají atmosféru, která všechny baví a motivuje. 

Jsem samozřejmě moc rád, že kroužky děti opravdu baví a že jich je dost, aby se vytvořily skupiny podobně šikovných dětí, které se pak lépe podporují a mezi sebou si rozumí. A pak je kolo baví čím dál víc a vidí, že nelžeme o tý nejvíc nejlepší hračce na světě, se kterou se dá užít spoustu zábavy. Stačí dětem ukázat jak. Procvičujeme samozřejmě techniku a základní dovednosti správnýho ovládání kola, ale hlavně si s kolem hrajeme. To ale neznamená, že to občas není dřina a že se děti nezapotí a že to někdy nebolí. Je to ale příjemná bolest. :-)  A my se snažíme použít všechny naše dlouholeté zkušenosti, abychom si všichni každý kroužek užili a nechtělo se nám domů. Kroužek je určen pro děti školou povinné, ale vezmeme i děti mladší, pokud jsou šikovné. Ideálně ve věku 5-16 let a jediné omezení je, že by měly umět jezdit na kole vestoje a měly mít kolo s minimálně dvacetipalcovými koly. Když byste měli pochybnosti a nebo dotazy, tak se mě nebojte kontaktovat. Pokud máte děti starší, tak můžou chodit klidně do našeho dospěláckýho středečního kroužku. Pokud mladší, ale šikovné, tak se také klidně ozvěte. Co je třeba.  Na kroužek děti nepotřebují nic zvláštního. V podstatě jakékoliv kolo (ideálně horské) a přilbu. Jarní turnusy jsou vždy od dubna do června a podzimní od září do listopadu.

Na podzim 2023 jsem vypsal kroužek pro 50 dětí, o které se stará 8-9 lektorů. Aby se jezdilo společně a taky se mohly udělat různé skupiny a děti si kroužek co nejvíc užily. Vedoucí je Nikol Novotná.

Speciální bude výběrová skupina pro zkušené jezdce s názvem "Letci" , která bude mít fyzicky náročnější náplň směřovanou víc na skákání a enduro ježdění. 

I na podzim bude online výuka a komunikace přes Classroom. Budeme dětem zadávat úkoly a výzvy a hodnotit jejich provedení. A ony tam budou také moc spolu komunikovat. I s námi. Abychom děti víc zabavili, víc naučili a kolo je bavilo ještě víc. I na podzim je možnost zaplatit jen 6 kroužků ze osmi vypsaných a vy nepřijdete o peníze, když je dítě nemocné a nebo to do některé lokality máte trochu dál. A pokud si nejste jisti, že by kroužek vaše dítě bavil, tak mrkněte na konec stránky na podmínky na jeho vyzkoušení.

Místo: Jezdíme v jihozápadní části Prahy. A snažíme se, aby kroužky byly zábavné a každý trošku jiný. Proto měníme téma kroužku a taky místa, kde se jezdí. Zhruba polovina kroužků bude na Točné a další pak na pumptracku v Jesenici, v Braníku a nově v Krči. 

Od všech účastníků požadujeme odsouhlasit a písemně potvrdit naše podmínky pro účast. Najdete je zde

Mrkněte ještě na tyhle videa z kroužku, pro vaši větší představu.

 

Josef Dressler

Josef Dressler

Vyhrál jsem pár titulů v biketrialu, učím víc jak 30 let, jsem ředitel projektu, hlavní lektor na všech akcích, závodím v ednuru a doma mám 5 dětí.

more >

Michal Severa

Michal Severa

Všestranný biker, co vyzkoušel řadu disciplín. Od trialu, freestylu přes XC až po freeride, ale nejvíc ho baví technické ježdění v přírodě.

more >

Martin Dražil

Martin Dražil

Martin je skvělý a pořád aktivní jezdec flatlandu a neskutečně energický lektor. Který je přísný, ale možná o to víc je mezi dětmi oblíbený.

more >

Barbora Hančíková

Barbora Hančíková

Barča je výborná bikerka, závodnice v enduru a triatlonu, milovnice adrenalinu, lektorka lyžování, sportovkyně a manažerka.

more >

Karlos Kakos

Karlos Kakos

Můj synovec, kluk co kolo miluje, jezdí a skáče v jednom kuse, závodí v enduru, opravuje kola a ukazuje cestu mladým žákům.

more >

Praha západ

49.9875047N, 14.4279442E

Snažíme se, aby byl kroužek pro děti co nejbarevnější. I proto střídáme lokality. Je to možná složitější pro rodiče, ale zábavnější pro děti. :-)

Nejčastěji jezdíme v lesích okolo letiště Točná.

A pak taky v Braníku v Ledárnách, na pumptracku v Jesenici a v Čestlicích, na xc tratím v Řepích nebo v Krčském lese.

 

8 kroužků o délce 2 hodiny  v úterý od 16:30 do 18:30  a od 10.10. od 16:00 do 18:00

Cena  :  6.990,- Kč         ( Pro naše věrný žáky sleva 5%. Tedy 6.640,-Kč )

Pozor! Bojíte se, že nebudete mít vždycky čas nebo se vám nebude hodit lokalita? Kupte si 6 kroužků za cenu

5.890,-Kč

a vaše díte může přijít na libovolných 6 kroužků. A pokud by vám to nakonec vyšlo, tak si poslední kroužky můžete doplatit na místě. Jeden za 800,-Kč.

Vyzkoušení. Pokud si nejste jistí, jestli bude kroužek vaše dítě bavit, tak vám nabízím jeho vyzkoušení. Zaplaťte si první lekci za 900,-Kč a když se rozhodete pokračovat, tak vám ji odečtu od doplatku. Ale věřte, že to děti baví. :-)

Pro věrné žáky sleva 5%. 

 Napište prosím do poznámky, kterou variantu chcete a zda jste se s námi už učili a máte tedy nárok na věrnostní slevu.

Zde je rozpis datumů, časů a míst, kde se jednotlivé kroužky budou konat. Každý kroužek začíná v ÚTERÝ v 16:30 resp. od 10.10. v 16:00, kdy má být dítě připravené na místě s kolem a my mohli začít. Díky!

12.9.2023 - 16:30-18:30 - Ledárny Braník, Začátek a konec zde  

19.9.2023 - 16:30-18:30 - Točná Nad Šancemi, Začátek i konec zde

26.9.2023 - 16:30-18:30 -  Točná Nad Šancemi, Začátek i konec zde            

3.10.2023 - 16:30-18:30 - Pumtrack Jesenice, Začátek i konec zde

10.10.2023 - 16:00-18:00 - Točná Nad Šancemi, Začátek i konec zde

17.10.2023 - 16:00-18:00 -  Řepy, Začátek i konec zde

24.10.2023 - 16:00-18:00 - Točná Nad Šancemi, Začátek i konec zde                  

31.10.2023 - 16:00-18:30 - Ledárny Braník, Začátek zde  konec zde

 

Mohlo by se hodit