Odpolední rychlokurz, aneb po práci legraci.

PRAHA - Jahodnice 17.9.2024

Odpolední rychlokurz, co vás vystřelí do jezdeckýho nebe. Tedy jako v dobrým. :-)

tags: začátečnícinovinka

volná místa: 2/8

GPS:

Tohle je novinka na rok 2023, která už na jaře slavila úspěch u žáků v Praze i v Brně.

Od hodně z vás jsem slyšel, že nemáte čas na camp, nemáte čas na kroužek, ale nechcete individuální výuku. Ale že byste se se mnou chtěli učit trošku osobněji a poznat mě.

Tak dobrá!

Poslední dva roky jsem dělal pár odpoledních work shopů a přijde mi to fajn koncept pro všechny, kteří nemají tolik času, ale chtějí se sebou něco udělat. Věřte, že i za to odpoledne vám něco ukážu a něco naučím. Zkušeností na to za těch 30 let učení mám dost. :-)

Plán je tento:

Vybral jsem den uprostřed pracovního týdne a začátek odpoledne a na výuku budeme mít 5 hodin a na pivo pak ještě další dvě. Potkáme se, dáme si kafe na seznámení, něco vám povím na přivítání, mrknu na vaše kola, půjčím platformy nebo chrániče, když bude třeba a půjdeme se učit. Začneme vysvětlením základů. Tedy postoj na kole, rovnováha, pohled, brzdění, průjezd zatáčky, rytmus jízdy, jízda do kopce a z kopce, po schodech a zvednání předního kola. A pak budeme vše procvičovat na pumptracku a taky v trailech. Budeme skupinka maximálně 9 žáků. Všechnu výuku povedu já osobně a k ruce budu mít ještě jednoho svého lektora. Vše vždy vysvětlím a procvičovat to budeme ve dvou skupinkách a nebo společně. Uvidíme, jak budete kompaktní a jak bude vše fungovat. U každé výuky se snažím vnímat co nejvíc vaše emoce, pokroky a energii a podle toho nastavuji postup a upravuji připravený scénář. Jezdit budeme na pumptracku v Praze na Jahodnici, kde to moc dobře znám a kde máme vše, co potřebujeme a blízko ještě super výukové traily. No a na závěr si zajdeme společně na pivo a něco na zub a vše probereme a dám vám rady do vašeho dalšího bikerskýho života. A poradím vám, co budu vědět.

Zaměření: samozřejmě hlavně pro dospělé bikery, ale můžou přijet i junioři nebo holky. Děti bych nebral, ať je to dospělácká záležitost a nemusí pít to pivo.

Doporučená výbava: horské kolo, přilba, chrániče kolen. 

Místo:  Praha- bike park Jahodnice

Josef Dressler

Josef Dressler

Vyhrál jsem pár titulů v biketrialu, učím víc jak 30 let, jsem ředitel projektu, hlavní lektor na všech akcích, závodím v ednuru a doma mám 5 dětí.

more >

Jezdec:  4.590,- Kč

V ceně je výuka, malá svačinka, půjčení pedálů a chráničů, foto a video dokumentace a další služby pod heslem "Just Ride". Abyste se toho naučili co nejvíc, nemuseli se o nic starat, měli radost a nechtělo se vám domů :-)

Zapůjčení kola 

Pro dospělé účastníky nabízíme zapůjčení horského celoodpruženého kola. Nemusíte si pak vozit vaše kolo.  Cena za půjčení:  590,- Kč

Obsazenost

V políčku Volná místa jsou dvě čísla. To první znamená počet volných míst. To druhé kapacitu campu.

Potvrzení objednávky

Po zaslání přihlášky vám musí během chvilky přijít automatické potvrzení objednávky. Pokud nepřijde, tak jste nejspíš nevyplnili všechny informace a nevšimli jste si na obrazovce řádku, který vás na to upozorňoval. Pokud vám žádné automatické potvrzení nepřijde, tak nám tedy vaše objednávka nedorazila a zkuste to znovu a nebo klidně zavolejte nebo napište a já vám pomůžu. Potvrzení s údaji k platbě vám pak pošlu co nejdříve to půjde. Záleží to hlavně na tom, jestli sedím u počítače a nebo jsme třeba na campu. 

Platební podmínky

U většiny campů požaduje platbu celé částky do 10-20 dní po odeslání informací k platbě. Je to samozřejmě vždy závislé na tom, kdy nám přijde objednávka a kdy objednaný camp začíná.

Stornovací podmínky

  • 10 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 35-24 dní před prvním dnem campu
  • 50 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 23-12 dní před prvním dnem campu
  • 100 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 11 a méně dní před prvním dnem campu

Pojistěte se u některé z komerčních pojišťoven, pokud chcete mít jistotu, že v případě nemoci nepřijdete o zaplacené kempovné. My doporučuje "naši" ERV pojišťovnu http://www.ervpojistovna.cz/cs/pojisteni-storna-zajezdu

Pokud chcete věnovat camp jako dárek, tak můžete zakoupit voucher a vybrat částku, kterou chcete přispět na kempovné. A nebo věnovat voucher bez výběru campu a obdarovaný si vybere sám.

Úterý 17.září 2024

15:00-15:15 Sraz

15:15- 20:00 Učení, ježdění, učení, ježdění

20:00-22:00 Pivko a rozebrání výuky :-)

Přihláška na camp

Rent a bike RB

www:

Souhlasím se správou, zpracováním a uchováním svých osobních údajů, ve smyslu ustanovení §5 odst. 2 písm. a) zákona č. 101/200 Sb. o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Mohlo by se hodit