Camp pro nedočkavce, co milují traily.

FINALE LIGURE 24. - 27.3.2023

Camp pro zkušenější trailový jezdce, kteří chtějí do sezóny vstoupit pod plným plynem. Pod mojí taktovkou!

tags: pokročilítrailistinovinka

volná místa: 0/8

GPS:

Do sezóny je potřeba vjet razantně a tělu a mysli ukázat, jak to bude vypadat další měsíce! Kdo chce jet v květnu závody, tak má v tuhle dobu nejvyšší čas jezdit o 106. A kde jinde se rozjezdit, než v tomhle trailovým ráji u moře v Itálii. V teple a v pohodě. V bavlnce, kdy se nebudete muset o nic starat. Jen o to, abyste si tu jízdu užívali.

Tak se pojeďte se mnou rozjezdit do Finale Ligure a užít si pocit týmovýho jezdce.

Nebude to výukový camp. Bude to jezdivej camp. Budu se o vás starat, budu vám radit, budu vám najíždět stopu, předám vám spoustu z mých bohatých zkušeností, aby vás kolo víc poslouchalo. Abyste se se mnou připravili na závody, pokud je budete chtít jet. A budu vás bavit. A věřte mi, že si to budete pamatovat a že vás to bude bavit! 

V Praze vás v pátek v poledne naložím a v noci z pondělí na úterý vyložím. Pojedeme společně mojí Toyotou Proace, kde je dost místa na zavazadla i vaše nohy. A už cestu si užijeme. Bude dost času na povídání o čemkoliv. Na cestu vám připraví moje žena občerstvení a já dodám urychlovače cesty a zábavy. Tedy pitný režim. Bydlet budeme v apartmánech ve Finale Ligure, kde budeme mít dobrý zázemí a společný bohatý snídaně. Blízko do města za zábavou i na traily. Na ně s námi bude ještě jezdit místní guide. Dodávkou budeme jezdit do kopce a s rozesmátou pusou z kopce. Během dne si dáme skvělej italskej oběd na kopci a večer zapadneme na dobrou večeři, víno a pak do postele. Budeme jezdit tři dny, co je podle mých zkušeností až kam a ten třetí den vás ruce brní jako sviň. V pondělí budeme jezdit do odpoledne a pak se sbalíme a vyrazíme na cestu. Zase společně. Vy budete odpočívat, abyste v úterý mohli do školy nebo do práce. V malý skupince z vás udělám tza ty 4 dny kamarády na zbytek života! Nejen s kolem.

Bude se vám zdát, že tohle se ani nemohlo stát. 

Zaměření: samozřejmě hlavně pro dospělé bikery, ale můžou přijet i junioři, kteří se nebojí a samozřejmě i holky. Všichni musí mít samozřejmě dost zkušeností s trailovým ježděním, abyste si to užili.

Doporučená výbava: horské kolo - nejlépe samozřejmě celoodpružené, přilba, chrániče kolen. Doporučuji chrániče loktů, páteřák nebo baťoh a klidně i integrální přilbu. 

 

 

Josef Dressler

Josef Dressler

Vyhrál jsem pár titulů v biketrialu, učím víc jak 30 let, jsem ředitel projektu, hlavní lektor na všech akcích, závodím v ednuru a doma mám 5 dětí.

more >

Jezdec:  19.900,- Kč

V ceně je doprava z Prahy, ubytování, snídaně, svačiny a pitní režim, nějaký pivo a tak, naplánování tras, druhý guide a moje vedení v trailu a rady, jak mít z toho ježdění radost. Foto a video dokumentace a další služby pod heslem "Just Ride". Abyste se toho naučili co nejvíc, nemuseli se o nic starat, měli radost a v pondělí se vám nechtělo domů :-) 

V ceně není další strava a shuttle. Pokud ho budeme využívat, tak cena na den je 70-75 eur.

Obsazenost

V políčku Volná místa jsou dvě čísla. To první znamená počet volných míst. To druhé kapacitu campu.  Prosím, raději to připomeňte do poznámky, ať na to nezapomenu.

Potvrzení objednávky

Po zaslání přihlášky vám musí během chvilky přijít automatické potvrzení objednávky. Pokud nepřijde, tak jste nejspíš nevyplnili všechny informace a nevšimli jste si na obrazovce řádku, který vás na to upozorňoval. Pokud vám žádné automatické potvrzení nepřijde, tak nám tedy vaše objednávka nedorazila a zkuste to znovu a nebo klidně zavolejte nebo napište a já vám pomůžu. Potvrzení s údaji k platbě vám pak pošlu co nejdříve to půjde. Záleží to hlavně na tom, jestli sedím u počítače a nebo jsme třeba na campu. 

Platební podmínky

U většiny campů požaduje platbu celé částky do 2 týdnů po odeslání informací k platbě. Je to samozřejmě vždy závislé na tom, kdy nám přijde objednávka a kdy objednaný camp začíná.

Stornovací podmínky

  • 10 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 35-24 dní před prvním dnem campu
  • 50 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 23-12 dní před prvním dnem campu
  • 100 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 11 a méně dní před prvním dnem campu

Pojistěte se u některé z komerčních pojišťoven, pokud chcete mít jistotu, že v případě nemoci nepřijdete o zaplacené kempovné. My doporučujeme "naši" ERV pojišťovnu http://www.ervpojistovna.cz/cs/pojisteni-storna-zajezdu

Pokud chcete věnovat camp jako dárek, tak můžete zakoupit voucher a vybrat částku, kterou chcete přispět na kempovné. A nebo věnovat voucher bez výběru campu a obdarovaný si vybere sám.

Mohlo by se hodit