S kolem nás baví svět!

BRNO-děti-podzim 2.9. - 21.10.2024

Pravidelné ježdění a blbnutí na kole s partou kamarádů nejlépe ukáže vašemu dítěti, že je kolo ta nejlepší hračka na světě!

Náš dětský kroužek pořádáme už od roku 2018 a prošly jím už stovky dětí. A máme radost, kolik dětí se nám vrací a jezdí několik turnusů za sebou. Máme vždy jarní a podzimní turnus.

A vždy s jediným cílem. Ukázat dětem, že je kolo ta nejlepší hračka na světě!

Na většině kroužků jsem osobně jako hlavní lektor, mentor a motivátor. A se mnou sehraná parta zkušených a dospělých lektorů, ale také mladí úspěšní jezdci, kteří dají dětem mladickou energii.

Učíme děti kolo ovládat, učíme je základní dovednosti, ale děláme taky blbiny a různý soutěže a nebo dětem ukazujeme různý disciplíny. Tak aby děti viděly, že kolo je opravdu nejlepší hračka na světě.

Dvojnásobná radost je sdílená radost. A proto se tohle všechno nejlíp dělá s partou stejně zapálených dětí - cyklo-kamarádů, kteří jezdí s vámi a kteří společně se zkušenými lektory udělají atmosféru, která všechny baví a motivuje. Důležitou součástí kroužku je na začátek rozcvička a pak taky svačinky, kdy se děti mají prostor ještě víc skamarádit. Aby se na kroužek těšily kvůli kolu, ale taky kvůli kamarádům, co taky mají radi kolo.

Novinka 2024. Rodinka! Co má za sebou úspěšnou jarní premiéru.

Už jsem napsal: Nejlepší zážitky jsou sdílené. Vaše dítě je má s kamarádama z kroužku, ale může je mít i s vámi! Jak?

Milí rodiče, připravili jsme pro vás tedy taky kroužek. Ve stejný čas, na stejném místě. Tak využijete čas, kdy dítě jezdí a budete jezdit taky! Budete mít pravidelný pohyb a zlepšíte svoji techniku, abyste dětem stačili. Budete trénovat stejné věci, abyste si měli s dětmi co vyprávět cestou domů. Můžete se porovnávat, společně plnit naše výzvy a sledovat videa. Přihlásit se můžou tátové nebo mámy a nebo klidně oba. Info o ceně najdete v ceníku. Heslo: Rodinka

Novinka podzim 2024. Kroužek otvíráme pro děti už do 4 let! :-)

Ptali jste se, kdy už nám budete moct svoje malé dítě dát. Tak uděláme na podzim skupinku pro ty nejmenší děcka od 4 let, která budou mít trošku klidnější program a budou se učit základy ovládání kola a hrát si s ním. Místo srazu a čas je stejný, aby mohl mrňousové přijet třeba se starším sourozencem.

 

Jsem samozřejmě moc rád, že kroužky děti opravdu baví a že jich je tolik, aby se vytvořily skupiny podobně šikovných dětí, které se pak lépe podporují a mezi sebou si rozumí. Nerozdělujeme děti podle věku, ale podle dovedností. Někdy skupiny promícháme pro motivaci a nebo něco cvičíme společně. A pak děti kolo baví čím dál víc a vidí, že se s ním dá užít spoustu zábavy. Stačí dětem ukázat jak. Dát jim návod. Procvičujeme samozřejmě techniku a základní dovednosti správného ovládání kola, ale hlavně si s kolem hrajeme. To ale neznamená, že to občas není dřina a že se děti nezapotí a že to někdy nebolí. Je to ale příjemná bolest. :-)  A my se snažíme použít všechny naše dlouholeté zkušenosti, abychom si všichni každý kroužek užili a nechtělo se nám domů. Kroužek je určen pro děti ve věku 4-17 let a jediné omezení je, že by měly mít kolo s minimálně šestnáctipalcovými koly. Když byste měli pochybnosti a nebo dotazy, tak se mě nebojte kontaktovat. Pokud máte děti starší, tak můžou chodit klidně do té dospělácké části. Pokud mladší, ale šikovné, tak se také klidně ozvěte. 

A co je třeba na kroužek?  Na kroužek děti nepotřebují nic zvláštního. V podstatě jakékoliv kolo (ideálně horské) a přilbu. Pro nás není důležité jaké má dítě kolo, ale jaké má odhodlání a radost.

Na podzim 2024 jsem vypsal kroužek pro 25 dětí, o které se stará 4-5 lektorů. Aby se jezdilo společně a taky se mohly udělat různé skupiny a děti si kroužek co nejvíc užily. Vedoucí je Petra Kozelská.

I na podzim bude online výuka a komunikace přes Classroom. Budeme dětem zadávat úkoly a výzvy a hodnotit jejich provedení. A ony tam budou také moc spolu komunikovat. I s námi. Abychom děti víc zabavili, víc naučili a kolo je bavilo ještě víc. I na jaře je možnost zaplatit jen 6 kroužků ze osmi vypsaných a vy nepřijdete o peníze, když je dítě nemocné a nebo to do některé lokality máte trochu dál. A pokud si nejste jisti, že by kroužek vaše dítě bavil, tak mrkněte na konec stránky na podmínky na jeho vyzkoušení.

Místo: Jezdit bude hlavně v Anthropos Aréně a v Mariánském údolí.

Od všech účastníků požadujeme odsouhlasit a písemně potvrdit naše podmínky pro účast. Najdete je zde

Mrkněte ještě na tyhle videa z kroužku, pro vaši větší představu.

 

Josef Dressler

Josef Dressler

Vyhrál jsem pár titulů v biketrialu, učím víc jak 30 let, jsem ředitel projektu, hlavní lektor na všech akcích, závodím v ednuru a doma mám 5 dětí.

more >

Roman Smutný

Roman Smutný

Roman si nás oblíbil jako žák, pak prošel úspěšně konkurzem a může předávat to, co sám zažil a co mu pomohlo nejvíc se zlepšit.

more >

Jirka Racek

Jirka Racek

Jirky je kus. A je v něm i velký kus lásky ke kolu. Jezdí na silnici i v lese. Je to pionýrský vedoucí a Moravák jak poleno, děcka!

more >

Dalibor Sláma

Dalibor Sláma

Sympaťák s milým úsměvem, co na kole jezdí od dětství, doma měl mojí knížku, závodí v enduru a pracuje v cyklo bussinesu.

more >

Petra Kozelská

Petra Kozelská

Vysokoškolačka, lyžarská instruktorka, závodnice v enduru, Ostravačka, co se s tím moc nepáře, má skvělou energii a umí ji s citem rozdávat.

more >

Tomáš Haluza

Tomáš Haluza

Klidnej týpek, co jezdí a učí na jednokolce, ale taky závodí v enduru. Na kole samozřejmě. Umí zaujmout mladý i dospělé jezdce.

more >

Brno

https://mapy.cz/zakladni?x=16.5658276&y=49.1883602&z=17&source=base&id=2199144

Snažíme se, aby byl kroužek pro děti co nejbarevnější. I proto střídáme lokality. Je to možná složitější pro rodiče, ale zábavnější pro děti. :-)

Nejčastěji jezdíme v Anthropos Aréně a v Mariánském údolí. Navštívíme ale i pumptrack v Tetčicích, lesopark v Kohoutovicích, Netro arénu nebo bikrosku v Novém Lískovci.

8 kroužků o délce 2 hodiny v pondělí od 16:30 do 18:30  ( Poslední 2 kroužky 16:00-18:00 )

Cena  :  6.900,- Kč         ( Pro naše věrné žáky sleva 5%. Tedy 6.555,-Kč )

Bojíte se, že nebudete mít vždycky čas nebo se vám nebude hodit lokalita? Kupte si 6 kroužků za cenu

5.700,-Kč   ( Pro naše věrné žáky i tady sleva 5%. Tedy 5.415,-Kč )

a vaše díte může přijít na libovolných 6 kroužků. A pokud by vám to nakonec vyšlo, tak si poslední kroužky můžete doplatit na místě. Jeden za 900,-Kč.

Vyzkoušení. Pokud si nejste jistí, jestli bude kroužek vaše dítě bavit, tak vám nabízím jeho vyzkoušení. Zaplaťte si první lekci za 900,-Kč a když se rozhodete pokračovat, tak vám ji odečtu od doplatku. Ale věřte, že to děti bavit bude! :-)

RODINKA

Pokud se přihlásí rodič s dítětem, tak platí stejné ceny pro dospělého i dítě. Vyberete si variantu.  Přihlašte se prosím současně. V přihlášce je kolonka Přidat účastníka.

TRIČKO

Jako málý dárek za přihlášku si můžete koupit tričko s logem Dressler.cz nebo Dressler kroužek za speciální cenu 150,-Kč.

 

 Napište prosím do poznámky, kterou variantu chcete a zda jste se s námi už učili a máte tedy nárok na věrnostní slevu.

Zde je rozpis datumů, časů a míst, kde se jednotlivé kroužky budou konat. Změna podle počasí je možná.

Každý kroužek začíná v PONDĚLÍ v 16:30 ( resp. v 16:00 ), kdy má být dítě připravené na místě s kolem a my mohli začít. Díky! 

2.9.2024 - 16:30-18:30 - Anthropos aréna, Začátek i konec zde

9.9.2024 - 16:30-18:30 - Anthropos aréna, Začátek i konec zde

16.9.2024 - 16:30-18:30 - Anthropos aréna, Začátek i konec zde

23.9.2024 - 16:30-18:30 -  Mariánské údolí, Začátek zde a koneczde

30.9.2024 - 16:30-18:30 - Mariánské údolí, Začátek zde a konec zde

7.10.2024 - 16:30-18:30 - Pumptrack Tetčice, Začátek i konec zde

14.10.2024 - 16:00-18:00 - Anthropos aréna, Začátek i konec zde

21.10.2024 - 16:00-18:30 - Bikrosová dráha Nový Lískovec, Začátek i konec zde

 

Přihláška do kroužku

www:

Souhlasím se správou, zpracováním a uchováním svých osobních údajů, ve smyslu ustanovení §5 odst. 2 písm. a) zákona č. 101/200 Sb. o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Mohlo by se hodit