I jeden den vám pomůže líp ovládat kolo.

Vysočina 22.4.2023

Camp pro všechny, kdo se chtějí zlepšit od základů a chtějí zjistit, co vás dokážeme naučit za jeden den. Opravíme vám základní dovednosti, ale samozřejmě se projedeme taky na místních trailech a pasážích SP a MS.

tags: začátečnícipokročilírodinky

volná místa: 1/15

GPS: 49.5784994N, 16.0512647E

Camp je určen pro ty, co si chtějí zlepšit svoje základní jezdecké dovednosti. Nemají tolik času a chtějí si třeba vyzkoušet, jak to děláme. I během jednoho dne jdou najít vaše chyby, opravit je a ukázat vám správnou cestu. Nejdřív vám oparvíme chyby v základních dovednostech na rovině a našich překážkách, pak vyrazíme do jednoduchých trailů a na nový pumptrack a samozřejmě zkusíme i pasáže trati MS a SP. Přihlásit se můžou xc jezdci a nováčci, ale třeba i zkušenější jezdci, kteří by chtěli zjistit, jak na tom jsou. Bude nás dost lektorů, abychom si vás spojili a rozdělili, kdy bude třeba a aby si to každý užil a naučil se toho co nejvíc. Camp je vhodný i pro rodinky a děti.

Ježdění během dne bude habaděj. To se nebejte. Zázemí si uděláme přímo v areálu Vysočina Arény v Novém Městě na Moravě. A na všechny traily, pumptrack i oběd to budeme mít co by kamenem dohodil a nebo dojel na kole. 

Možná si říkáte, jestli je tohle obtížnost právě pro vás, když jezdíte hodně kilometrů a myslíte si , že jste zkušený biker. I když jezdíte spíš v lehčím terénu a především xc. Věřte, že základy jsou prostě základ! :-) A že s Jitkou Škarnitzlovou - Čábelickou, jednou z nejlepších bikerek na světě, trénujeme stejný věci jako na tomto campu.

Samozřejmě i tady vám půjčíme obyčejné pedály (platformy) a na nich se budeme učit. Věřte nám, že je to mnohem lepší cesta pro lepší výsledky výuky a pro vaše další dovednosti. 

 

Zaměření:  V podstatě pro všechny. :-)

Doporučené výbava :  Horské kolo jakékoliv kvality a osazení, přilba a boty na platformy ( nejlépe s rovnou podrážkou s jemným vzorkem ). 

Co s sebou dalšího na camp :  Pedály vám půjčíme a po příjezdu na camp vyměníme a tak to nemusíte řešit. Máme i kratší sedlovky s testovacími sedly WTB, abyste měli při jízdě ve stoje víc místa na pohyb těla. Vše vám seřídíme po příjezdu. Na místě budeme mít i věci na malý servis kol, když byste něco poničili. Půjčíme vám i chrániče na holeně a kolena, když byste se chtěli víc chránit. Máme pro vás dostatek svačin i pití. Vy si musíte vzít hlavně dostatek oblečení. Jezdíme opravdu v každém počasí. Vezměte si rukavice a pokud máte, tak malý cyklobatoh.

 

Josef Dressler

Josef Dressler

Vyhrál jsem pár titulů v biketrialu, učím víc jak 30 let, jsem ředitel projektu, hlavní lektor na všech akcích, závodím v ednuru a doma mám 5 dětí.

více >

Vojta Šidák

Vojta Šidák

Chlápek, co má cyklistiku trochu jinak a doplňuje naši rodinku humorem, invencí, přístupem ke kolu a zkušenostmi z cyklobusinessu.

více >

Roman Smutný

Roman Smutný

Roman si nás oblíbil jako žák, pak prošel úspěšně konkurzem a může předávat to, co sám zažil a co mu pomohlo nejvíc se zlepšit.

více >

Martin Dražil

Martin Dražil

Martin je skvělý a pořád aktivní jezdec flatlandu a neskutečně energický lektor. Který je přísný, ale možná o to víc je mezi dětmi oblíbený.

více >

Vysočina aréna

49.5784994N, 16.0512647E

Vysočina aréna je skvělý místo pro různé sporty. V zimě se tady závodí na běžkách a střílí a v létě se tady jezdí hlavně na kolech a kolečkových bruslích. 

Na jaře se tady tradičně už několik let koná světový pohár hosrkých kola. Je tady volně přístupná trať , na který se tento závod jezdí a myslím, že jsou na ní místa, který jsou hodně zajímavý. V malém okolí je asi 20km trailů spíš lehčí obbtížnosti a na podzim roku 2018 byl dokončen famózní pumptrack.

49.5784994N, 16.0512647E

Jezdec:   4.590,- Kč

V ceně je výuka, pitný režim, svačina, oběd, buřty, servis, půjčování testovacích kol, pedálů a chráničů, foto a video dokumentace a další služby pod heslem "Just Ride". Abyste se toho naučili co nejvíc, nemuseli se o nic starat, měli radost a nechtělo se vám domů :-)

V ceně není ubytování.

Doprovod:   zdarma

Sleva pro naše věrné žáky

Pokud jste s námi už byli v minulosti na některém našem campu, tak máte slevu 5% z celkové částky. Prosím, raději to připomeňte do poznámky, ať na to nezapomenu.

 

Zapůjčení kola RB

Pro dospělé účastníky nabízíme zapůjčení horského celoodpruženého kola RB Bike model IQ 575 na celou dobu campu. Nemusíte si pak vozit vaše kolo. Pozor! Máme ale pouze 4 kola, která jsou sestavané podle našich zkušeností a z dílů, které používáme i my. Cena za půjčení na celý camp:  590,- Kč.

Stornovací podmínky

  • 10 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 35-24 dní před prvním dnem campu
  • 50 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 23-12 dní před prvním dnem campu
  • 100 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 11 a méně dní před prvním dnem campu

Pojistěte se u některé z komerčních pojišťoven, pokud chcete mít jistotu, že v případě nemoci nepřijdete o zaplacené kempovné.

Pokud chcete věnovat camp jako dárek, tak můžete zakoupit voucher a vybrat částku, kterou chcete přispět na kempovné. A nebo věnovat voucher bez výběru campu a obdarovaný si vybere sám.

Sobota, 22.dubna 2023

  8:30 -   8:50  Příjezd účastníků, registrace, kontrola vybavení a nastavení kol 

  9:00 - 9:30  Rozprava o programu campu, teoretická přípravka
9:30 - 13:30  První lekce základů techniky 
13:30 - 14:45  Oběd a odpočinek
14:45 - 18:00  Druhá lekce na trailech a pasážím trati MS a SP ve Vysočina Aréně
18:00 - 18:30  Vyhodnocení dne a ukončení campu

 

Mohlo by se hodit