Pár let jsem tuhle myšlenku nechával uzrát a spíš se jí bránil.
Hodně rodičů nám ale říkalo, ať to uděláme. Hodně z vás se ptalo, kam dát dítě, když nechce závodit. Tak jo! Od září si budeme s dětma a s kolem hrát pravidelně. Těšíme se! Pošlete to přátelům, ať mají děti kolem sebe třeba svoje kamarády.

V našem pojetí má být cyklistika hlavně radost. Děti si chtějí hrát a když jim ukážete jak, tak se do kola zamilují. A to je cíl našeho kroužku.

Budeme trénovat techniku, budeme zkoušet různá kola, budeme procvičovat dětskou obratnost při různých cvičení s kolem i bez. Budeme se učit prohrávat a padat. Budeme dělat smyky, různé sranda soutěže i sprinty. Někdy si opečeme buřty a někdy budou mít děti domácí úkoly. A budeme si hlavně hrát. To ale neznamená, že to nebude občas dřina a že se děti nezapotí a že to občas nebude bolet. Bude to ale příjemná bolest. :-)  A my použijeme všechny naše dlouholeté zkušenosti, abychom si všichni každý kroužek užili a nechtělo se nám domů.

První kroužek vypisujeme na září až říjen 2017. Vždy jednou týdně v úterý od 16.-18. hodiny. Sraz bude většinou v Praze - Bráníku. Budeme vyrážet i na jiná místa v Praze, aby se děti svezly v různém terénu. A rodiče na jiných cestách.

Kroužek je určen pro děti ve věku 6-12 let, které jezdí už na 20-ti palcovém kole. Je jedno jaké kolo mají a nic zvláštního mimo přilbu nebudou potřebovat. Je vypsán pro 16 dětí a budou se o ně starat vždy minimálně dva moji lektoři a na kontroly budu chodit i já.

Cena za dvouměsíční kroužek je 5.600 Kč

Přihlášky a dotazy prosím pište zde

Těšíme se na vaše děti!