Nejlepší prázdniny jsou na kole!

PRAHA - příměstský I. 15. - 19.7.2024

Pětidenní prázdninová Škola kola, kde se bude jezdit, zkoušet různé disciplíny a na konci bude maturita a vysvědčení plný zážitků a dárků!

tags: příměstskéděti

volná místa: 0/80

GPS:

CAMP JE VYPRODANÝ. 

Přihlásit dítě můžete na stejný camp v srpnu: 19.-23.8. a nebo poslat mail a zapíšu si ho do náhradníků. Díky za pochopení.

 

Camp je určen pro děti, které si chtějí užít pět dní nabitých zábavou i výukou na kole, ale večer se vrátit domů. Budeme jezdit na různých místech Prahy, poznávat různé cyklistické disciplíny i lidi a na konci bude maturita. Bude to prostě :

Prázdninová Škola kola

S osobním vedením pana ředitele. Tedy mě. :-)

Říká se, že co funguje, to se nemá měnit. My pořádáme tenhle příměšťák od roku 2020 a celkem proběhlo 9 turnusů, kterými prošly skoro čtyři stovky dětí. A v drtivé míře spokojených. Říkaly to! :-) Tak toho moc nezměníme a budeme v tom pokračovat. Ale aby se k nám děti mohly vracet a nenudily se, tak částečně měníme lokality, taky trochu lektory a hosty, aby ty dny měly aspoň z části nový náboj . Budeme tedy navazovat na to dobré a zase se budeme učit, že kolo je skvělá hračka!

Každý den bude mít trochu jiné zaměření. Ukážeme dětem různé cyklistické disciplíny jako je enduro, xc, trial, flatland, bmx a nebo třeba i dráha a vysvětlíme, čím se liší a v čem jsou krásný nebo obtížný. Pozveme i jezdce, kteří je jezdí a dětem něco ukážou a povypráví. Budeme jezdit na různých místech Prahy. Na Točné, v Ďáblickém háji, na pumptracku v Jesenici, na bikrosové dráze v Bohnicích a v Čimickém háji. Uděláme dětem i malou výuku první pomoci, dopravní výchovy a mrkneme se i na to, jak si opravit jednoduché závady na kole. Budeme se snažit děti zaujmout a vtáhnout do hry na naši prádzninovou školu, která pro ně bude dobrodružnou hrou. Kde každý den budou moct vyhrát nějaké body za různé soutěže i kvízy. Každý den budeme vyhlašovat Kološprta a závodního Hrdinu dne, který dostane nějakou odměnu. Poslední den pak bude závěrečná teoretická i praktická KoloMaturita, kde budou muset děti ukázat, co se naučily, co se dozvěděly a zapamatovaly. Za to zase dostanou body a ty pak budou moc vyměnit za nějakou cenu na pamatátku - knihu, kšiltovku, tričko, blok apod. Věřím, že hlavně dětem ukážeme, že nejlepší jsou prázdniny na kole a že další den už nebudou moct dospat v očekávání nových dobrodružství.

To vše díky naším dlouholetým zkušenostem z dětských campů a kroužků. A přístupu, kdy je vždy jeden lektor na maximálně 6 dětí, lektoři jsou zkušení a nabití energií. Jo a děti mají rádi! :-)

Zaměření:  děti ve věku 5-16 let (bez rodičů!!)  Nemusí to být závodníci a nemusí být extra zkušené. Vítáme všechny děti, které na kole alespoň trochu jezdí a chtějí se něco nového naučit.

Doporučená výbava: horské a nebo dětské kolo jakékoliv úrovně, ale v dobrém technickém stavu a přilba 

A tohle je video z loňského ročníku.

Josef Dressler

Josef Dressler

Vyhrál jsem pár titulů v biketrialu, učím víc jak 30 let, jsem ředitel projektu, hlavní lektor na všech akcích, závodím v ednuru a doma mám 5 dětí.

více >

Vojta Šidák

Vojta Šidák

Chlápek, co má cyklistiku trochu jinak a doplňuje naši rodinku humorem, invencí, přístupem ke kolu a zkušenostmi z cyklobusinessu.

více >

Martin Dražil

Martin Dražil

Martin je skvělý a pořád aktivní jezdec flatlandu a neskutečně energický lektor. Který je přísný, ale možná o to víc je mezi dětmi oblíbený.

více >

Barbora Hančíková

Barbora Hančíková

Barča je výborná bikerka, závodnice v enduru a triatlonu, milovnice adrenalinu, lektorka lyžování, sportovkyně a manažerka.

více >

Karlos Kakos

Karlos Kakos

Můj synovec, kluk co kolo miluje, jezdí a skáče v jednom kuse, závodí v enduru, opravuje kola a ukazuje cestu mladým žákům.

více >

Radek Kulhavý

Radek Kulhavý

Univerzální sportovec a cyklista, který závodně jezdil motokros, biketrial, 4X i bmx. Leze po skalách, chodí po horách a cvičí jógu.

více >

Adama Maxa

Adama Maxa

Jeden z nejlepších českých enduro jezdců. Mladý kluk, co závodil v lyžování a rychle vše zúročil na kole a umí to s úsměvem předat.

více >

Vojta Klokočka

Vojta Klokočka

Jeden z nejlepších enduro jezdců v republice, který jezdil bikros, zažil velký pád a motivuje mladý kluky, aby drželi plnej plyn, ale s rozumem.

více >

Jirka Manek

Jirka Manek

Jirka je neskutečný nadšenec do kol, pamatuje doby, kdy bylo mtb v plenkách a kdy skákal po lesích. Má přehled i skill. A je zbožíznalec.

více >

Nelli Kakosová

Nelli Kakosová

Moje neteř, co kolo moc nemusí, ale má strašně ráda práci s dětma, kterou i studuje a bude to její zaměstnání. A kolo už ji taky baví.

více >

Jezdec:  8.590,- Kč

( Cena pro naše věrné žáky : 8.160,-Kč )

V ceně je výuka, odborný výklad i dohled pod vedením zkušených a dospělých lektorů, exhibice zkušených a úspěšných jezdců, spousta svačin pro pravidelné doplňování energie, super obědy, ceny a spousta dárků pro děti, abychom je motivovali ke sportu. A samozřejmě závěrečný diplom. 

Sleva pro naše věrné žáky

Pokud jste s námi už byli v minulosti na některém našem campu, tak máte slevu 5 % z celkové částky. Prosím, připomeňte to do poznámky, ať na to nezapomenu.

Platební podmínky

Splanost celé částky je 30 dní od poslání přihlášky. Nebojte se ozvat nebo napsat do poznámky, když byste platbu potřebovali nějak odložit, rozložit nebo poslat celou. Samořejmě jde na úhradu použít různé zaměstnanecké benefity.

Obsazenost

V políčku Volná místa jsou dvě čísla. To první znamená počet volných míst. To druhé kapacitu campu.

Stornovací podmínky

  • 10 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 35-24 dní před prvním dnem campu
  • 50 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 23-12 dní před prvním dnem campu
  • 100 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 11 a méně dní před prvním dnem campu

Pojistěte se u některé z komerčních pojišťoven, pokud chcete mít jistotu, že v případě nemoci nepřijdete o zaplacené kempovné. My doporučujeme "naši" ERV pojišťovnu http://www.ervpojistovna.cz/cs/pojisteni-storna-zajezdu

Pokud chcete věnovat camp jako dárek, tak můžete zakoupit voucher a vybrat částku, kterou chcete přispět na kempovné. A nebo věnovat voucher bez výběru campu a obdarovaný si vybere sám.

 

Každý den bude sraz mezi 8.00 - 8:30 na předem stanoveném místě.

Dítě si budeme moct vyzvednou mezi 16:30-17:00 na stejném místě.

Každý den se bude skládat z dopoledního bloku, oběda a odpoledního bloku.

Pondělí :  Praha Jahodnice - pumptrack zde

Úterý : Točná zde

Středa : Čimický a Ďáblický háj  zde

Čtvrtek : Točná zde

Pátek: Letňany zde

Mohlo by se hodit