V partě se to lépe táhne a učí!

PRAHA-dospělí-jaro 26.4. - 21.6.2023

Pravidelné ježdění na kole s partou bikerů, kteří to mají stejně, vás posune i bude bavit.

tags: začátečnícipokročilí

volná místa: 17/20

GPS: 49.9875047N, 14.4279442E

Už 5 let pořádám tenhle kroužek pro dospěláky. A jsem moc rád, že se vždy vytvoří skupina, která si rozumí a chodí po kroužku na pivo. Ale hlavně ta pravidelnost funguje! Máte čas si nabité dovednosti sami během týdne do dalšího kroužku vyzkoušet. Ve skupině se zase podporujete, okoukáváte a navazujete přátelství. O tom je náš kroužek.

Jeho vedoucím a hlavní lektorem jsem já. Tedy šéf a hlava pomazaná. :-) A se mnou vás bude učit a podporovat Radek Kulhavý, Vojta Šidák, Bára Hančíková a nebo Michal Severa. A občas vezmeme na kroužek i hosta, který vás nakopne. Ne do zadku, ale v ježdění. Předběžně jsem domluvený s Vojtou Bláhou, Vojtou Klolkočkou, Maxem Adamim, Barčou Průdkovou nebo tradičně s Kubou Venclem. Samozřejmě bude hodně záležet na naší skupině a na časových možnostech těhle závodníků.

Maximální počet účastníků je 20 jezdců. Někdy jezdíte společně a někdy rozděleni do dvou nebo třech skupin.

Místo : Většinou se jezdí na Točné v Praze, pak v Ďáblickém a Čimickém háji, v Motole, Jesenici, Kyjích nebo v Řepích. Tak abyste měli změnu a učili se na různých místech. 

Od všech účastníků požadujeme odsouhlasit a písemně potvrdit naše podmínky pro účast. Najdete je zde

Josef Dressler

Josef Dressler

Vyhrál jsem pár titulů v biketrialu, učím víc jak 30 let, jsem ředitel projektu, hlavní lektor na všech akcích, závodím v ednuru a doma mám 5 dětí.

více >

Radek Kulhavý

Radek Kulhavý

Univerzální sportovec a cyklista, který závodně jezdil motokros, biketrial, 4X i bmx. Leze po skalách, chodí po horách a cvičí jógu.

více >

Barbora Hančíková

Barbora Hančíková

Barča je výborná bikerka, závodnice v enduru a triatlonu, milovnice adrenalinu, lektorka lyžování, sportovkyně a manažerka.

více >

Praha západ

49.9875047N, 14.4279442E

Nejčastěji jezdíme v lesích okolo letiště Točná, kde máme i sraz.

Občas to proložíme ježděním na protějším kopci na Závisti.

A jednou se vydáme na pumtrack do Jesenice.

Každou středu od 26.4. do 21.6. od 18:00 do 20:00 

Cena  :  8.990,- Kč  

Pro naše věrný žáky sleva 5%. Tedy 8.540,-Kč

Přihláška do kroužku

www:

Souhlasím se správou, zpracováním a uchováním svých osobních údajů, ve smyslu ustanovení §5 odst. 2 písm. a) zákona č. 101/200 Sb. o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Mohlo by se hodit