Na Svatýho Václava jsme při našem jednodenním Dressler Campu otevřeli trail, který jsme navrhli a náš lektor Michal Severanaprojektoval. A další den se na něm bavili, když jsme jezdili v tomhle vláčku jezdců různýho věku a pohlaví. Měl by pobavit hlavně děti, ženy a míň zkušené bikery. Je dlouhý 3km. Začíná klidnou částí plnou zatáček na sjezdovce, lesní část je trošku těžší, ale široká. Potkáte pár kamínků, klopenky, vlny a taky spirálu a průjezd tunelem. A na kopec vás vyveze lanovka s krásným výhledem. První nápady na tenhle trail jsme areálu nabídli po našem červnovém campu, protože se nám na Monínci líbí čím dál víc. Během prázdnin se vše naprojektovalo a dohodlo. V září se začalo kopat, aby se ještě letos dalo jezdit, přes zimu si vše sedlo a na jaře se doladily některé klopenky, malé skoky a rolety a hned na začátku sezóny se mohlo jezdit.
A takhle se na něm dá jezdit ještě letos. Lanovka jezdí ještě tuhle středu odpoledne a o víkendu od 9 do 17.hodiny. Počasí mám být trošku horší, ale na ježdění pořád dost dobrý.
Kamera, scénář a režie: Josef Dressler iphone 7, střih a grafika: Radek Mauer, jezdci: Josef Dressler Michal Severa Petr HendrychKateřina Míková Jana Zvěřinová Kaja Kakos

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=pMo9zNJ38GE&t=17s