MÁME PRO VÁS JEN ZBOŽÍ, KTERÉ SAMI POUŽÍVÁME,
A KTERÉ VÁM ZLEPŠÍ TECHNIKU i IMAGE :-)

Kniha Škola kola

Kniha Škola kola

Objednejte si knížku a k tomu tričko dressler.cz  a místo 1.080,-Kč zaplatíte 899,-Kč.
Nebo dvě knížky a místo 1.180,-Kč zaplatíte 999,-Kč. A když budete chtít, tak vám natočím přání pro toho, komu ten dárek kupujete.

Kniha Škola kola vás naučí, jak kolo správně ovládat a jak z něj mít co největší radost. Je určena pro všechny cyklisty. Ukazuje různobarevnost cyklistiky. Má 14 kapitol a v každé žáka, v jehož chybách se možná najdete také. Na začátku vyprávění z focení. A u nového vydání také příběh můj a Markéty jako bonus. Žáky jsou Tomáš Hanák, Martin Veselovský, Zdeněk Štybar, Lucie Výborná a další. Více info zde. Formát: 210x260mm, Počet stran: 292 

Knihu je možné objednat s věnováním. Požadavek na věnování prosím napište do poznámek před odesláním objednávky. Buď to nechte na mě a nebo si vymyslete svůj text. Nezapomeňte jméno obdarovaného. 

Knihu posíláme na dobírku Zásilkovnou za 130,-Kč a nebo Českou poštou za 170,-Kč. Na Slovensko jen Zásilkovnou na dobírku za 160,-Kč.

Lze si ji po předchozí domluvě vyzvednou i na adrese: Vidlák 45, 198 00 Praha 14 nebo Na Štěpnici 1456, Rosice u Brna.  Napište prosím do poznámky, pokud si knihu chcete vyzvednout osobně a kde.

Z každé prodané knížky věnuji 20,-Kč na podporu organizace Černí koně, která pomáhá handicapovaným lidem a já jsem jejím hrdým patronem.

Vše o knize najdete ve videu.

Dostupnost:Skladem
Cena:590 Kč

Objednávka produktu

www:

Souhlasím se správou, zpracováním a uchováním svých osobních údajů, ve smyslu ustanovení §5 odst. 2 písm. a) zákona č. 101/200 Sb. o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Mohlo by se hodit