Ten bude mít premiéru v neděli 13.3.2016. V tenhle den zveřejníme první díl mého nového video blogu s názvem Dresslerova Škola kola.

V tomhle seriálu se budu snažit zúročit všechny svoje zkušenosti z posledních dvaceti let, kdy učím cyklisty ovládat svoje kola. Tak, aby měli z kola co největší radost. Budu se věnovat hlavně výuce techniky jízdy na kole, ale i výběru kol a komponentů, doporučeným lokalitám, trendům i reportážím ze zákulisí. V plánu jsou i nějaké speciální díly. Celý projekt je živý a jednotlivé díly se budou točit průběžně, budou reagovat na aktuální dění a taky na ohlasy a hlasování diváků.

V tomhle seriálu se budu snažit zúročit všechny svoje zkušenosti z posledních dvaceti let, kdy učím cyklisty ovládat svoje kola.

Většinu z nich bude točit a stříhat Rob Trnka. A představa je jasná. Každý díl bude zhruba minutu a půl až dvě minuty dlouhý. Tak aby vás nezdržoval, ale řekl vše podstatné. Jednoduchou a přímočarou formou. Bez zbytečných efektů a kudrnlinek. Vše bude samozřejmě zdarma a budu moc rád, když vás bude blog bavit a budete ho sdílet.

Měl jsem nabídky na různé pořady, ale rozhodl jsem se udělat si vše podle sebe a nemuset poslouchat žádné televizní stanice a producenty. A oni se nakonec ozvali sami a každý díl budete moc vidět i na TV Nova Sport a TV Fanda.

Dnes pouštíme do světa intro pořadu. V jeho plné délce. Kratší varianta bude otvírat každý díl. A ten první vyjde už za 14 dní na kanále dressler.cz na youtube a každý další vždy po 2-3 týdnech. Věřím, že vás to bude bavit. A kolo taky.