Nemáte rádi učení ve skupině? Chtěli byste osobitý přístup? Zkuste naši individuální výuku.

Individuální výuka

Nemáte rádi výuku ve skupině? Stydíte se a stresuje vás, že na vás někdo kouká? A nebo nemáte tolik času a chtěli byste se učit třeba místo práce a nebo po práci sami a nebo v partě s přáteli? Tak právě pro vás je tady individuální výuka.

Probereme s vámi vaše ježdění a co vás omezuje nebo trápí a co byste chtěli zlepšit. Doporučíme vám podle vašich možností a očekávání lektora a druh výuky. Můžete si vybrat čas a domluvit se, kde se chcete učit. Můžete si vzít víc lekcí, které na sebe metodicky navazují a prostřídat i různé lokality. Učíme malé děti, ambiciózní chlapy, bojácný ženy, enduristy i penzisty. Mluvíme i anglicky. Na první leci doporučujeme délku min. 2 hodiny, aby se dalo vše probrat v klidu a pečlivě a výuka měla co nejlepší výsledek.

Výuka lektora Dressler.cz

počet osob 1 hodina 3 hodiny 2,5 + 2,5 hodiny
1 1400 Kč 3900 Kč 6200 Kč
900 Kč za osobu 2400 Kč za osobu 3800 Kč za osobu
3 700 Kč za osobu 1800 Kč za osobu 2850 Kč za osobu
4 600 Kč za osobu 1500 Kč za osobu 2350 Kč za osobu

 

Výuka Josefa Dresslera

počet osob 1 hodina 3 hodiny 2,5 + 2,5 hodiny
1 3000Kč 8800 Kč 15900 Kč
1800 Kč za osobu 5000 Kč za osobu 8500 Kč za osobu
1400 Kč za osobu 3800 Kč za osobu 5900 Kč za osobu
4 1100 Kč za osobu 2900 Kč za osobu 4900 Kč za osobu

 

Výukové balíčky

Opakování je matka moudrosti i dovednosti. Za tři hodinky vám můžeme určitě něco předat, ale nedostane se vám to pod kůži. Proto doporučujeme výuku zopakovat a v mezičase vše procvičovat a ukládat. A tyhle dva balíčky by z vás už mohly udělat mnohem šikovnějšího cyklistu.

3  x  3  hodiny výuky 1-4 jezdci  .....   10% sleva z celkové částky

6  x  3  hodiny výuky 1-4 jezdci  .....   15% sleva z celkové částky

 

Učte se s kamarádem

Podle našich zkušeností je často nejlepší výuka 2-3 jezdců. Pokud jsou na podobné úrovni. Má to výhody, že se mezi sebou podporujete, ale taky okoukáváte. Můžete si pomoct a každý si zapamatuje líp nebo mu půjde líp jiná dovednost. No a ve vašem dalším procvičování si pak můžete radit. A samozřejmě vás to vyjde levněji.

Technická data

1 výuková hodina je 60 minut. Minimální délka první lekce jsou dvě hodiny, protože nám to podle našich zkušeností dává smysl. Nejde nic naučit bez přípravy a pozvolného postupu. Při výuce 2,5 + 2,5 hodiny je mezi výukovými bloky cca hodinová přestávka na oběd, povídání a odpočinek. V ceně máte půjčení pedálů a chráničů na holeně. Pokud budete chtít. A na památku dostanete pár našich samolepek pro lepší image. :-) Jezdit můžete na jakémkoliv vašem kole a nebo vám můžeme půjčit a na místo výuky přivézt kolo Bandit od RB za 790,-Kč. Maximální počet žáků na jednoho lektora jsou čtyři, abychom udrželi co nejvyšší kvalitu výuky a individuální přístup.

Lektoři

Individuální výuku učí moji nejzkušenější lektoři, za které dám ruku do ohně i bez rukavice a vím, že si to s nima užijete. Všichni umí naučit v podstatě všechno a každému žákovi se přizpůsobí. Každý je ale přeci jen v něčem silnější.

Radek Kulhavý je z nás ten nejaktivnější jezdec, který krásně skáče a lítá a tak si ho vyberte, pokud máte víc endurové ambice.

Adama Maxa, jeden z nejlepších českých enduro jezdců. Umí skvěle jezdit, umí učit. Můžete si s ním dát základy a nebo poladit endurový ježdění.

Vojta Klokočka je taky skvělej enduro jezdec a i s ním můžete trénovat nebo se třeba naučit výběr stopy a pilovat přípravu na závody.

Jerry je chlápek, co lítá velký skoky, mám nejvyšší lektorskou licenci a trpělivosti habaděj pro všechny úrovně žáků.

Vojtěch Šidák to umí s dětma a mladýma závoďákama. Je to zkušený a  klidný učitel.

Barbora Hančíková je precizní sportovkyně, která hodně dbá na správné provedení všech dovedností.

No a já jsem samozřejmě ten nejzkušenější, nejsympatičtější a nejlepší. :)) Moje jméno je Dressler. Josef Dressler!

Lokality

Většina z nás je z Prahy a okolí. A tak nejradši učíme tam, kde to známe. Jezdit můžeme třeba na Točný, v Ďáblickém háji, v Dolních Počernicích a Kyjích, ale taky v Berouně a nebo na východě Prahy směr Liberec. Věžte ale, že naše výuka není turistika za zajímavými traily. Chceme vás hlavně něco naučit a ne se s vámi vozit. Ale když byste chtěli... No a většinou se líp učí někde v klidu, kde najdeme blízko sebe vše, co chceme trénovat. Nemusíme mnoho přejíždět a ztrácet čas a vaše peníze. Základní dovednosti jde natrénovat opravdu skoro kdekoliv.

Jak objednávat

V případě zájmu o výuku mě kontaktujte na telefonu 603509622, případně napište sms nebo mail na josef@dressler.cz a domluvíme se na všech podrobnostech, termínu, výběru lokality doporučení obsahu výuky i výběru lektora. Pokud chcete výuku darovat jako dárek, tak si můžete objednat dárkový voucher tady. 

Výuka na Monínci

Domluvit jde i individuální výuka v areálu Monínec. Třeba ve středu odpoledne, kdy jezdí lanovka.  Můžete jezdit 3 a nebo třeba 5 hodin, kdy je první hodinka příprava bez lanovky. Ta jezdí od 15. do 19.hodiny. Výuky s naším lektorem stojí o 300,-Kč víc na osobu za permanentku plus 900,-Kč poplatek za permanentku a cestovní náklady lektora.