Camp pro ty co milují traily a nechtějí v listopadu dávat kolo na hřebík.

FINALE LIGURE 15. - 19.11.2024

Camp pro zkušenější trailový jezdce, kteří chtějí sezónu ukončit pod plným plynem. Pod mojí taktovkou!

tags: pokročilítrailisti

volná místa: 5/8

GPS:

Finale Ligure je ráj trailovýho ježdění a podle mě tam je nejlepší jet na konci sezóny, když jste dobře rozježdění a všechny ty trialy si užijete naplno. A prodloužíte si tak sezónu v teple a v pohodě. V bavlnce, kdy se nebudete muset o nic starat. Jen o to, abyste si tu jízdu užívali.

Nebude to výukový camp. Bude to jezdivej camp. Budu se o vás starat, budu vám radit, budu vám najíždět stopu, předám vám spoustu z mých bohatých zkušeností, aby vás kolo víc poslouchalo. A budu vás bavit. A věřte mi, že si to budete pamatovat a že vás to bude bavit! 

V Praze vás v pátek ráno naložím a v úterý ráno vyložím. Pojedeme společně mojí Toyotou Proace, kde je dost místa na zavazadla i vaše nohy. Kola schváme do druhé dodávky. A už cestu si užijeme. Bude dost času na povídání o čemkoliv. Na cestu vám připraví moje žena občerstvení a já dodám urychlovače cesty a zábavy. Tedy pitný režim. Bydlet budeme ve vile ve Finale Ligure, která bude jen naše a kde budeme mít dobrý zázemí a společný bohatý snídaně. Blízko do města za zábavou i na traily. Na ně s námi bude ještě jezdit místní guide. Dodávkou budeme jezdit do kopce a s rozesmátou pusou z kopce. Během dne si dáme skvělej italskej oběd na kopci a večer zapadneme na dobrou večeři, víno a pak do postele. Budeme jezdit tři dny, co je podle mých zkušeností až kam a ten třetí den vás ruce brní jako sviň. V pondělí budeme jezdit do odpoledne a pak se sbalíme a vyrazíme na cestu. Zase společně. Vy budete odpočívat, abyste v úterý mohli do školy nebo do práce. V malý skupince z vás udělám tza ty 4 dny kamarády na zbytek života! Nejen s kolem.

Bude se vám zdát, že tohle se ani nemohlo stát. 

Zaměření: samozřejmě hlavně pro dospělé bikery, ale můžou přijet i junioři, kteří se nebojí a samozřejmě i holky. Všichni musí mít samozřejmě dost zkušeností s trailovým ježděním, abyste si to užili.

Doporučená výbava: horské kolo - nejlépe samozřejmě celoodpružené, přilba, chrániče kolen. Doporučuji chrániče loktů, páteřák nebo baťoh a klidně i integrální přilbu. 

 

 

Josef Dressler

Josef Dressler

Vyhrál jsem pár titulů v biketrialu, učím víc jak 30 let, jsem ředitel projektu, hlavní lektor na všech akcích, závodím v ednuru a doma mám 5 dětí.

více >

Karlos Kakos

Karlos Kakos

Můj synovec, kluk co kolo miluje, jezdí a skáče v jednom kuse, závodí v enduru, opravuje kola a ukazuje cestu mladým žákům.

více >

Jezdec:  23.990,- Kč

Cena s věrnostní slevou je 22.790,-Kč

V ceně je doprava z Prahy, 4 noci ubytování v krásný velký vile, domácí snídaně, obědy, dvě večeře, svačiny a pitní režim, nějaký pivo a tak, naplánování tras, druhý guide a moje vedení v trailu a rady, jak mít z toho ježdění radost. Foto a video dokumentace, tričko a další služby pod heslem "Just Ride". Abyste se toho naučili co nejvíc, nemuseli se o nic starat, měli radost a v neděli se vám nechtělo domů :-) 

V ceně nejsou dvě večeře a shuttle. Pokud ho budeme využívat, tak cena na den je cca 75 eur.

Obsazenost

V políčku Volná místa jsou dvě čísla. To první znamená počet volných míst. To druhé kapacitu campu.  Prosím, raději to připomeňte do poznámky, ať na to nezapomenu.

Potvrzení objednávky

Po zaslání přihlášky vám musí během chvilky přijít automatické potvrzení objednávky. Pokud nepřijde, tak jste nejspíš nevyplnili všechny informace a nevšimli jste si na obrazovce řádku, který vás na to upozorňoval. Pokud vám žádné automatické potvrzení nepřijde, tak nám tedy vaše objednávka nedorazila a zkuste to znovu a nebo klidně zavolejte nebo napište a já vám pomůžu. Potvrzení s údaji k platbě vám pak pošlu co nejdříve to půjde. Záleží to hlavně na tom, jestli sedím u počítače a nebo jsme třeba na campu. 

Platební podmínky

U většiny campů požaduje platbu celé částky do 2 týdnů po odeslání informací k platbě. Je to samozřejmě vždy závislé na tom, kdy nám přijde objednávka a kdy objednaný camp začíná.

Stornovací podmínky

  • 10 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 35-24 dní před prvním dnem campu
  • 50 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 23-12 dní před prvním dnem campu
  • 100 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 11 a méně dní před prvním dnem campu

Pojistěte se u některé z komerčních pojišťoven, pokud chcete mít jistotu, že v případě nemoci nepřijdete o zaplacené kempovné. My doporučujeme "naši" ERV pojišťovnu http://www.ervpojistovna.cz/cs/pojisteni-storna-zajezdu

Pokud chcete věnovat camp jako dárek, tak můžete zakoupit voucher a vybrat částku, kterou chcete přispět na kempovné. A nebo věnovat voucher bez výběru campu a obdarovaný si vybere sám.

Pátek 15.listopadu 2024

8:00               Odjezd z Prahy
19:00             Příjezd Finale Ligure a dobrou noc 

Sobota 16.listopadu až pondělí 18.listopadu 2024

 Ježdění od svítání do soumraku

Úterý 19.listopadu 2024


8:00                Odjezd
20:00              Příjezd do Prahy

Přihláška na camp

Zapůjčit kolo RB

www:

Souhlasím se správou, zpracováním a uchováním svých osobních údajů, ve smyslu ustanovení §5 odst. 2 písm. a) zákona č. 101/200 Sb. o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Mohlo by se hodit