Ahoj Pepo,

hned večer po příjezdu domů putoval Ondrův diplom do rámečku. Ráno Katka (moje žena) nenápadně Ondru zachytila (viz přílohu) při modlitbě, nebo co to mělo být :). V tom tričku (rider) byl včera ve škole i venku a trval na tom, že si ho dneska vezme zas. Včera cestou z práce jsem mu "musel" koupit platformy, protože se mu na nich prý jezdí líp (pochopitelně) než na těch plastovejch hrůzách, co měl původně. Samozřejmě, že je ještě večer musel otestovat :)
To jen tak pro ilustraci, abys věděl, co to s tím klukem udělalo. To zapálení jde samozřejmě ruku v ruce s tím, jak se na campu zlepšil a přestal bát.
Takže až budeš zase aktualizovat stránky, tak do popisu campů klidně připiš, že tam "zapalujete děti", bude to pravda ;)

Za sebe musím říct, že skvělá je ta zpětná vazba. Videa jsou super, ale dokud mi někdo neřekne, že něco dělám blbě, tak to asi budu dělat blbě pořád. Zato když se na mě někdo koukne a řekne třeba "hele, musíš mít ty ruce natažený", tak hned vím co a jak. A kolikrát si to třeba i zapamatuju.

Musím taky smeknout helmu před tou partou, cos dal dohromady. Člověk má po pár minutách pocit, že to jsou kámoši, který zná léta. A i když to jsou borci, který neskutečně uměj, tak jsem nikdy neměl pocit, že by se na někoho dívali jako na pitomce, co ani neumí projet zatáčku (a že nás tam takovejch bylo!).
Touto cestou zdravím i nejvtipnějšího (podle Ondry) instruktora Zdendu, kterýmu vděčím za to, že jsem se myšlenkou účasti vůbec začal zaobírat. Díky ti!

Chtěl jsem napsat i nějakej námět, co by se dalo vylepšit, ale zaboha nemůžu na nic přijít :)

Každopádně se už moc těšíme, až využijem tu 5% slevu na nějakej další camp.

Takže helmu dolů a palec nahoru!

Ať vám to šlape!

Díky!

Roman a Ondra

 
Fotka uživatele dressler.cz.