S kolem nás baví svět!

BRNO-děti-jaro 15.4. - 17.6.2024

Pravidelné ježdění a blbnutí na kole s partou kamarádů nejlépe ukáže vašemu dítěti, že je kolo ta nejlepší hračka na světě!

Náš dětský kroužek pořádáme už od roku 2018 a prošly jím už stovky dětí. A máme radost, kolik dětí se nám vrací a jezdí několik turnusů za sebou. Máme vždy jarní a podzimní turnus.

A vždy s jediným cílem. Ukázat dětem, že je kolo ta nejlepší hračka na světě!

Na většině kroužků jsem osobně jako hlavní lektor, mentor a motivátor. A se mnou sehraná parta zkušených a dospělých lektorů, ale také mladí úspěšní jezdci, kteří dají dětem mladickou energii.

Učíme děti kolo ovládat, učíme je základní dovednosti, ale děláme taky blbiny a různý soutěže a nebo dětem ukazujeme různý disciplíny. Tak aby děti viděly, že kolo je opravdu nejlepší hračka na světě.

Dvojnásobná radost je sdílená radost. A proto se tohle všechno nejlíp dělá s partou stejně zapálených dětí - cyklo-kamarádů, kteří jezdí s vámi a kteří společně se zkušenými lektory udělají atmosféru, která všechny baví a motivuje. 

Novinka 2024. Rodinka!

Už jsem napsal: Nejlepší zážitky jsou sdílené. Vaše dítě je má s kamarádama z kroužku, ale může je mít i s vámi! Jak?

Připravili jsme pro vás taky kroužek. Ve stejný čas, na stejném místě. Tak využijete čas, kdy dítě jezdí a budete jezdit taky! Budete mít pravidelný pohyb a zlepšíte svoji techniku, abyste dětem stačili. Budete trénovat stejné věci, abyste si měli s dětmi co vyprávět cestou domů. Můžete se porovnávat, společně plnit naše výzvy a sledovat videa. Přihlásit se můžou tátové nebo mámy a nebo klidně oba. Info o ceně najdete v ceníku. Heslo: Rodinka

 

Jsem samozřejmě moc rád, že kroužky děti opravdu baví a že jich je tolik, aby se vytvořily skupiny podobně šikovných dětí, které se pak lépe podporují a mezi sebou si rozumí. Nerozdělujeme děti podle věku, ale podle dovedností. Někdy skupiny promícháme pro motivaci a nebo něco cvičíme společně. A pak děti kolo baví čím dál víc a vidí, že se s ním dá užít spoustu zábavy. Stačí dětem ukázat jak. Dát jim návod. Procvičujeme samozřejmě techniku a základní dovednosti správnýho ovládání kola, ale hlavně si s kolem hrajeme. To ale neznamená, že to občas není dřina a že se děti nezapotí a že to někdy nebolí. Je to ale příjemná bolest. :-)  A my se snažíme použít všechny naše dlouholeté zkušenosti, abychom si všichni každý kroužek užili a nechtělo se nám domů. Kroužek je určen pro děti školou povinné, ale vezmeme i děti mladší, pokud jsou šikovné. Ideálně ve věku 5-16 let a jediné omezení je, že by měly umět jezdit na kole vestoje a měly mít kolo s minimálně dvacetipalcovými koly. Když byste měli pochybnosti a nebo dotazy, tak se mě nebojte kontaktovat. Pokud máte děti starší, tak můžou chodit klidně do našeho dospěláckýho středečního kroužku. Pokud mladší, ale šikovné, tak se také klidně ozvěte. 

A co je třeba na kroužek?  Na kroužek děti nepotřebují nic zvláštního. V podstatě jakékoliv kolo (ideálně horské) a přilbu. Pro nás není důležité jaké má dítě kolo, ale jaké má odhopdlání a radost.

Na jaro 2024 jsem vypsal kroužek pro 40 dětí, o které se stará 6-8 lektorů. Aby se jezdilo společně a taky se mohly udělat různé skupiny a děti si kroužek co nejvíc užily. Vedoucí je sympatická a energická Petra Kozelská.

Speciální bude výběrová skupina pro zkušené jezdce s názvem "Letci" , která bude mít fyzicky náročnější náplň směřovanou víc na skákání a enduro ježdění. 

I na jaře bude online výuka a komunikace přes Classroom. Budeme dětem zadávat úkoly a výzvy a hodnotit jejich provedení. A ony tam budou také moc spolu komunikovat. I s námi. Abychom děti víc zabavili, víc naučili a kolo je bavilo ještě víc. I na jaře je možnost zaplatit jen 8 kroužků ze deseti vypsaných a vy nepřijdete o peníze, když je dítě nemocné a nebo to do některé lokality máte trochu dál. A pokud si nejste jisti, že by kroužek vaše dítě bavil, tak mrkněte na konec stránky na podmínky na jeho vyzkoušení.

Místo: Opět budeme jezdit v kolalitách Mariánské údolí, Kohoutovice a Anthropos aréně a taky v Netro aréně a na bikrosce ve Starém Lískovci.

Od všech účastníků požadujeme odsouhlasit a písemně potvrdit naše podmínky pro účast. Najdete je zde

Mrkněte ještě na tyhle videa z kroužku, pro vaši větší představu.

 

Josef Dressler

Josef Dressler

Vyhrál jsem pár titulů v biketrialu, učím víc jak 30 let, jsem ředitel projektu, hlavní lektor na všech akcích, závodím v ednuru a doma mám 5 dětí.

více >

Roman Smutný

Roman Smutný

Roman si nás oblíbil jako žák, pak prošel úspěšně konkurzem a může předávat to, co sám zažil a co mu pomohlo nejvíc se zlepšit.

více >

Jirka Racek

Jirka Racek

Jirky je kus. A je v něm i velký kus lásky ke kolu. Jezdí na silnici i v lese. Je to pionýrský vedoucí a Moravák jak poleno, děcka!

více >

Dalibor Sláma

Dalibor Sláma

Sympaťák s milým úsměvem, co na kole jezdí od dětství, doma měl mojí knížku, závodí v enduru a pracuje v cyklo bussinesu.

více >

Petra Kozelská

Petra Kozelská

Vysokoškolačka, lyžarská instruktorka, závodnice v enduru, Ostravačka, co se s tím moc nepáře, má skvělou energii a umí ji s citem rozdávat.

více >

Tomáš Haluza

Tomáš Haluza

Klidnej týpek, co jezdí a učí na jednokolce, ale taky závodí v enduru. Na kole samozřejmě. Umí zaujmout mladý i dospělé jezdce.

více >

Brno

https://mapy.cz/zakladni?x=16.5658276&y=49.1883602&z=17&source=base&id=2199144

Snažíme se, aby byl kroužek pro děti co nejbarevnější. I proto střídáme lokality. Je to možná složitější pro rodiče, ale zábavnější pro děti. :-)

Nejčastěji jezdíme v Anthropos Aréně a v Mariánském údolí. Navštívíme ale i pumptrack v Tetčicích, lesopark v Kohoutovicích, Netro arénu nebo bikrosku v Novém Lískovci.

10 kroužků o délce 2 hodiny v pondělí od 17:00 do 19:00  

Cena  :  8.400,- Kč         ( Pro naše věrné žáky sleva 5%. Tedy 7.980,-Kč )

Bojíte se, že nebudete mít vždycky čas nebo se vám nebude hodit lokalita? Kupte si 8 kroužků za cenu

7.200,-Kč   ( Pro naše věrné žáky i tady sleva 5%. Tedy 6.840,-Kč )

a vaše díte může přijít na libovolných 8 kroužků. A pokud by vám to nakonec vyšlo, tak si poslední kroužky můžete doplatit na místě. Jeden za 900,-Kč.

Vyzkoušení. Pokud si nejste jistí, jestli bude kroužek vaše dítě bavit, tak vám nabízím jeho vyzkoušení. Zaplaťte si první lekci za 900,-Kč a když se rozhodete pokračovat, tak vám ji odečtu od doplatku. Ale věřte, že to děti bavit bude! :-)

RODINKA

Pokud se přihlásí rodič s dítětem, tak platí stejné ceny pro dospělého i dítě. Vyberete si variantu. A na celkovou částku dostanete slevu 5%. Plus i tady platí věrnostní sleva 5%.Přihlaste se prosím současně. V přihlášce je kolonka Přidat účastníka.

TRIČKO

Jako málý dárek za přihlášku si můžete koupit tričko s logem Dressler.cz nebo Dressler kroužek za speciální cenu 150,-Kč.

 

 Napište prosím do poznámky, kterou variantu chcete a zda jste se s námi už učili a máte tedy nárok na věrnostní slevu.

Zde je rozpis datumů, časů a míst, kde se jednotlivé kroužky budou konat. Změna podle počasí je možná.

Každý kroužek začíná v PONDĚLÍ v 17:00, kdy má být dítě připravené na místě s kolem a my mohli začít. Díky! 

15.4.2024 - 17:00-19:00 - Anthropos aréna, Začátek i konec zde

22.4.2024 - 17:00-19:00 - Anthropos aréna, Začátek i konec zde

29.4.2024 - 17:00-19:00 - Mariánské údolí, Začátek zde a koneczde

6.5.2024 - 17:00-19:00 -  Anthropos aréna, Začátek i konec zde

13.5.2024 - 17:00-19:00 -  Kohoutovice, Začátek i konec zde

20.5.2024 - 17:00-19:00 - Mariánské údolí, Začátek zde a konec zde

27.5.2024 - 17:00-19:00 - Pumptrack Tetčice, Začátek i konec zde

3.6.2024 - 17:00-19:00 - Netro aréna, Začátek i konec zde

10.6.2024 - 17:00-19:00 - Mariánské údolí, Začátek zde a konec zde

17.6.2024 - 17:00-19:30 - Bikrosová dráha Nový Lískovec, Začátek i konec zde

 

Přihláška do kroužku

www:

Souhlasím se správou, zpracováním a uchováním svých osobních údajů, ve smyslu ustanovení §5 odst. 2 písm. a) zákona č. 101/200 Sb. o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Mohlo by se hodit