Camp v lokalitě, která vás bude bavit.

Leogang 20. - 22.10.2023

VIP Camp pro jezdce, kteří s námi už jezdili a kteří chtějí zažít opravdový enduro v pořádných trailech pod mým drsným vedením. A nebojí se dřiny, bolesti a kamení. A taky možná zimy a bahna! Zážitek má být silný!!

tags: pokročilí

volná místa: 4/8

GPS:

V roce 2022 jsme si tenhle camp vyzkoušeli a všechny moc bavil, tak jsem ho vypsal znovu.

Znovu na konec sezóny, kdy máte už ježdění možná dost a nebo jste právě dobře rozježdění, aby jste se posunuli ještě dál. Počasí asi úplně horký nebude, ale v bahně a mokru to bude velká a silná zábava. Pokud by hlásila předpověď nějaký mordor, tak bych asi stáhnul trenky a vrátil vám peníze, ale myslím, že není úplně špatnýho počasí. A večer u piva a pak v důchoďáku budeme mít o čem vyprávět.

V Leogandu žije poslední měsíce náš lektor Pavel a on nás dobře provede a vše připraví. Přijede část našeho lektorského teamu, abyste měli dobrou společnost, ale hlavním lektorem a koučem budu já. :-) A dám vám to nejlepší ze sebe! Nebude to klasický výukový camp, ale víc zážitkový a budeme hlavně jezdit. Ale taky zkoušet některý těžký místa a jejich správný průjezdy. 

Bydlet budem v apartmánech v Leogangu, kde budeme mít dobrý zázemí a společný snídaně a večeře.

Zaměření: samozřejmě hlavně pro dospělé bikery, ale můžou přijet i junioři, kteří se nebojí a samozřejmě i holky. Všichni musí mít zkušenosti s trailovým ježděním a musíme vás znát.

Doporučená výbava: horské kolo - nejlépe samozřejmě celoodpružené, přilba, chrániče kolen. Doporučujeme chrániče loktů, páteřák nebo baťoh a klidně i integrální přilbu. 

A myslím, že ostatní vlastně už znáte.

 

Josef Dressler

Josef Dressler

Vyhrál jsem pár titulů v biketrialu, učím víc jak 30 let, jsem ředitel projektu, hlavní lektor na všech akcích, závodím v ednuru a doma mám 5 dětí.

more >

Jezdec:  16.900,- Kč

V ceně je ubytování, domácí snídaně a večeře, nějaký pivo a tak, naplánování tras a vedení v trailu a rady, jak mít z toho ježdění radost. Foto a video dokumentace a další služby pod heslem "Just Ride". Abyste se toho naučili co nejvíc, nemuseli se o nic starat, měli radost a v neděli se vám nechtělo domů :-)

V ceně není další strava a permanentka.

Obsazenost

V políčku Volná místa jsou dvě čísla. To první znamená počet volných míst. To druhé kapacitu campu.  Prosím, raději to připomeňte do poznámky, ať na to nezapomenu.

Potvrzení objednávky

Po zaslání přihlášky vám musí během chvilky přijít automatické potvrzení objednávky. Pokud nepřijde, tak jste nejspíš nevyplnili všechny informace a nevšimli jste si na obrazovce řádku, který vás na to upozorňoval. Pokud vám žádné automatické potvrzení nepřijde, tak nám tedy vaše objednávka nedorazila a zkuste to znovu a nebo klidně zavolejte nebo napište a já vám pomůžu. Potvrzení s údaji k platbě vám pak pošlu co nejdříve to půjde. Záleží to hlavně na tom, jestli sedím u počítače a nebo jsme třeba na campu. 

Platební podmínky

U většiny campů požaduje platbu celé částky do 2 týdnů po odeslání informací k platbě. Je to samozřejmě vždy závislé na tom, kdy nám přijde objednávka a kdy objednaný camp začíná.

Stornovací podmínky

  • 10 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 35-24 dní před prvním dnem campu
  • 50 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 23-12 dní před prvním dnem campu
  • 100 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 11 a méně dní před prvním dnem campu

Pojistěte se u některé z komerčních pojišťoven, pokud chcete mít jistotu, že v případě nemoci nepřijdete o zaplacené kempovné. My doporučujeme "naši" ERV pojišťovnu http://www.ervpojistovna.cz/cs/pojisteni-storna-zajezdu

Pokud chcete věnovat camp jako dárek, tak můžete zakoupit voucher a vybrat částku, kterou chcete přispět na kempovné. A nebo věnovat voucher bez výběru campu a obdarovaný si vybere sám.

Pátek 20.října 2023

15:00-19:30 Příjezd účastníků a ubytování
20:00-21:00 Večeře
21:00-21:30 Rozprava a příprava na ježdění. 
21:30-23:00 Zábava.

Sobota 21.října 2023

  7:30 -  8:45  Snídaně
  9:00 - 18:00 Ježdění, ježdění, učení, oběd a zase ježdění a učení.
19:00 - 20:00 Večeře
20:00 - 24:00 Předávání společných zážitků u piva 

Neděle 22.října 2023

  7:30 -  8:30  Snídaně
  9:00 - 17:00 Ježdění, ježdění, učení, oběd a zase ježdění a učení.
17:00 - 18:00 Balení a vyklízení pokojů
18:15               Ukončení campu

Přihláška na camp

Rent a bike RB

www:

Souhlasím se správou, zpracováním a uchováním svých osobních údajů, ve smyslu ustanovení §5 odst. 2 písm. a) zákona č. 101/200 Sb. o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Mohlo by se hodit