S kolem nás baví svět!

PRAHA - dospěláci- JARO 28.4. - 30.6.2021

Pravidelné ježdění na kole s partou bikerů, kteří to mají stejně vás posune i bude bavit.

tags: pokročilízačátečníci

volná místa: 3/15

GPS:

!!! COVID !!!   -   Začátek kroužku jsem posunul o 14 dní. Těžko říct, jestli to bude stačit a situace kolem covidu se zlepší. Budeme se snažit (stejně jako loni) začít co nejdřív, pokud to jen trošku půjde a ty nařízení nebudou příliš nepříjemná a půjde jim nějak vyhovět. Nebojte se hlásit!  A věřit, že se kroužek uskuteční. A nebojte se, že bych vám ujel s penězma. Nemám moc dobrou fyzičku.:-) Pošlu vám informace k platbě za celý turnus. Tedy 10 kroužků. Pokud bychom začátek posouvali, tak vám vrátím poměrnou částku za neuskutečněné kroužky.

 

Už 2 roky pořádáme tenhle kroužek pro dospěláky. A jsem moc rád, že se vždy vytvoří skupina, která si rozumí a chodí po kroužku na pivo. Ale hlavně ta pravidelnost funguje. Máte čas si nabité dovednosti sami během týdnu do dalšího krožku vyzkoušet. Ve skupině se zase podporujete, okoukáváte a navazujete přátelství. O tom je náš kroužek. Vedou ho nejzkušenější lektoři Zdeněk Horský a Petr Hendrych. Maximální počet účastníků je 15. Někdy jezdíte společně a někdy rozděleni do dvou skupin.

Většinou se jezdí na Točné v Praze, pak v Ďáblickém a Čimickém háji nebo v Řepích. Tak abyste měli změnu a učili se na různých místech.

Petr Hendrych

Petr Hendrych

Bývalý úspěšný biketrialový jezdec. Poslední roky jezdí po lesích, učí se sám nové věci a styly, hraje hokej a zápasí v judu.

more >

Radek Kulhavý

Radek Kulhavý

Univerzální sportovec a cyklista, který závodně jezdil motokros, biketrial, 4X i bmx. Leze po skalách, chodí po horách a cvičí jógu.

more >

Zdeněk Horský

Zdeněk Horský

Usměvavý lektor, který jezdí velmi dobře enduro. Má sjezdovou minulost, učitelské geny a zkušenosti s výukovou snb.

more >

Deset kroužků o délce 2,5 hodiny.

Cena  :  8.890,- Kč  

Každý kroužek začíná v dubnu a květnu v 17:00 rozcvičkou a končí v 19:30. V červnu pak 17:30 a končí ve 20:00.

Přihláška do kroužku

www:

Souhlasím se správou, zpracováním a uchováním svých osobních údajů, ve smyslu ustanovení §5 odst. 2 písm. a) zákona č. 101/200 Sb. o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Mohlo by se hodit