S kolem nás baví svět!

PRAHA - východ - jaro 2022 21.4. - 23.6.2022

Pravidelné ježdění a blbnutí na kole s partou kamarádů nejlépe ukáže vašemu dítěti, že je kolo ta nejlepší hračka na světě!

tags: děti

volná místa: 16/30

GPS:

Pro děti ze severu nebo východu Prahy je to docela daleko na Točnou. Tedy hlavně pro rodiče. :-) A tak jsme loni na jaře vypsali kroužek na severovýchodě Prahy.  Vytvořila se tady fajn skupina dětí a v Ďáblickém a Čimickém háji máme super místa na ježdění.

Jarní turnusy jsou vždy od dubna do června a podzimní od září do listopadu. A jsme moc rádi, že kroužky děti baví a že jich máme čím dál víc. A že je kolo baví čím dál víc a že vidí, že je to nejlepší hračka na světě, se kterou se dá užít spoustu zábavy. Procvičujeme samozřejmě techniku, ale hlavně si s kolem hrajeme. To ale neznamená, že to občas není dřina a že se děti nezapotí a že to někdy nebolí. Je to ale příjemná bolest. :-)  A my se snažíme použít všechny naše dlouholeté zkušenosti, abychom si všichni každý kroužek užili a nechtělo se nám domů. Kroužek je určen pro děti školou povinné, ideálně ve věku 6-13 let a jediné omezení je, že by měly umět jezdit na kole vestoje a měly mít kolo s minimálně dvacetipalcovými koly. Když byste měli pochybnosti a nebo dotazy, tak se mě nebojte kontaktovat. Pokud máte děti starší, tak můžou chodit klidně do našeho dospěláckýho středečního kroužku. Pokud mladší, ale šikovné, tak se také klidně ozvěte. Co je třeba :  Na kroužek děti nepotřebují nic zvláštního. V podstatě jakékoliv kolo (ideálně horské) a přilbu.

Na jaro 2022 jsem vypsal kroužek pro cca 20-30 dětí, o které se starají 4 lektoři. Aby se jezdilo společně a taky se mohly udělat různé skupiny a děti si kroužek co nejvíc užily. Vedoucí je Vojta Šidák.

Jezdit bude v Ďáblickém a Čimickém háji a taky na bikrosové dráze v Bohnicích a na trailech v Letňanech.

Od všech účastníků požadujeme odsouhlasit a písemně potvrdit naše podmínky pro účast. Najdete je zde

 

Josef Dressler

Josef Dressler

Úspěšný biketrialista, který zkusil řadu disciplín a závodů. Během sportovní kariéry se naučil řadu věcí a teď jezdí enduro a je šéf.

more >

Zdeněk Horský

Zdeněk Horský

Usměvavý lektor, který jezdí velmi dobře enduro. Má sjezdovou minulost, učitelské geny a zkušenosti s výukovou snb.

more >

Vojta Šidák

Vojta Šidák

Kluk, co má cyklistiku zase trochu jinak a doplňuje náš team, spd a xc minulostí, bleskovým výkladem a úsměvem při výuce i u rumu.

more >

Barbora Hančíková

Barbora Hančíková

Barča je výborná bikerka, závodnice v enduru, milovnice adrenalinu, lektorka lyžování, manažerka a taky naše usměvavá divoška.

more >

Deset kroužků o délce 2 hodiny. ( 2-3 kroužky budou dlouhé 2,5 hodiny se stejným začátkem, abychom stihli náročnější program )

Cena  :  7.990,- Kč  

( Poznámka pro pravidelné účastníkmy - Na podzim bylo a zase bude jen 8 kroužků )

Každý kroužek začíná v 16:30 rozcvičkou a končí v 18:30 vyhlášením hrdinů dne.

Od čtvrtka 21.4. do čtvrtka 23.6.2022.

Přihláška do kroužku

www:

Souhlasím se správou, zpracováním a uchováním svých osobních údajů, ve smyslu ustanovení §5 odst. 2 písm. a) zákona č. 101/200 Sb. o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Mohlo by se hodit