S kolem nás baví svět!

BRNO - jaro 2022 19.4. - 21.6.2022

Pravidelné ježdění a blbnutí na kole s partou kamarádů nejlépe ukáže vašemu dítěti, že je kolo ta nejlepší hračka na světě!

Předloni na podzim jsem začali s kroužkem i v Brně a jsem moc rád, jak se nám děti nabalují. A že je kolo baví čím dál víc a že vidí, že je to nejlepší hračka na světě, se kterou se dá užít spoustu zábavy. Procvičujeme samozřejmě techniku, ale hlavně si s kolem hrajeme. To ale neznamená, že to občas není dřina a že se děti nezapotí a že to někdy nebolí. Je to ale příjemná bolest. :-)  A my se snažíme použít všechny naše dlouholeté zkušenosti, abychom si všichni každý kroužek užili a nechtělo se nám domů. Kroužek je určen pro děti školou povinné, ideálně ve věku 6-14 let a jediné omezení je, že by měly umět jezdit na kole vestoje a měly mít kolo s minimálně dvacetipalcovými koly. Když byste měli pochybnosti a nebo dotazy, tak se mě nebojte kontaktovat. Pokud máte děti starší, tak můžou chodit klidně do našeho dospěláckýho středečního kroužku. Pokud mladší, ale šikovné, tak se také klidně ozvěte. Co je třeba :  Na kroužek děti nepotřebují nic zvláštního. V podstatě jakékoliv kolo (ideálně horské) a přilbu.

Na jaro 2022 jsem opět připravil kroužek pro 30-40 dětí, o které se stará 4-6 lektorů. Aby se občas jezdilo společně, ale hlavně, aby se mohly udělat různé skupiny a děti si kroužek co nejvíc užily. 

Na jaře se budeme snažit jezdit s dětma v nových lokalitách, které během zimy ještě vyzkoušíme na vlastní kůži. Myslíme si, že Anthropos aréna je už trochu přeplněná a ohraná. Víc budeme na trailech v Mariánském údolí. 

Od všech účastníků požadujeme odsouhlasit a písemně potvrdit naše podmínky pro účast. Najdete je zde

 

Josef Dressler

Josef Dressler

Úspěšný biketrialista, který zkusil řadu disciplín a závodů. Během sportovní kariéry se naučil řadu věcí a teď jezdí enduro a je šéf.

more >

Petr Hendrych

Petr Hendrych

Bývalý úspěšný biketrialový jezdec. Poslední roky jezdí po lesích, učí se sám nové věci a styly, hraje hokej a zápasí v judu.

more >

Roman Smutný

Roman Smutný

Chlap, co si nás oblíbil jako žák, co prošel úspěšně konkurzem a může předávat to, co sám zažil a co mu pomohlo nejvíc se zlepšit.

more >

Bike aréna Atrhopos

https://mapy.cz/zakladni?x=16.5658276&y=49.1883602&z=17&source=base&id=2199144

Bike arénu Anthropos tvoří náročné traily, které vznikly pro závody českého poháru v cross country horských kol.

Deset kroužků o délce 2 hodiny. ( 2-3 kroužky budou dlouhé 2,5 hodiny se stejným začátkem, abychom stihli náročnější program )

Cena  :  7.690,- Kč  

( Poznámka pro pravidelné účastníkmy - Na podzim bylo a zase bude jen 8 kroužků )

Každý kroužek začíná v 16:30 rozcvičkou a končí v 18:30 vyhlášením hrdinů dne.

Od úterý 19.4. do úterý 21.6.2022.

Přihláška do kroužku

www:

Souhlasím se správou, zpracováním a uchováním svých osobních údajů, ve smyslu ustanovení §5 odst. 2 písm. a) zákona č. 101/200 Sb. o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Mohlo by se hodit