S kolem nás baví svět!

BRNO 22.4. - 24.6.2021

Pravidelné ježdění a blbnutí na kole s partou kamarádů nejlépe ukáže vašemu dítěti, že je kolo ta nejlepší hračka na světě!

!!! COVID !!!   -   Začátek kroužku jsem posunul o 14 dní. Těžko říct, jestli to bude stačit a situace kolem covidu se zlepší. Budeme se snažit (stejně jako loni) začít co nejdřív, pokud to jen trošku půjde a ty nařízení nebudou příliš nepříjemná a půjde jim nějak vyhovět. Nebojte se hlásit!  A věřit, že se kroužek uskuteční. A nebojte se, že bych vám ujel s penězma. Nemám moc dobrou fyzičku.:-) Pošlu vám informace k platbě za celý turnus. Tedy 10 kroužků. Pokud bychom začátek posouvali, tak vám vrátím poměrnou částku za neuskutečněné kroužky.

 

Před čtyřmi lety jsme vyslyšeli prosby a dotazy rodičů, proč neděláme nějaký pravidelný kroužek pro děti. Teď máme za sebou už osm turnusů a nasbíraných řadu zkušeností. Jarní turnusy jsou vždy od dubna do června a podzimní od září do listopadu. A jsme moc rádi, že kroužky děti baví a že jich máme čím dál víc. A že je kolo baví čím dál víc a že vidí, že je to nejlepší hračka na světě, se kterou se dá užít spoustu zábavy. Procvičujeme samozřejmě techniku, ale hlavně si s kolem hrajeme. To ale neznamená, že to občas není dřina a že se děti nezapotí a že to někdy nebolí. Je to ale příjemná bolest. :-)  A my se snažíme použít všechny naše dlouholeté zkušenosti, abychom si všichni každý kroužek užili a nechtělo se nám domů. Kroužek je určen pro děti školou povinné, ideálně ve věku 6-13 let a jediné omezení je, že by měly umět jezdit na kole vestoje a měly mít kolo s dvacetipalcovými koly. Když byste měli pochybnosti a nebo dotazy, tak se mě nebojte kontaktovat. Pokud máte děti starší, tak můžou chodit klidně do našeho dospěláckýho středečního kroužku. Pokud mladší, ale šikovné, tak se také klidně ozvěte. Co je třeba :  Na kroužek děti nepotřebují nic zvláštního. V podstatě jakékoliv kolo (ideálně horské) a přilbu.

Na podzim 2020 proběhla úspěšná premiéra i v Brně. A tak jsem na jaro 2021 opět připravil kroužek pro 15-20 dětí, o které se starají 2-4 lektoři. Aby se jezdilo společně a taky se mohly udělat různé skupiny a děti si kroužek co nejvíc užily.

A nově se o děti bude starat a bude je motivovat desetinásobný mistr světa v trialu a youtuber, kterýho mají děti rády, Vašek Kolář - Vasha.

Jezdíme nejvíc v Athropos aréně nebo na trailech v Mariánském údolí.

 

Josef Dressler

Josef Dressler

Úspěšný biketrialista, který zkusil řadu disciplín a závodů. Během sportovní kariéry se naučil řadu věcí a teď jezdí enduro a je šéf.

more >

Petr Hendrych

Petr Hendrych

Bývalý úspěšný biketrialový jezdec. Poslední roky jezdí po lesích, učí se sám nové věci a styly, hraje hokej a zápasí v judu.

more >

Roman Smutný

Roman Smutný

Chlap, co si nás oblíbil jako žák, co prošel úspěšně konkurzem a může předávat to, co sám zažil a co mu pomohlo nejvíc se zlepšit.

more >

Bike aréna Atrhopos

https://mapy.cz/zakladni?x=16.5658276&y=49.1883602&z=17&source=base&id=2199144

Bike arénu Anthropos tvoří náročné traily, které vznikly pro závody českého poháru v cross country horských kol.

Deset kroužků o délce 2,5 hodiny.

Cena  :  6.990,- Kč  

Každý kroužek začíná v 16:30 rozcvičkou a končí v 19:00 vyhlášením hrdinů dne.

Od čtvrtka 22.4. do čtvrtka 24.6.2021.

Přihláška do kroužku

www:

Souhlasím se správou, zpracováním a uchováním svých osobních údajů, ve smyslu ustanovení §5 odst. 2 písm. a) zákona č. 101/200 Sb. o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Mohlo by se hodit