"S kolem mě baví svět!"

ŽĎÁRSKÉ VRCHY KIDS 21. - 28.8.2022

Sedmidenní letní camp pro děti školního věku nabitý sportovním programem a plný her. Aby si děti ten týden v přírodě užily, něco se naučily a hlavně poznaly, že kolo je skvělá hračka a kamarád!

tags: děti

volná místa: 2/65

GPS: 49.7245819N, 16.0503658E

Camp je určen pro děti, které chtějí strávit prázdninový týden na kolech v přírodě. Naučit se s kolem bavit a lépe ho ovládat, ale zkusit i jiné sporty a aktivity na horách. Nemusí to být závodníci ani příliš zdatní cyklisté. Musí mít jen ke kolu přátelský vztah. A ten se budeme snažit podpořit i tím, že se budeme držet našeho hesla :

S kolem mě baví svět!

První ročníky sklidily veliký úspěch u rodičů i dětí. A bavily i nás lektory. A to nás moc těší a zavazuje. V sedmém ročníku budeme pokračovat v zavedeném formátu, ale zase přidáme nějaké překvapení, aby ten týden na Vysočině byl ten nejlepší z prázdnin. Aby se děti naučily používat základní vzorce ovládání těla, které jim pomáhají v různých sportech. Aby pochopily, že sport je zábava a dobrá škola na cestě životem. A aby pochopily, že kolo je skvělá hračka. Lepší než tablet nebo mobil. Samozřejmě zase vyymyslímě nějaký ústřední motiv a budeme soutěžit v týmech v celotáborové hře.

Po šesti letech měníme lokalitu!

Z Krkonoš se přesouváme na Vysočinu. Už byl čas na nějaký další impuls a změnu, aby naši věrní okusili něco nového. Letos tedy budeme v klidné části Žďárských vrchů, kde budeme mít dostatek prostoru pro kola i další zábavu. Obklopeni okolními lesy a kousek od rybníku na koupání. Jako lektoři a vedoucí budeme my, chlapi a ženy v dospělém věku. :-) Deset lektorů na tu skupinku 60 dětí je dost, abychom si sjednali respekt a měli na děti dost času i energie. Děti budeme učit základy cyklistických dovedností, ale také vyrazíme na výlet, uspořádáme různé závody, zlepšíme si všeobecnou obratnost podle mých zkušeností, ukážeme dětem jak je důležité cvičit, ukážeme, jak správně a bezpečně padat. Půjčíme dětem různá kola a jednokolku, aby si zkusily různé disciplíny.  Opečeme si buřty, zkusíme se nebát při noční cestě lesem a připraveno bude i letní kino v přírodě. Děti si nemusí brát na camp elektronická zařízení. Ty nebudou používat. Naopak si budou psát deníček tužkou do bloku a učit se povídat a hrát hry naživo. Jídlo a svačin bude přesně tolik, aby děti nestrádaly hladem, ale naopak měly spousty sil na program od svítání do soumraku.

Zaměření:  děti ve věku 6-14 let (bez rodičů!!)  Nemusí to být závodníci, ale i děti, které na kole jezdí míň, ale chtějí se něco nového naučit.

Doporučená výbava: horské a nebo dětské kolo, přilba a další výstroj na kolo, dostatek sportovního oblečení, čelovka, ručník a dobrá nálada

 

 

 

Josef Dressler

Josef Dressler

Vyhrál jsem pár titulů v biketrialu, učím víc jak 30 let, jsem ředitel projektu, hlavní lektor na všech akcích, závodím v ednuru a doma mám 5 dětí.

více >

Petr Hendrych

Petr Hendrych

Bývalý úspěšný biketrialový jezdec. Poslední roky jezdí po lesích, učí se sám nové věci a styly, hraje hokej a zápasí v judu.

více >

Michal Severa

Michal Severa

Všestranný biker, co vyzkoušel řadu disciplín. Od trialu, freestylu přes XC až po freeride, ale nejvíc ho baví technické ježdění v přírodě.

více >

Vojta Šidák

Vojta Šidák

Chlápek, co má cyklistiku trochu jinak a doplňuje naši rodinku humorem, invencí, přístupem ke kolu a zkušenostmi z cyklobusinessu.

více >

Roman Smutný

Roman Smutný

Roman si nás oblíbil jako žák, pak prošel úspěšně konkurzem a může předávat to, co sám zažil a co mu pomohlo nejvíc se zlepšit.

více >

Katka Míková

Katka Míková

Ženská, která nás doplňuje energií a věčným úsměvem a holkám ukazuje, jak se nebát překážek a kluků. Zdravotnice a svačinářka.

více >

Jana Zvěřinová

Jana Zvěřinová

Sympatická bikerka, která ukazuje cestu ženským účastnicím campů a podporuje je. Zdravotnice, maminka, fotografka a grafička z Moravy.

více >

Areál Naděje

49.7245819N, 16.0503658E

Rekreační středisko Naděje se nachází v chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy u obce Svratouch, okr. Chrudim. Nedaleko městečka Hlinska v Čechách na pomezí Pardubického kraje a kraje Vysočina. Středisko je ze všech stran obklopeno krásným lesem. A je to správný letní tábor.

Menší děti budou ubytovány v hlavní bodově. Starší děti v chatkách.

V areálu je velká jídelna, společnská místnost a další vybavení.

 

Hlavní budova 

Hlavní budova s 34 lůžky

V rámci hlavní budovy nabízí rekreační středisko Naděje ubytování v 8 (převážně 4 lůžkových) pokojích. Dva čtyřlůžkové mají společný sprchový kout s umyvadlem a toaletou, ostatní jsou vybaveny umyvadly. Na pokojích jsou většinou palandy.  

Chaty

Zděná chata s příslušenstvím

V areálu je 12 zděných a 3 dřevěné chaty. Chaty jsou zateplené a lze je vytápět akumulačními kamny.  V přízemí je obývací pokoj, toaleta s umyvadlem a menší terasa. V patře je ložnice s válendami. Postele jsou vybaveny ložní soupravou. Deset chat je 5 lůžkových s toaletou a umyvadlem. Dvě chaty jsou 4 lůžkové s vlastní koupelnou, předsíní, obývacím pokojem,  lednicí a elektrickým dvojvařičem.

 

 

Jezdec: 14.890,- Kč  *

*  Camp je letos o jeden den delší, než byl poslední roky.

V ceně je ubytování, plná penze, spousta svačin, výuka, půjčování sportovního nářadí, dvě trička v našem designu a další dárky v soutěžích a vše, aby se dětem nechtělo domů k počítačům a tabletům :-)

Sleva pro naše věrné žáky

Pokud jste s námi už byli v minulosti na některém našem campu, tak máte slevu 5 % z celkové částky. Prosím, raději to připomeňte do poznámky, ať na to nezapomenu.

Obsazenost

V políčku Volná místa jsou dvě čísla. To první znamená počet volných míst. To druhé kapacitu campu.

Stornovací podmínky

  • 10 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 35-24 dní před prvním dnem campu
  • 50 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 23-12 dní před prvním dnem campu
  • 100 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 11 a méně dní před prvním dnem campu

Pojistěte se u některé z komerčních pojišťoven, pokud chcete mít jistotu, že v případě nemoci nepřijdete o zaplacené kempovné. My doporučujeme "naši" ERV pojišťovnu http://www.ervpojistovna.cz/cs/pojisteni-storna-zajezdu

Platební podmínky

Prvních 50 % z celkové částky do měsíce od potvrzení objednávky a druhých 50 % částky nejpozději 90 před začátkem campu.

Pokud chcete věnovat camp jako dárek, tak můžete zakoupit voucher a vybrat částku, kterou chcete přispět na kempovné. A nebo věnovat voucher bez výběru campu a obdarovaný si vybere sám.

 

Program stručně

Neděle 21. srpna: Příjezd účastníků mezi 16:00-18:00. Uvítací večeře. Rozdělení do družstev a první aktivity.

Pondělí 22. srpna až sobota 27. srpna: Sport, hry a zábava od 8.-21.hodiny.

Neděle 28. srpna: Finále celokempové hry družstev. Závody na kole. Občerstvení pro rodiče, kteří se mohou zúčastnit jako diváci. Odjezd účastníků po 15. hodině.

Mohlo by se hodit