Pojďte si užít tratě, traily i pumptrack ve Vysočina aréně.

VYSOČINA 29.7. - 2.8.2020

Camp pro mladý závoďáky, kteří pochopili, že lepší technika je dokáže o kus zrychlit. Ale i pro děti, co si chtějí užít pořádný ježdění a nebojí se dřiny. I tady si budeme s kolem hlavně hrát! :-)

tags: začátečnícipokročilíděti

volná místa: 0/30

GPS: 49.6115553N, 16.0348161E

Camp je určen pro mladé bikery ve věku 8- 15 let, kteří se chtějí naučit lépe ovládat svoje kolo, zlepšit svoje dovednosti, fyzickou kondici i obratnost formou hry. Aby závodníci díky lepší technice ušetřili fyzické síly, které použijí tam, kde jsou stoprocentně třeba. A to do výjezdů. Trénovat budeme to, co pilujeme s Jitkou Čábelickou. Jednou z nejlepších xc závodnic na světě. A děti, které nemají závodní ambice zjistí, že dřina na kole dokáže být krásná, že ve Vysočina aréně jsou zábavný trialy a pumptrack a tak se můžou zlepšit třeba ve svém trailovém ježdění nebo skákání. Dobrý může být camp třeba pro děti, které s námi byly už víckrát na campu v Krkonoších a trošku vyrostly nebo chtějí změnu. Hodně věcí budeme trénovat společně, ale často se rozdělíme do skupin, aby si každý našel to svoje. Po zkušenostech víme, že to funguje moc dobře a pomáhá to oběma skupinám.

Po úspěšných prvních třech ročnících vypisujeme tento camp i pro rok 2020. V osvědčeném prostředí i formátu. Bude to sportovní soustředění s pevným režimem. Rozcvičkami, tréninkem obratnosti při různých cvičeních a samozřejmě pak trénink hlavně na kole. Pevnou součástí bude i rehabilitace pod dohledem naší fyzioterapeutky a také v rehabilitační části našeho Penzionu. Tak abychom děti nepřetěžovali, ale abychom jim ukázali, že sport musí být hlavně zábava a že se závody vyhrávají hlavně s dobrou myslí a chuťí jezdit. Do programu zařadíme i cvičení na trénink psychiky a mentální trénink. Budeme samozřejmě trénovat na tratích ve Vysočina Aréně, ale i na překážkách u Penzionu.

Doporučené výbava :  Horské kolo jakékoliv kvality a osazení, přilba, tretry, ale i boty na platformy ( nejlépe s rovnou podrážkou s jemným vzorkem ). 

Co s sebou dalšího na camp :  Pedály dětem půjčíme a po příjezdu na camp vyměníme a tak to nemusíte řešit. Máme i kratší sedlovky s testovacími sedly WTB, aby děti měly při jízdě ve stoje víc místa na pohyb těla. Vše jim seřídíme po příjezdu. Na místě budeme mít i věci na malý servis kol, když by něco poničily. Půjčíme jim i chrániče na holeně a kolena, když by se chtěly víc chránit. Připraveno bude dostatek svačin i pití v místě, kde jezdíme. Dětem musíte nabalit hlavně dostatek oblečení. Jezdíme opravdu v každém počasí. Třeba je čelovka na noční trénink, karimatka na cvičení a malý batoh na výlety.

Josef Dressler

Josef Dressler

Úspěšný biketrialista, který zkusil řadu disciplín a závodů. Během sportovní kariéry se naučil řadu věcí a teď jezdí enduro a je šéf.

více >

Petr Hendrych

Petr Hendrych

Bývalý úspěšný biketrialový jezdec. Poslední roky jezdí po lesích, učí se sám nové věci a styly, hraje hokej a zápasí v judu.

více >

Radek Kulhavý

Radek Kulhavý

Univerzální sportovec a cyklista, který závodně jezdil motokros, biketrial, 4X i bmx. Leze po skalách, chodí po horách a cvičí jógu.

více >

Zdeněk Horský

Zdeněk Horský

Usměvavý lektor, který jezdí velmi dobře enduro. Má sjezdovou minulost, učitelské geny a zkušenosti s výukovou snb.

více >

Jana Zvěřinová

Jana Zvěřinová

Sympatická bikerka, která ukazuje cestu ženským účastnicím campů a podporuje je. Svačinářka, zdravotnice a věčně usměvavá ženská.

více >

Roman Smutný

Roman Smutný

Chlap, co si nás oblíbil jako žák, co prošel úspěšně konkurzem a může předávat to, co sám zažil a co mu pomohlo nejvíc se zlepšit.

více >

Penzion Horácko

49.6115553N, 16.0348161E

Penzion Horácko se nachází v malebné obci Tři Studně, v samém srdci Českomoravské vysočiny, v chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy. Nedotčená příroda, hluboké lesy, možnost rybolovu i koupání v rybníku Sykovci, bohatá rekreační a sportovní nabídka v letních i zimních měsících - to vše učinilo z malé obce Tři Studně jedno z nejznámějších sportovních a rekreačních středisek v republice. Snadná dostupnost pro návštěvníky z Moravy i Čech, parkování pro osobní auta i autobusy přímo u objektu a pohodové domácí prostředí s tradiční českou domácí kuchyní jsou hlavní přednosti toho rodinného penzionu.

Jezdec:  13.990,- Kč

V ceně je ubytování, plná penze, rehabilitace, svačiny, pitný režim, servis, půjčení pedálů a chráničů, foto a video dokumentace, dárky a další služby pod heslem "Just Ride". Abyste se toho naučili co nejvíc, nemuseli se o nic starat, měli radost a v neděli se vám nechtělo domů :-)

Sleva pro naše věrné žáky

Pokud jste s námi už byli v minulosti na některém našem campu, tak máte slevu 5% z celkové částky. Prosím, raději to připomeňte do poznámky, ať na to nezapomenu.

 

Zapůjčení kola RB

Pro účastníky nabízíme zapůjčení horského celoodpruženého kola RB Bike model IQ 575 na celou dobu campu. Nemusíte si pak vozit vaše kolo. Pozor! Máme ale pouze 4 kola, která jsou sestavané podle našich zkušeností a z dílů, které používáme i my. Cena za půjčení na celý camp:  2.490,- Kč

Obsazenost

V políčku Volná místa jsou dvě čísla. To první znamená počet volných míst. To druhé kapacitu campu.

Stornovací podmínky

  • 10 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 35-24 dní před prvním dnem campu
  • 50 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 23-12 dní před prvním dnem campu
  • 100 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 11 a méně dní před prvním dnem campu

Pojistěte se u některé z komerčních pojišťoven, pokud chcete mít jistotu, že v případě nemoci nepřijdete o zaplacené kempovné. My doporučujeme "naši" ERV pojišťovnu http://www.ervpojistovna.cz/cs/pojisteni-storna-zajezdu

Pokud chcete věnovat camp jako dárek, tak můžete zakoupit voucher a vybrat částku, kterou chcete přispět na kempovné. A nebo věnovat voucher bez výběru campu a obdarovaný si vybere sám.

Středa, 29.července 2020

10:30-11:00 Příjezd účastníků a ubytování
10:30-12:00 Kontrola vybavení a nastavení kol, seznamovací rozprava 
12:00-          Oběd a pak už budeme trénovat, cvičit, povídat si, učit se ...

Čtvrtek, 30.července - sobota, 1.srpna 2020

  8:00-22:00 Snídaně, rozcvička, trénink obratnosti, oběd, trénink techniky na kole, večeře, rozpravy, promítání,      

                   rehabilitace a vše, aby se toho děti naučily co nejvíc
  

Neděle, 2.srpna 2020

  8:00-14:00 Běžný tréninkový program dopoledne a po obědě ukázku našich výsledků pro rodiče
14:30-15:00 Předávání certifikátů účastníků a rad do dalšího cyklistického života :-)
15:00          Ukončení campu, vyklizení pokojů a odjezd účastníků

Mohlo by se hodit