Pojďte si zkusit pocit závodníka na tratích MS na Vysočině.

VYSOČINA 15. - 19.7.2019

Camp hlavně pro mladý závoďáky, kteří pochopili, že lepší technika je dokáže o kus zrychlit. Motivovat těch pár dnů může ale i děti, který nemají závodní ambice, ale chtějí se zlepšit a nebojí se potu. Ale i tady si budeme s kolem hlavně hrát! :-)

tags: začátečnícipokročilí

volná místa: 0/30

GPS: 49.6115553N, 16.0348161E

Camp je určen pro mladé bikery ve věku 8- 15 let, kteří se chtějí naučit lépe ovládat svoje xc kolo. Aby díky lepší technice ušetřili fyzické síly, které použijí tam, kde jsou stoprocentně třeba. A to do výjezdů. Trénovat budeme to, co pilujeme s Jitkou Čábelickou. Jednou z njlepších xc závodnic na světě. Účasti se nemusí být ani děti, které nezávodí a mají kolo spíš jen jako hračku. Třeba ty, které s námi byly už víckrát na campu v Krkonoších a trošku vyrostly nebo chtějí změnu. Hodně věcí budeme trénovat společně, ale některé rozdělíme do skupin a těm ambicióznějším přidáme a naložíme jim víc. :-)

Pro ty, kteří pojedou o víkendu 19.-21.7.M ČR v hlinsku upravíme částečně program, aby se dobře rozjeli a naladili před závodama.

 

Po úspěšných prvních dvou ročnících  vypisujeme tento camp i pro rok 2019. V osvědčeném prostředí i formátu. Bude to sportovní soustředění s pevným režimem. Rozcvičkami, tréninkem obratnosti při různých cvičeních a samozřejmě pak trénink hlavně na kole. Pevnou součástí bude i rehabilitace pod dohledem naší fyzioterapeutky a také v rehabilitační části našeho Penzionu. Tak abychom děti nepřetěžovali, ale abychom jim ukázali, že sport musí být hlavně zábava a že se závody vyhrávají hlavně s dobrou myslí a chuťí jezdit. Do programu zařadíme i cvičení na trénink psychiky a mentální trénink. Na některé dny nás navštíví zajímaví hosté. Budeme samozřejmě trénovat na tratích ve Vysočina Aréně, ale i na překážkách u Penzionu.

Doporučené výbava :  Horské kolo jakékoliv kvality a osazení, přilba, tretry, ale i boty na platformy ( nejlépe s rovnou podrážkou s jemným vzorkem ). 

Co s sebou dalšího na camp :  Pedály dětem půjčíme a po příjezdu na camp vyměníme a tak to nemusíte řešit. Máme i kratší sedlovky s testovacími sedly WTB, aby děti měly při jízdě ve stoje víc místa na pohyb těla. Vše jim seřídíme po příjezdu. Na místě budeme mít i věci na malý servis kol, když by něco poničily. Půjčíme jim i chrániče na holeně a kolena, když by se chtěly víc chránit. Připraveno bude dostatek svačin i pití v místě, kde jezdíme. Dětem musíte nabalit hlavně dostatek oblečení. Jezdíme opravdu v každém počasí. Třeba je čelovka na noční trénink, karimatka na cvičení a malý batoh na výlety.

Josef Dressler

Josef Dressler

Úspěšný biketrialista, který zkusil řadu disciplín a závodů. Během sportovní kariéry se naučil řadu věcí a teď jezdí enduro a je šéf.

více >

Petr Hendrych

Petr Hendrych

Bývalý úspěšný biketrialový jezdec. Poslední roky jezdí po lesích, učí se sám nové věci a styly, hraje hokej a zápasí v judu.

více >

Zdeněk Horský

Zdeněk Horský

Usměvavý lektor, který jezdí velmi dobře enduro. Má sjezdovou minulost, učitelské geny a zkušenosti s výukovou snb.

více >

Radek Kulhavý

Radek Kulhavý

Univerzální sportovec a cyklista, který závodně jezdil motokros, biketrial, 4X i bmx. Leze po skalách, chodí po horách a cvičí jógu.

více >

Marie Lopourová

Marie Lopourová

Paní doktorka, která umí jezdit na kole, má ráda dobrodružství a adrenalin, umí opravit nejen odřeninu a předat svoje zkušenosti.

více >

Penzion Horácko

49.6115553N, 16.0348161E

Penzion Horácko se nachází v malebné obci Tři Studně, v samém srdci Českomoravské vysočiny, v chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy. Nedotčená příroda, hluboké lesy, možnost rybolovu i koupání v rybníku Sykovci, bohatá rekreační a sportovní nabídka v letních i zimních měsících - to vše učinilo z malé obce Tři Studně jedno z nejznámějších sportovních a rekreačních středisek v republice. Snadná dostupnost pro návštěvníky z Moravy i Čech, parkování pro osobní auta i autobusy přímo u objektu a pohodové domácí prostředí s tradiční českou domácí kuchyní jsou hlavní přednosti toho rodinného penzionu.

Jezdec:  13.990,- Kč

V ceně je ubytování, plná penze, rehabilitace, svačiny, pitný režim, servis, půjčování testovacích kol, pedálů a chráničů, foto a video dokumentace, tričko, dárky a další služby pod heslem "Just Ride". Abyste se toho naučili co nejvíc, nemuseli se o nic starat, měli radost a v neděli se vám nechtělo domů :-)

Sleva pro naše věrné žáky

Pokud jste s námi už byli v minulosti na některém našem campu, tak máte slevu 5% z celkové částky. Prosím, raději to připomeňte do poznámky, ať na to nezapomenu.

 

Zapůjčení kola RB

Pro účastníky nabízíme zapůjčení horského celoodpruženého kola RB Bike model IQ 575 na celou dobu campu. Nemusíte si pak vozit vaše kolo. Pozor! Máme ale pouze 4 kola, která jsou sestavané podle našich zkušeností a z dílů, které používáme i my. Cena za půjčení na celý camp:  2.490,- Kč

Obsazenost

V políčku Volná místa jsou dvě čísla. To první znamená počet volných míst. To druhé kapacitu campu.

Stornovací podmínky

  • 10 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 35-24 dní před prvním dnem campu
  • 50 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 23-12 dní před prvním dnem campu
  • 100 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 11 a méně dní před prvním dnem campu

Pojistěte se u některé z komerčních pojišťoven, pokud chcete mít jistotu, že v případě nemoci nepřijdete o zaplacené kempovné. My doporučujeme "naši" ERV pojišťovnu http://www.ervpojistovna.cz/cs/pojisteni-storna-zajezdu

Pokud chcete věnovat camp jako dárek, tak můžete zakoupit voucher a vybrat částku, kterou chcete přispět na kempovné. A nebo věnovat voucher bez výběru campu a obdarovaný si vybere sám.

Pondělí, 15.července 2019

10:30-11:30 Příjezd účastníků a ubytování
10:30-12:00 Kontrola vybavení a nastavení kol, seznamovací rozprava 
12:00-          Oběd a pak už budeme trénovat, cvičit, povídat si, učit se ...

Úterý, 18.července - čtvrtek, 18.července 2019

  8:00-22:00 Snídaně, rozcvička, trénink obratnosti, oběd, trénink techniky na kole, večeře, rozpravy, promítání,      

                   rehabilitace a vše, aby se toho děti naučily co nejvíc
  

Pátek, 19.července 2019

  8:00-14:00 Běžný tréninkový program dopoledne a po obědě ukázku našich výsledků pro rodiče
14:30-15:00 Předávání certifikátů účastníků a rad do dalšího cyklistického života :-)
15:00          Ukončení campu, vyklizení pokojů a odjezd účastníků

Mohlo by se hodit