Super místo, kde máme všechno jako na dlani.

VYSOČINA 9. - 11.9.2022

Camp pro všechny, kdo si chtějí s kolem víc rozumět v těch základních situacích.

tags: začátečnícirodinkypokročilí

volná místa: 15/30

GPS: 49°34'45.077"N, 16°3'5.883"E

Camp je určen pro všechny, kteří si chtějí opravit svoje špatné základní návyky, ale chtějí si užít i zábavný ježdění ve Vysočina aréně. Tenhle areál nabízí na malém prostoru opravdu všechno. Dost místa pro klidnou výuku základů, jednoduché flow traily, kde si zafixujete průjezdy zatáčkou a které zvládne opravdu každý ( i výjezd na ně do kopce ), nově je tu krásný pumptrack, kde vám rozhýbeme kolena a pro ty šikovnější může být výzva projet s námi některé složitější pasáže místní trati, kde se závodilo na MS nebo při světovém poháru horských kol. I tady nás bude dost lektorů, abychom si vás rozdělili do skupin podle výkonnosti a každý si našel to svoje. Jednotlivci, tatínkové, maminky i děti. A bydlení přímo v centru areálu v hotelu Ski vám dá pocit závodníka a vše máte jak na dlani.

Během dvoudenního campu se opravdu něco můžete naučit. Čeká na vás 13 hodin učení a to je slušná dávka, aby vám ty rady do tý hlavy a do svalů doběhly. :-) 

Samozřejmě i tady vám půjčíme obyčejné pedály (platformy) a na nich se budeme učit. Věřte nám, že je to mnohem lepší cesta pro lepší výsledky výuky a pro vaše další dovednosti. 

Naším hlavním cílem je vám ukázat správnou cestu a na ni vás co nejlíp připravit. Dát vám servis, který vám dá klid se učit a jezdit. Nebudeme vás rozdělovat do skupin, ale díky velkému počtu lektorů si najdeme cestu ke každému zvlášť. A veřte, že mohou techniku v pohodě trénovat děti, chlapi i ženy dohromady. Vzájemně se totiž tyhle skupiny podporují a doplňují. A nás baví, když jezdí celá rodina.

Zaměření: Opravdu pro všechny bikery zhruba od 8 let. Přeci jen budeme trošku šlapat do pedálů a na traily je to někdy do kopce. Velký počet lektorů se postará o to, aby si každý našel to svoje. Samozřejmě začneme procvičením základů na rovině, pak vše začneme aplikovat v trailech a postupně se dostaneme i na jednotlivé pasáže místní závodní trati. 

Doporučená výbava: Horské kolo, přilba, boty na platformy.

Co s sebou dalšího na camp :  Pedály vám půjčíme a po příjezdu na camp vyměníme a tak to nemusíte řešit. Máme i kratší sedlovky s testovacími sedly WTB, abyste měli při jízdě ve stoje víc místa na pohyb těla. Vše vám seřídíme po příjezdu. Na místě budeme mít i věci na malý servis kol, když byste něco poničili. Půjčíme vám i chrániče na holeně a kolena, když byste se chtěli víc chránit. Máme pro vás dostatek svačin i pití. Vy si musíte vzít hlavně dostatek oblečení. Jezdíme opravdu v každém počasí. Vezměte si rukavice a pokud máte, tak malý cyklobatoh.

 

Josef Dressler

Josef Dressler

Úspěšný biketrialista, který zkusil řadu disciplín a závodů. Během sportovní kariéry se naučil řadu věcí a teď jezdí enduro a je šéf.

více >

Vojta Šidák

Vojta Šidák

Kluk, co má cyklistiku zase trochu jinak a doplňuje náš team, spd a xc minulostí, bleskovým výkladem a úsměvem při výuce i u rumu.

více >

Roman Smutný

Roman Smutný

Chlap, co si nás oblíbil jako žák, co prošel úspěšně konkurzem a může předávat to, co sám zažil a co mu pomohlo nejvíc se zlepšit.

více >

Katka Míková

Katka Míková

Ženská, která nás doplňuje energií a věčným úsměvem a holkám ukazuje, jak se nebát překážek a kluků. Zdravotnice a svačinářka.

více >

Barbora Hančíková

Barbora Hančíková

Barča je výborná bikerka, závodnice v enduru, milovnice adrenalinu, lektorka lyžování, manažerka a taky naše usměvavá divoška.

více >

Hotel Ski

49°34'45.077"N, 16°3'5.883"E

Nové Město na Moravě - Hotel Ski

GPS: 49°34'45.077"N, 16°3'5.883"E

Ubytováni budeme přímo v areálu, kde se koná Světový pohár. V Hotelu Ski. Vše budeme mít tedy jako na dlani. Zázemí budeme mít v hotelu, ale občerstvení při ježdění přímo na trati. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou, toaletou, televizorem se satelitním příjmem a telefonem s přímou volbou. Většina pokojů má vlastní balkon. V hotelu je bazén,sauna a wifi.

Žďárské Vrchy představují unikátní přírodní celek Českomoravské Vrchoviny a patří k nejnavštěvovanějším oblastem kraje Vysočina. V oblasti se nachází velké množství turistických tras, cyklotras, zdejší skalní útvary jsou využívány pro lezecký sport, v zimě je zde udržováno velké množství běžeckých stop.

Jezdec:  10.990,- Kč

V ceně je ubytování, plná penze, svačiny, pitný režim, servis, půjčování testovacích kol, pedálů a chráničů, foto a video dokumentace a další služby pod heslem "Just Ride". Abyste se toho naučili co nejvíc, nemuseli se o nic starat, měli radost a v neděli se vám nechtělo domů :-)

Doprovod:  3.690,- Kč

V ceně je ubytování, plná penze, svačiny, pitný režim a všechno další, abyste si ty tři dny užili, odpočinuli si, něco odposlouchali a mrzelo vás, že jste si nevzali kolo.

 

Pátek 9.září 2022

15:00-19:00 příjezd 

19:30 seznamovací večeře

Sobota, 10.září 2022

  8:00-  9:00  Snídaně
  9:15-  9:30  Rozcvička
9:30-13:15  Trénink základů techniky a vysvětlení zásadních dovedností 
13:30-15:00  Oběd a malý odpočinek
15:00-18:45  Trénink jednotlivých dovedností na trailech 
19:15-20:15  Večeře
20:15-21:15  Společné vyhodnocení tréninku s lektory 
21:30-.....     Zábava, povídání, zpívání a příprava na další den :-)

Neděle, 11.září 2022

  8:00- 8:45   Snídaně
  9:15-12:30  Trénink na pumtracku a v pasážích SP

12:30-13:45  Oběd a malý odpočinek

14:00-16:30  Odpolední trénink na trailech
16:30-17:00  Balení, mytí a servis kol a jezdců před cestou
17:00-17:30  Vyhodnocení campu, předávání certifikátů a rad do dalšího cyklistického života
17:45            Ukončení campu a odjezd účastníků

Přihláška na camp

Zapůjčit kolo RB

www:

Souhlasím se správou, zpracováním a uchováním svých osobních údajů, ve smyslu ustanovení §5 odst. 2 písm. a) zákona č. 101/200 Sb. o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Mohlo by se hodit