Super místo, kde máme všechno jako na dlani.

VYSOČINA 20. - 22.5.2022

Camp pro všechny, kdo si chtějí s kolem víc rozumět v těch základních situacích.

tags: začátečnícipokročilíděti

volná místa: 1/32

GPS: 49°34'45.077"N, 16°3'5.883"E

Camp je určen pro všechny, kteří si chtějí opravit svoje špatné základní návyky, ale chtějí si užít i zábavný ježdění ve Vysočina aréně. Tenhle areál nabízí na malém prostoru opravdu všechno. Dost místa pro klidnou výuku základů, jednoduché flow traily, kde si zafixujete průjezdy zatáčkou a které zvládne opravdu každý ( i výjezd na ně do kopce ), nově je tu krásný pumptrack, kde vám rozhýbeme kolena a pro ty šikovnější může být výzva projet s námi některé složitější pasáže místní trati, kde se závodilo na MS nebo při světovém poháru horských kol. I tady nás bude dost lektorů, abychom si vás rozdělili do skupin podle výkonnosti a každý si našel to svoje. Jednotlivci, tatínkové, maminky i děti. A bydlení přímo v centru areálu v hotelu Ski vám dá pocit závodníka a vše máte jak na dlani.

Během dvoudenního campu se opravdu něco můžete naučit. Čeká na vás 13 hodin učení a to je slušná dávka, aby vám ty rady do tý hlavy a do svalů doběhly. :-) 

Samozřejmě i tady vám půjčíme obyčejné pedály (platformy) a na nich se budeme učit. Věřte nám, že je to mnohem lepší cesta pro lepší výsledky výuky a pro vaše další dovednosti. 

Naším hlavním cílem je vám ukázat správnou cestu a na ni vás co nejlíp připravit. Dát vám servis, který vám dá klid se učit a jezdit. Nebudeme vás rozdělovat do skupin, ale díky velkému počtu lektorů si najdeme cestu ke každému zvlášť. A veřte, že mohou techniku v pohodě trénovat děti, chlapi i ženy dohromady. Vzájemně se totiž tyhle skupiny podporují a doplňují. A nás baví, když jezdí celá rodina.

Zaměření: Opravdu pro všechny bikery zhruba od 8 let. Přeci jen budeme trošku šlapat do pedálů a na traily je to někdy do kopce. Velký počet lektorů se postará o to, aby si každý našel to svoje. Samozřejmě začneme procvičením základů na rovině, pak vše začneme aplikovat v trailech a postupně se dostaneme i na jednotlivé pasáže místní závodní trati. 

Doporučená výbava: Horské kolo, přilba, boty na platformy.

Co s sebou dalšího na camp :  Pedály vám půjčíme a po příjezdu na camp vyměníme a tak to nemusíte řešit. Máme i kratší sedlovky s testovacími sedly WTB, abyste měli při jízdě ve stoje víc místa na pohyb těla. Vše vám seřídíme po příjezdu. Na místě budeme mít i věci na malý servis kol, když byste něco poničili. Půjčíme vám i chrániče na holeně a kolena, když byste se chtěli víc chránit. Máme pro vás dostatek svačin i pití. Vy si musíte vzít hlavně dostatek oblečení. Jezdíme opravdu v každém počasí. Vezměte si rukavice a pokud máte, tak malý cyklobatoh.

 

Josef Dressler

Josef Dressler

Úspěšný biketrialista, který zkusil řadu disciplín a závodů. Během sportovní kariéry se naučil řadu věcí a teď jezdí enduro a je šéf.

více >

Petr Hendrych

Petr Hendrych

Bývalý úspěšný biketrialový jezdec. Poslední roky jezdí po lesích, učí se sám nové věci a styly, hraje hokej a zápasí v judu.

více >

Vojta Šidák

Vojta Šidák

Kluk, co má cyklistiku zase trochu jinak a doplňuje náš team, spd a xc minulostí, bleskovým výkladem a úsměvem při výuce i u rumu.

více >

Roman Smutný

Roman Smutný

Chlap, co si nás oblíbil jako žák, co prošel úspěšně konkurzem a může předávat to, co sám zažil a co mu pomohlo nejvíc se zlepšit.

více >

Barbora Hančíková

Barbora Hančíková

Barča je výborná bikerka, závodnice v enduru, milovnice adrenalinu, lektorka lyžování, manažerka a taky naše usměvavá divoška.

více >

Hotel Ski

49°34'45.077"N, 16°3'5.883"E

Nové Město na Moravě - Hotel Ski

GPS: 49°34'45.077"N, 16°3'5.883"E

Ubytováni budeme přímo v areálu, kde se koná Světový pohár. V Hotelu Ski. Vše budeme mít tedy jako na dlani. Zázemí budeme mít v hotelu, ale občerstvení při ježdění přímo na trati. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou, toaletou, televizorem se satelitním příjmem a telefonem s přímou volbou. Většina pokojů má vlastní balkon. V hotelu je bazén,sauna a wifi.

Žďárské Vrchy představují unikátní přírodní celek Českomoravské Vrchoviny a patří k nejnavštěvovanějším oblastem kraje Vysočina. V oblasti se nachází velké množství turistických tras, cyklotras, zdejší skalní útvary jsou využívány pro lezecký sport, v zimě je zde udržováno velké množství běžeckých stop.

Jezdec:  10.490,- Kč

V ceně je ubytování, plná penze, svačiny, pitný režim, servis, půjčování testovacích kol, pedálů a chráničů, foto a video dokumentace a další služby pod heslem "Just Ride". Abyste se toho naučili co nejvíc, nemuseli se o nic starat, měli radost a v neděli se vám nechtělo domů :-)

Doprovod:  3.490,- Kč

V ceně je ubytování, plná penze, svačiny, pitný režim a všechno další, abyste si ty tři dny užili, odpočinuli si, něco odposlouchali a mrzelo vás, že jste si nevzali kolo.

Děti do dvou let mají pobyt zdarma, bez nároku na stravu

Sleva pro naše věrné žáky

Pokud jste s námi už byli v minulosti na některém našem campu, tak máte slevu 5% z celkové částky.  Prosím, raději to připomeňte do poznámky, ať na to nezapomenu.

 

Zapůjčení kola RB

Pro dospělé účastníky nabízíme zapůjčení horského celoodpruženého kola RB Bike model Bandit na celou dobu campu. Nemusíte si pak vozit vaše kolo.   Pozor! Máme ale pouze 4 kola, která jsou sestavané podle našich zkušeností a z dílů, které používáme i my. Cena za půjčení na celý camp:  1.090,- Kč

Stornovací podmínky

  • 10 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 35-24 dní před prvním dnem campu
  • 50 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 23-12 dní před prvním dnem campu
  • 100 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 11 a méně dní před prvním dnem campu

Pojistěte se na storno podmínky, pokud chcete mít jistotu, že v případě nemoci nepřijdete o zaplacené kempovné. My doporučujeme https://www.ervpojistovna.cz/cs/pojisteni-storna-zajezdu

Pokud chcete věnovat camp jako dárek, tak můžete zakoupit voucher a vybrat částku, kterou chcete přispět na kempovné. A nebo věnovat voucher bez výběru campu a obdarovaný si vybere sám.

 

Pátek 20.května 2022

15:00-19:00 příjezd 

19:30 seznamovací večeře

Sobota, 21.května 2022

  8:00-  9:00  Snídaně
  9:15-  9:30  Rozcvička
9:30-13:15  Trénink základů techniky a vysvětlení zásadních dovedností 
13:30-15:00  Oběd a malý odpočinek
15:00-18:45  Trénink jednotlivých dovedností na trailech 
19:15-20:15  Večeře
20:15-21:15  Společné vyhodnocení tréninku s lektory 
21:30-.....     Zábava, povídání, zpívání a příprava na další den :-)

Neděle, 22.května 2022

  8:00- 8:45   Snídaně
  9:15-12:30  Trénink na pumtracku a v pasážích SP

12:30-13:45  Oběd a malý odpočinek

14:00-16:30  Odpolední trénink na trailech
16:30-17:00  Balení, mytí a servis kol a jezdců před cestou
17:00-17:30  Vyhodnocení campu, předávání certifikátů a rad do dalšího cyklistického života
17:45            Ukončení campu a odjezd účastníků

Mohlo by se hodit