I jeden den vám pomůže líp ovládat kolo.

VYSOČINA 17.10.2020

Camp pro všechny, kdo se chtějí zlepšit od základů a chtějí zjistit, co vás dokážeme naučit za jeden den. Opravíme vám základní dovednosti, ale samozřejmě se projedeme taky na místních trailech, pumtracku a pasážích SP a MS.

tags: začátečnícirodinkydětipokročilí

volná místa: 8/12

GPS: 49.5784994N, 16.0512647E

CAMP BYL ZRUŠEN kvuli nařízení vlády platných od 14.10.2020.

 

COLOVIĎ CAMP.

Na boj s všemožnými viry je třeba být připraven. Být silný a zdatný jedinec. Jíst, spát, dodržovat hygienu, cvičit tělo, posilovat dobrou mysl a umět překonat překážky. Nejen na kole.
Tak jsem si řekl, že vypíšu teď na podzim ještě čtyři nový jednodenní  campy, když jsme jiný museli zrušit.

Campy, kde budeme jezdit na kole v přírodě a na zdravým vzduchu. Různý obtížnosti, možná v krásným nebo sychravým podzimním počasí, aby byl zážitek silnej. Každý je vypsaný pro trošku jinou obtížnost, v malé skupině max pro 12 žáků, o které se budu starat já a další dva výborní moji lektoři. Budeme dodržovat všechna opatření vlády. Nebudeme nikde spát, nebudeme jíst v restauraci, nebudeme se zbytečně shlukovat a nebudeme se líbat. Jen budeme mít zázemí v naší dodávce. Každý účastník dostane bio svačinu plnou vitamínů z domácího chleba, kus domácí bábovky a k obědu pořádnej řízek. Vše z naší kuchyně od mojí milé ženy Alexandra Šindlerová. Jíst budeme v přírodě, udělám vám kafíčko, připravím čaj a budu se o vás osobně starat, abyste si ten den užili a něco se naučili. Campy budou ve Vysočina Aréně, v Praze, Jedovnicích a VIP camp ve Velkém Meziříčí.
Jo a jako dárek dostanete dezinfekci na ruce a roušku s naším logem.

Camp je určen pro ty, co si chtějí zlepšit svoje základní jezdecké dovednosti. Nemají tolik času a chtějí si třeba vyzkoušet, jak to děláme. I během jednoho dne jdou najít vaše chyby, opravit je a ukázat vám správnou cestu. Nejdřív vám oparvíme chyby v základních dovednostech na rovině a pak vyrazíme do jednoduchých trailů a na nový pumptrack a samozřejmě zkusíme i pasáže trati MS a SP. Přihlásit se můžou xc jezdci a nováčci, ale třeba i zkušenější jezdci, kteří by chtěli zjistit, jak na tom jsou. 

Ježdění během dne bude habaděj. To se nebejte. Zázemí si uděláme přímo v areálu Vysočina Arény v Novém Městě na Moravě. A na všechny traily, pumptrack i oběd to budeme mít co by kamenem dohodil a nebo dojel na kole. 

Možná si říkáte, jestli je tohle obtížnost právě pro vás, když jezdíte hodně kilometrů a myslíte si , že jste zkušený biker. I když jezdíte spíš v lehčím terénu a především xc. Věřte, že základy jsou prostě základ! :-) A že s Jitkou Škarnitzlovou - Čábelickou, jednou z nejlepších bikerek na světě, trénujeme stejný věci jako na tomto campu.

Samozřejmě i tady vám půjčíme obyčejné pedály (platformy) a na nich se budeme učit. Věřte nám, že je to mnohem lepší cesta pro lepší výsledky výuky a pro vaše další dovednosti. 

Zaměření:  V podstatě pro všechny. :-)

Doporučené výbava :  Horské kolo jakékoliv kvality a osazení, přilba a boty na platformy ( nejlépe s rovnou podrážkou s jemným vzorkem ). 

Co s sebou dalšího na camp :  Pedály vám půjčíme a po příjezdu na camp vyměníme a tak to nemusíte řešit. Máme i kratší sedlovky s testovacími sedly WTB, abyste měli při jízdě ve stoje víc místa na pohyb těla. Vše vám seřídíme po příjezdu. Na místě budeme mít i věci na malý servis kol, když byste něco poničili. Půjčíme vám i chrániče na holeně a kolena, když byste se chtěli víc chránit. Máme pro vás dostatek svačin i pití. Vy si musíte vzít hlavně dostatek oblečení. Jezdíme opravdu v každém počasí. Vezměte si rukavice a pokud máte, tak malý cyklobatoh.

Josef Dressler

Josef Dressler

Úspěšný biketrialista, který zkusil řadu disciplín a závodů. Během sportovní kariéry se naučil řadu věcí a teď jezdí enduro a je šéf.

více >

Zdeněk Horský

Zdeněk Horský

Usměvavý lektor, který jezdí velmi dobře enduro. Má sjezdovou minulost, učitelské geny a zkušenosti s výukovou snb.

více >

Roman Smutný

Roman Smutný

Chlap, co si nás oblíbil jako žák, co prošel úspěšně konkurzem a může předávat to, co sám zažil a co mu pomohlo nejvíc se zlepšit.

více >

Vysočina aréna

49.5784994N, 16.0512647E

Vysočina aréna je skvělý místo pro různé sporty. V zimě se tady závodí na běžkách a střílí a v létě se tady jezdí hlavně na kolech a kolečkových bruslích. 

Na jaře se tady tradičně už několik let koná světový pohár hosrkých kola. Je tady volně přístupná trať , na který se tento závod jezdí a myslím, že jsou na ní místa, který jsou hodně zajímavý. V malém okolí je asi 20km trailů spíš lehčí obbtížnosti a na podzim roku 2018 byl dokončen famózní pumptrack.

49.5784994N, 16.0512647E

Jezdec:   3.490,- Kč

V ceně je 8 (osm) hodin výuky, bio svačina, oběd, kafíčko, bábovka, dezinfekce, kelímek a rouška s naším logem, půjčení pedálů a chráničů, foto a video dokumentace a další služby pod heslem "Just Ride". Abyste se toho naučili co nejvíc, nemuseli se o nic starat, měli radost a nechtělo se vám domů :-)

V ceně není ubytování.

Doprovod:   zdarma

Sleva pro naše věrné žáky

Pokud jste s námi už byli v minulosti na některém našem campu, tak máte slevu 5% z celkové částky. Prosím, raději to připomeňte do poznámky, ať na to nezapomenu.

Zapůjčení kola RB

Pro dospělé účastníky nabízíme zapůjčení horského celoodpruženého kola RB Bike model IQ 575 na celou dobu campu. Nemusíte si pak vozit vaše kolo. Pozor! Máme ale pouze 4 kola, která jsou sestavané podle našich zkušeností a z dílů, které používáme i my. Cena za půjčení na celý camp:  590,- Kč.

Stornovací podmínky

  • 10 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 35-24 dní před prvním dnem campu
  • 50 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 23-12 dní před prvním dnem campu
  • 100 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 11 a méně dní před prvním dnem campu

Pojistěte se u některé z komerčních pojišťoven, pokud chcete mít jistotu, že v případě nemoci nepřijdete o zaplacené kempovné.

Pokud chcete věnovat camp jako dárek, tak můžete zakoupit voucher a vybrat částku, kterou chcete přispět na kempovné. A nebo věnovat voucher bez výběru campu a obdarovaný si vybere sám.

Sobota, 17.října 2020

  8:00- 8:30 Příjezd účastníků,
  8:30- 8:45 Seznamovací kafíčko a rozprava 
  9:00-13:00 První lekce
13:00-13:45 Oběd
14:00-18:00 Druhá lekce
18:00-18:30 Vyhodnocení dne
19:00           Konec campu

Mohlo by se hodit