Objevování nepoznaného.

VelKÉ MEZIŘÍČÍ 6.11.2021

Jednodenní camp pro naše věrný žáky, kteří umí jezdit a chtějí poznat trošku drsnější ježdění v krásný a neznámý lokalitě.

tags: pokročilítrailisti

volná místa: 10/15

GPS: 49.3200708N, 16.0248731E

Tenhle camp je pro jezdce, kteří s námi už někdy jezdili a který známe. Jako odměna za to, že s námi chcete jezdit, že jezdíte a že jste se něco naučili.

Bude to náročnej den plnej ježdění. A díky počasí to bude opravdický. A zážitek bude silnej. Budeme jezdit po trailech, který moc lidí nezdá a sami je nenajdete, ale budou vás moc bavit. Je jich tam dost! :-) A stavitel je charismatickej chlápek, kterýho možná znáte a možná ne :-) Nahoru nečekejte lanovku, ale ty kopečky nejsou velký a šlapání vás bude bavit. :-)

Když byste chtěli přijet, tak pamatujte, že podmínkou je opravdu to, že jste s námi byli už na kempu, chodíte na kroužek a nebo jste měli naši individuálku. Pak se přihlašte, ale počítejte s tím, že výběr účastníků je na nás. Tak aby byla skupina co nejvíc vyrovnaná, kompaktní a veselá. Takže vám ji nemusím potvrdit. Díky za pochopení.

Zaměření: samozřejmě hlavně pro dospělé bikery, ale můžou přijet i junioři, kteří se nebojí a samozřejmě i holky. Ale nesmíte se bát sprostýho slova drsnej bajkerů. :-))

Doporučená výbava: horské kolo - nejlépe celoodpružené, přilba, boty na platformy, chrániče kolen. Doporučujeme chrániče loktů, páteřák nebo baťoh a klidně i integrální přilbu. 

Co s sebou dalšího na camp :  Pedály vám půjčíme a po příjezdu na camp vyměníme a tak to nemusíte řešit. Když byste neměli chrániče na kolena, tak napište a půjčíme vám je, ale máme jich jen pár. 

A myslím, že ostatní vlastně už znáte.

 

Josef Dressler

Josef Dressler

Úspěšný biketrialista, který zkusil řadu disciplín a závodů. Během sportovní kariéry se naučil řadu věcí a teď jezdí enduro a je šéf.

více >

Petr Hendrych

Petr Hendrych

Bývalý úspěšný biketrialový jezdec. Poslední roky jezdí po lesích, učí se sám nové věci a styly, hraje hokej a zápasí v judu.

více >

Radek Kulhavý

Radek Kulhavý

Univerzální sportovec a cyklista, který závodně jezdil motokros, biketrial, 4X i bmx. Leze po skalách, chodí po horách a cvičí jógu.

více >

Velké Meziříčí

49.3200708N, 16.0248731E

Velké Meziříčí není to Valašské. Je to krásný město na Vysočině. 

My ale budeme jezdit o kousek dál. V krásným údolí řeky Oslavy a na kopcích, kde jsou schovaný krásný a těžký traily, kde se jezdí i jeden vyhlášenej ilegál v enduru.

Nechte se překvapit. :-)

 

Jezdec:  3.590,- Kč

V ceně je 8 hodin výuky výuky, pitný režim, občerstvení, servis, půjčování testovacích kol, pedálů a chráničů, foto a video dokumentace a další služby pod heslem "Just Ride". Abyste se toho naučili co nejvíc, nemuseli se o nic starat, měli radost a nechtělo se vám domů :-)

Doprovod:  zdarma

Zapůjčení kola RB

Pro dospělé účastníky nabízíme zapůjčení horského celoodpruženého kola RB Bike model IQ 575. Nemusíte si pak vozit vaše kolo. Pozor! Máme ale pouze 4 kola, která jsou sestavané podle našich zkušeností a z dílů, které používáme i my. Cena za půjčení:  590,- Kč

Obsazenost

V políčku Volná místa jsou dvě čísla. To první znamená počet volných míst. To druhé kapacitu campu.

Potvrzení objednávky

Po zaslání přihlášky vám musí během chvilky přijít automatické potvrzení objednávky. Pokud nepřijde, tak jste nejspíš nevyplnili všechny informace a nevšimli jste si na obrazovce řádku, který vás na to upozorňoval. Pokud vám žádné automatické potvrzení nepřijde, tak nám tedy vaše objednávka nedorazila a zkuste to znovu a nebo klidně zavolejte nebo napište a já vám pomůžu. Potvrzení s údaji k platbě vám pak pošlu co nejdříve to půjde. Záleží to hlavně na tom, jestli sedím u počítače a nebo jsme třeba na campu. 

Platební podmínky

U většiny campů požaduje platbu celé částky do 2-3 týdnů po odeslání informací k platbě. Je to samozřejmě vždy závislé na tom, kdy nám přijde objednávka a kdy objednaný camp začíná.

Stornovací podmínky

  • 10 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 35-24 dní před prvním dnem campu
  • 50 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 23-12 dní před prvním dnem campu
  • 100 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 11 a méně dní před prvním dnem campu

Pojistěte se u některé z komerčních pojišťoven, pokud chcete mít jistotu, že v případě nemoci nepřijdete o zaplacené kempovné. My doporučuje "naši" ERV pojišťovnu http://www.ervpojistovna.cz/cs/pojisteni-storna-zajezdu

Pokud chcete věnovat camp jako dárek, tak můžete zakoupit voucher a vybrat částku, kterou chcete přispět na kempovné. A nebo věnovat voucher bez výběru campu a obdarovaný si vybere sám.

Sobota, 6.listopadu 2021

  8:30- 9:00 Příjezd účastníků,
  8:30- 8:45 Seznamovací kafíčko a rozprava 
  9:00-13:00 První lekce
13:00-13:45 Oběd
14:00-17:00 Druhá lekce
17:00-17:30 Vyhodnocení dne
17:40           Konec campu

Přihláška na camp

Zapůjčit kolo RB

www:

Souhlasím se správou, zpracováním a uchováním svých osobních údajů, ve smyslu ustanovení §5 odst. 2 písm. a) zákona č. 101/200 Sb. o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Mohlo by se hodit