Traily, základy, trial a pohoda.

TANVALDSKÝ ŠPIČÁK 19. - 20.6.2021

Tohle je místo, kde můžete přičuchnout k trailovýmu ježdění, který není těžký a na kopec vás vyveze lanovka.

tags: novinkyzačátečnícitrailistirodinky

volná místa: 23/25

GPS:

Tenhle camp může pobavit širokou paletu bikerů. Bydlet budeme v Albrechticích a budeme to mít kousek na trialy na Tnvaldským Špičáku, ale třeba i do Tanvaldu, kde vyrostly taky zajímavý traily. To nám dává možnosti udělat si skupiny podle výkonosti a každému dát to, co potřebuje. Lektorů bude připraveno dost a tak si vás pěkně rozdělíme. Může se přihlásit rodinka, kde ty silnější budou drtit traily a zlepšovat se v trailovým ježdění a ta klidnější část rodiny si bude osvojovat základy a plynule se bude rozjíždět na lehkým trailu. Svoje si samozřejmě najdou i jezdci, kteří přijedou sami. A je jedno, jestli to jsou xc nebo enduro jezdci. Během dne si užijete to svoje ježdění a svoji výuku a večer si popovídáme o různým ježdění u ohně. Je jasný, že na kopec nás vyveze lanovka a permanentka je samozřejmě v ceně.

Dvoudenní camp je intenzivní a ježdění bude habaděj. Samozřejmě zase začneme v klidu a budeme přidávat. Něco se naučíme "na sucho" v klidu na překážkách nebo na louce a pak budeme přidávat. Pro jezdce, kteří s námi třeba už byli na campech, uděláme partu, která půjde na kopec mnohem rychleji.

Pokud byste chtěli přijet už v pátek a přespat v klidu na místě, tak to napište do poznámek. Nocleh se snídaní stojí 600,-Kč na osobu. 

Samozřejmě i tady vám půjčíme obyčejné pedály (platformy) a na nich se budeme učit. Věřte nám, že je to mnohem lepší cesta pro lepší výsledky výuky a pro vaše další dovednosti. 

Naším hlavním cílem je vám ukázat správnou cestu a na ni vás co nejlíp připravit. Dát vám servis, který vám dá klid se učit a jezdit. Nebudeme vás rozdělovat do skupin, ale díky velkému počtu lektorů si najdeme cestu ke každému zvlášť. A veřte, že mohou techniku v pohodě trénovat děti, chlapi i ženy dohromady. Vzájemně se totiž tyhle skupiny podporují a doplňují. A nás baví, když jezdí celá rodina.

Zaměření:  Pro začátečníky, rodinky i enduro jezdce s ambicí skákat v bikeparku

Doporučené výbava :  Horské kolo jakékoliv kvality a osazení, přilba a boty na platformy ( nejlépe s rovnou podrážkou s jemným vzorkem ). 

Co s sebou dalšího na camp :  Pedály vám půjčíme a po příjezdu na camp vyměníme a tak to nemusíte řešit. Máme i kratší sedlovky s testovacími sedly WTB, abyste měli při jízdě ve stoje víc místa na pohyb těla. Vše vám seřídíme po příjezdu. Na místě budeme mít i věci na malý servis kol, když byste něco poničili. Půjčíme vám i chrániče na holeně a kolena, když byste se chtěli víc chránit. Máme pro vás dostatek svačin i pití. Vy si musíte vzít hlavně dostatek oblečení. Jezdíme opravdu v každém počasí. Vezměte si rukavice a pokud máte, tak malý cyklobatoh.

Josef Dressler

Josef Dressler

Úspěšný biketrialista, který zkusil řadu disciplín a závodů. Během sportovní kariéry se naučil řadu věcí a teď jezdí enduro a je šéf.

více >

Petr Hendrych

Petr Hendrych

Bývalý úspěšný biketrialový jezdec. Poslední roky jezdí po lesích, učí se sám nové věci a styly, hraje hokej a zápasí v judu.

více >

Radek Kulhavý

Radek Kulhavý

Univerzální sportovec a cyklista, který závodně jezdil motokros, biketrial, 4X i bmx. Leze po skalách, chodí po horách a cvičí jógu.

více >

Vojta Šidák

Vojta Šidák

Kluk, co má cyklistiku zase trochu jinak a doplňuje náš team, spd a xc minulostí, bleskovým výkladem a úsměvem při výuce i u rumu.

více >

Roman Smutný

Roman Smutný

Chlap, co si nás oblíbil jako žák, co prošel úspěšně konkurzem a může předávat to, co sám zažil a co mu pomohlo nejvíc se zlepšit.

více >

Jana Zvěřinová

Jana Zvěřinová

Sympatická bikerka, která ukazuje cestu ženským účastnicím campů a podporuje je. Svačinářka, zdravotnice a věčně usměvavá ženská.

více >

Jezdec:  9.290,- Kč

V ceně je ubytování, plná penze, permice na dva dny, svačiny, pitný režim, servis, půjčování testovacích kol, pedálů a chráničů, foto a video dokumentace,  dárky a další služby pod heslem "Just Ride". Abyste se toho naučili co nejvíc, nemuseli se o nic starat, měli radost a v neděli se vám nechtělo domů :-)

Pokud byste chtěli přijet už v pátek a přespat v klidu na místě, tak to napište do poznámek. Nocleh se snídaní stojí 650,-Kč na osobu. 

Doprovod: 1.990,-Kč

V ceně je ubytování, plná penze, svačiny, pitný režim, tričko a všechno další, abyste si ty dva dny užili, odpočinuli si, něco odposlouchali a mrzelo vás, že jste si nevzali kolo.

 

Sleva pro naše věrné žáky

Pokud jste s námi už byli v minulosti na některém našem campu, tak máte slevu 5% z celkové částky.  Prosím, raději to připomeňte do poznámky, ať na to nezapomenu.

 

Zapůjčení kola RB

Pro dospělé účastníky nabízíme zapůjčení horského celoodpruženého kola RB Bike model Bandit na celou dobu campu. Nemusíte si pak vozit vaše kolo.  Pozor! Máme ale pouze 4 kola, která jsou sestavané podle našich zkušeností a z dílů, které používáme i my. Cena za půjčení na celý camp:  1.090,- Kč

 

Stornovací podmínky

  • 10 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 35-24 dní před prvním dnem campu
  • 50 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 23-12 dní před prvním dnem campu
  • 100 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 11 a méně dní před prvním dnem campu

Pojistěte se na storno podmínky, pokud chcete mít jistotu, že v případě nemoci nepřijdete o zaplacené kempovné. My doporučujeme https://www.ervpojistovna.cz/cs/pojisteni-storna-zajezdu

Pokud chcete věnovat camp jako dárek, tak můžete zakoupit voucher a vybrat částku, kterou chcete přispět na kempovné. A nebo věnovat voucher bez výběru campu a obdarovaný si vybere sám.

 

Sobota, 19.června 2021

  8:00-  8:30  Příjezd účastníků, ubytování, kontrola vybavení a nastavení kol
  9:00-  9:30  Společné kafíčko, seznámení skupiny, rozprava
10:00-13:15  Trénink základů techniky a vysvětlení zásadních dovedností 
13:30-15:00  Oběd a malý odpočinek
15:00-18:30  Trénink jednotlivých dovedností na trailech 
19:15-20:15  Večeře
20:15-21:15  Vyhodnocení tréninku s lektory s pomocí videa a promítání na 
                     venkovním plátně, opékání buřtů, tancování a skákání přes oheň :-)
21:30-.....     Zábava, povídání, zpívání, opékání buřtů, tancování a skákání přes oheň a nebo příprava na další den :-)

Neděle, 20.června 2021

  8:00- 9:00   Snídaně
  9:15-12:45  Trénink na trailech, kde budeme ve skupinách jezdit jednotlivé pasáže, ale i celé lajny

13:00-14:00  Oběd a malý odpočinek

14:15-17:00  Odpolední trénink na trailech
17:15-18:00  Balení, mytí a servis kol a jezdců před cestou, vyklízení pokojů
18:15-18:45  Vyhodnocení campu, předávání certifikátů a rad do dalšího cyklistického života
19:00            Ukončení campu a odjezd účastníků

Přihláška na camp

Zapůjčit kolo RB

www:

Souhlasím se správou, zpracováním a uchováním svých osobních údajů, ve smyslu ustanovení §5 odst. 2 písm. a) zákona č. 101/200 Sb. o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Mohlo by se hodit