Trial, Fun and Rock'n'Roll

Tanvald 4. - 9.7.2017

Dressler Trial Camp v Tanvaldu je určen především pro příznivce trialu na kolech, jednokolkách i motorkách. Ale i pro jejich kamarády, rodiny a ostatní cyklisty, kteří si chtějí zlepšit techniku jízdy. A také pro mtb jezdce. Camp má světový věhlas, který potvrdil svojí účastí v roce 2013 Danny MacAskill.

tags: pokročilítrailisti

volná místa: 90/200

GPS: 50°44'29.9"N 15°16'57.8"E

Mezinárodní trialový festival, kde se jezdí a skáče na kole, ale taky se poslouchají koncerty, hrají různé hry a užívá se začátek prázdnin v krásném kempu pod Tanvaldským Špičákem.

Tento Dressler Camp byl první, který jsme pořádali a letos je už jedenáctý ročník. Určen pro všechny příznivce trialu, kteří se chtějí s kolem a trialem bavit a je pro ně větším zážitkem dobrá parta než jeden ušetřený bod. Camp je otevřený všem. Závodníkům, hobíkům, těm kteří se bojí závodů a i těm, kteří si chtějí zkusit na vlastní kůži biketrial a třeba i xc jezdcům, kteří mohou po okolí hltat kilometry v horách a odpoledne si zkusit něco přeskočit. Prostě všem, kteří se chtějí něco naučit, chtějí vidět výborný závodníky, ale chtějí potkat i kluky svojí úrovně a hlavně se bavit. Vše pod heslem campu: Trial, fun and rock ´n´roll. A to v prvních devíti ročnících platilo vrchovatě. Je to také mezinárodní akce  a jedna z největších svého druhu na světě. Každý rok na ni přijíždí přes dvě stovky účastníků z deseti zemí světa. Hobby jezdci, ale i skvělí závodníci s řadou úspěchů. A to potvrdil svojí účastí v roce 2013 i Danny MacAskill.

I letos připravuje speciální sekci, kde budeme vyučovat techniku pro mtb jezdce. Základní dovednosti, ale i jízdu v trailech a nebo jednoduché trialové prvky. Okolní terén je navíc ideální na mtb vyjížďky. Věnovat se vám budou zkušení DC lektoři. Zkusit můžete i trial a různé závody, kde je vždy vypisována kategorie pro malé a začínající jezdce. Je to jiný formát než víkendové campy, kde je malá skupina a intenzívní trénink, ale každý den budou dvě dvouhodinové tréninkové jednotky s lektorama a pak spousta dalšího času jezdit s podobně "postiženýma" lidma, zkoušet další věci, sranda závody a užít si pár dní v přírodě.  Připraveno je také spousta zábavy, náš speciální bar, koncerty a letní pohoda. Vše pod heslem campu: Trial, Fun and Rock ´N´Roll.  

Josef Dressler

Josef Dressler

Úspěšný biketrialista, který zkusil řadu disciplín a závodů. Během sportovní kariéry se naučil řadu věcí a teď jezdí enduro a je šéf.

více >

Michal Severa

Michal Severa

Všestranný biker, co vyzkoušel řadu disciplín. Od trialu, freestylu přes XC až po freeride, ale nejvíc ho baví technické ježdění v přírodě.

více >

Petr Hendrych

Petr Hendrych

Bývalý úspěšný biketrialový jezdec. Poslední roky jezdí po lesích, učí se sám nové věci a styly, hraje hokej a zápasí v judu.

více >

Radek Kulhavý

Radek Kulhavý

Univerzální sportovec a cyklista, který závodně jezdil motokros, biketrial, 4X i bmx. Leze po skalách, chodí po horách a cvičí jógu.

více >

Katka Míková

Katka Míková

Ženská, která nás doplňuje energií a věčným úsměvem a holkám ukazuje, jak se nebát překážek a kluků. Zdravotnice a svačinářka.

více >

TANVALD

50°44'29.9"N 15°16'57.8"E

Autokemp Tanvaldská kotlina v Tanvaldu.

Trialový Dressler Camp se konal vždy právě tady a my to tady máme rádi. Je to místo, kde se taky v posledních letech jezdilo Mistrovství Evropy v motocyklovém trialu i Mistrovství světa v biketrialu.

Vedle kempu jsou navezený kameny a klády. Na dostřel jsou krásný přírodní sekce, kde se dá luxusně jezdit a poskakovat. Na Tanvaldský Špičák je to od kepmu asi 3km do kopce až na vrchol. Z druhé strany kopce jezdí lanovka a jsou tam postavené nové traily. Kousek od kempu je také legendární freeridová trať Bobovka.

Blízko ve městě je nemocnice, koupaliště, obchody a nádraží.

Samotný autokemp je moderní a čistý. V celém areálu je pokrytí wifi signálem.

Ve spodní části kempu je kryté pódium a zastřešená koliba s grilem.

Ve vrchní části kempu je zázemí autokempu s pravidelně uklízenými toaletami a sprchami. Je zde i malá prádelna. Ve zbytku budovy je bistro a zasedací místnost s plazmovými televizemi. V budově jsou rovněž prostory, kam můžeme na noc zaparkovat vaše kola, aby byla v bezpečí.

Na dostah jsou i tenisové kurty, minigolf a koupaliště. 

 

Varianta A - Jezdivý účastník campu - 6 dní ………………………….. 2.890,- Kč
Při platbě s připsáním na náš účet do 15.6.2017 ………. 2.750,- Kč
Varianta pro všechny, kteří si chtějí co nejvíc zajezdit na kole, učit se, závodit, zkoušet, okoukávat styl, poznávat nový lidi a užívat si koncerty a párty a nechtějí chybět žádný den. Camp dělám hlavně pro vás... V ceně je zahrnutý plný servis Campu od úterý do neděle. Tedy poplatek za vás, za vzdušné, za vaše čtyřnohé zvířecí miláčky, za váš stan, sociální zařízení, sprchy, kuchyňku, wifi atd. Dále pak účast ve všech závodech, v trialové škole na kole i motorce, ve freeridové škole, ve všech workshopech, turnajích a vstup na všechny párty a koncerty. Můžete si zdarma půjčovat trialová kola Monty, Inspired a Onza, freestylové Hoffmanbikes, jednokolky Monty, a horská kola RB. Přes noc vám uskladníme kola, můžete využít zdarma mechanika v našem mobilním shopu. Na prezentaci dostanete řadu dárků od sponzorů letošního ročníku a také některé DC produkty.

Varianta B - Nejezdivý účastník campu - 6 dní ………………………….. 1.490,- Kč
Při platbě s připsáním na náš účet do 15.6.2017 ….. 1.390,- Kč
Nejezdíte na kole, jste doprovod, rodič, přítel, nadšenec do kol, do trialu a nebo kamarád/ka a chcete být na Campu také, něco okoukat, odposlouchat, bavit se, užít si atmosféru a večerní párty a koncerty, ale třeba si taky přes den přeci jen trošku zkusit některé kolo a nebo se večer zapojit do turnajů a soutěží... V ceně je zahrnutý plný servis Campu od úterý do neděle. Tedy poplatek za vás, za vzdušné, za vaše čtyřnohé zvířecí miláčky, za váš stan, sociální zařízení, sprchy, kuchyňku, wifi atd. Můžete si zdarma půjčovat trialová kola Monty, Inspired a Onza, freestylové Hoffmanbikes, jednokolky Monty, horská kola RB. V ceně máte účast v Retro Race, v turnajích ve fotbálku, ve workshopech a vstup na párty, závody, koncerty a všechno dění Campu. Na prezentaci dostanete dárky od sponzorů letošního ročníku a také některé DC produkty.

Varianta C - Jezdivý účastník campu 1 den ………………………….. 599,- Kč/den
Varianta vycházející z Varianty A je určená pro ty, kteří nemají tolik času nebo dovolený a nebo chtějí DC017 jen vyzkoušet. Můžete přijet třeba jen na jeden den a nebo na kolik budete chtít. Když se vám na campu bude líbit, tak si můžete klidně pobyt prodloužit a doplatit na místě. Do objednávky si zvolte počet dní a do poznámky napište, které dny přijedete. V ceně je zahrnutý plný servis Campu od rána do rána dalšího dne s přespáním v autokempu. Tedy poplatek za vás, za vzdušné, za vaše čtyřnohé zvířecí miláčky, za váš stan, sociální zařízení, sprchy, kuchyňku, wifi atd a. Dále pak účast ve všech závodech, v trialové škole na kole i motorce, ve freeridové škole, ve všech workshopech, turnajích a vstup na všechny párty a koncerty příslušného dne. Můžete si zdarma půjčovat trialová kola Monty a Onza, Inspired, freestylové Hoffmanbikes, jednokolky Monty, freeridová, horská kola RB. Bezplatně vám přes noc uskladníme kola, bezplatně můžete využít mechanika v našem shopu. Na prezentaci dostanete dárky od sponzorů letošního ročníku a také některé DC produkty.

Varianta D - Nejezdivý účastník campu – 1den ………………………….. 299,- Kč/den
Varianta vycházející z Varianty B je určená pro ty, kteří nemají tolik času nebo dovolený a nebo chtějí DC017 jen vyzkoušet. Můžete přijet třeba jen na jeden den a nebo na kolik budete chtít. Když se vám na campu bude líbit, tak si můžete klidně pobyt prodloužit a doplatit na místě. V objednávce si zvolte počet dní a do poznámky napište, které dny přijedete. V ceně je zahrnutý plný servis Campu od rána do rána dalšího dne s přespáním v autokempu. Tedy poplatek za vás, za vzdušné, za vaše čtyřnohé zvířecí miláčky, za váš stan, sociální zařízení, sprchy, kuchyňku, wifi atd a. Můžete si zdarma půjčovat trialová kola Monty, Inspired a Onza, freestylové Hoffmanbikes, jednokolky Monty, horská kola RB. V ceně máte účast v Retro Race, v turnajích ve fotbálku, ve work shopech a vstup na párty, závody, koncerty a všechno dění Campu příslušného dne a noci. Na prezentaci dostanete dárky od sponzorů letošního ročníku.

Varianta E - Účastník Inspired Trial Contestu nebo Openfree Trial Contestu ... 300,- Kč
Varianta pro závodníky, kteří nemají moc času, ale chtějí si zkusit trošku jiný závody. V ceně je zahrnuta účast v závodě, dárečky od sponzorů na prezentaci, sprchy, účast na Afterparty, ale ne přespání v autokempu.

Varianta Rodinka ………………………….. sleva 5%
Chcete vyrazit s vaším trialistou jako doprovod a chcete vzít víc členů rodiny? Určitě přijeďte! Pokud jste alespoň tříčlenná rodina, tak máte slevu 5% z celkové částky za všechny účastníky. Při platbě předem do 15.6.2017 vám bude počítána sleva samozřejmě z nižších částek za jednotlivé členy. (Rodinka znamená dítě s rodičema, ale i dvě děti s jedním rodičem.)

Děti do 3 let mají účast na DC017 zdarma.

.....

Večerní koncerty
Večerní koncerty a párty budou zpoplatněny pro příchozí návštěvníky-neúčastníky DC! Registrovaní účastníci Dressler Campu mají koncerty a afterparty v ceně kempovného. Přes den bude autokemp otevřený pro všechny návštěvníky a diváky a večer se bude vybírat vstupné a u vstupu bude kontrola. Tím by se měla chránit bezpečnost účastníků a současně i atmosféra DC.

Prostor a zpoplatnění dopravních prostředků
V ceně není zahrnuto parkování osobních aut, karavanů, obytných automobilů a nákladních přívěsů v areálu autokempu. Pro větší rovnoprávnost účastníků, větší bezpečnost a i lepší využití prostoru je toto zpoplatněno zvlášť za běžné ceny autokempu. Trialové motorky a kola jsou samozřejmě zdarma.
Osobní automobil: 63,- Kč/den
Cestovní motorka: 42,- Kč/den
Obytný přívěs: 63,- Kč/den
Obytný automobil: 104,- Kč/den
Nákladní přívěs: 37,- Kč/den
Tyto poplatky se budou vybírat na registraci, kde dostanete i označení pro povolení vjezdu do kempu.

V prostoru autokempu smí na kole a na motorkách jezdit pouze účastníci DC017!

Toto je předběžný program, ale mám ještě pár nápadů na závody a časem se rozhodne, jestli necháme ty osvědčené a nebo dáme nějaké nové na oslavu desátého ročníku :-) Vše se během jara včas dozvíte.

Úterý 4.7. Opening & Retro day

10:00 - 12:00 Trénink pod vedením lektorů
12:30 - 13:30 Oběd
14:00 - 16:00 Trénink pod vedením lektorů
17:00 - 19:00 Retro Trial štafetový závod na nejdelší trialové sekci na světě
19:00 - 22:00 Grilování masa, opékání buřtů, Retro Disco, volná zábava

Středa 5.7. Training day (státní svátek)

08:00 - 09:00 Snídaně
10:00 - 12:00 Trénink pod vedením lektorů
12:30 - 13:30 Oběd
14:00 - 16:00 Trénink pod vedením lektorů
17:00 - 19:00 Fun Contest ( závod, jaký svět ještě neviděl )
19:00 - 20:00 Večeře

Čtvrtek 6.7. 4X-Trial day (státní svátek)

08:00 - 09:00 Snídaně
10:00 - 12:00 Trénink pod vedením lektorů
12:30 - 13:30 Oběd
14:00 - 15:00 Trénink pod vedením lektorů
15:30 - 16:30 trénink a kvalifikace Česká Spořitelna 4X-Trial Race
17:00 - 17:45 finále Česká Spořitelna 4X-Trial Race hobby/kids
17:45 - 18:30 finále Česká Spořitelna 4X-Trial Race elite
19:00 - 20:00 Večeře
20:00 - 22:00 Afterparty, turnaj ve stolním tenisu

Pátek 7.7. Openfree & Freestyle day

08:00 - 09:00 Snídaně
10:00 - 16:00 Openfree Trial Contest (moto trial, pokud bude dostatečný počet jezdců)
10:00 - 12:00 Trénink pod vedením lektorů
12:30 - 13:30 Oběd
14:00 - 16:00 Trénink pod vedením lektorů
17:00 - 19:00 Freestyle Trial Contest + Best Trick
19:00 - 20:00 Večeře
20:00 - 24:00 Afterparty

Sobota 8.7. Trialtech biketrial day

08:00 - 09:00 Snídaně
09:00 - 16:00 Trialtech BikeTrial Contest - Kvalifikace
10:00 - 12:00 Dickies Uni Trial Contest (jednokolky) - Kvalifikace
12:30 - 13:30 Oběd
16:00 - 17:00 Dickies Uni Trial Contest (jednokolky) - FINÁLE
17:00 - 19:00 Trialtech Biketrial Contest - FINÁLE
19:00 - 20:00 Večeře
20:00 - 24:00 Afterparty a Live koncert

Neděle 9.7. Eliminator day 

08:00 - 09:00 Snídaně
09:30 ranní diskotéka Davida Čepa :-)
11:00 - 12:30 Monty Eliminator Trial
12:30 - 13:30 Oběd

Mohlo by se hodit