Šumava je krásná a traily v ní chutnaj i bolí.

SUŠICE 14. - 16.6.2024

Camp pro jezdce, kteří už něco umí a kteří chtějí zažít opravdový enduro v pořádných trailech. A nebojí se dřiny, bolesti a kamení.

tags: pokročilítrailisti

volná místa: 8/12

GPS: 49.2354469N, 13.5225564E

Ty dva dny ježdění budou náročný technicky i fyzicky, ale věřte, že vás to ježdění bude moc bavit a že to bude super zážitek! Ukážu vám krásný traily, budeme se učit jezdit, volit stopu a mít z trailů radost. A bude nás malá skupina, abyste si to pořádně užili!

Mám tuhle lokalitu rád. Je to krásnej kraj a na trailech je klid a mír. V roce 2018 jsem tady vyhrál titul vicemistra republiky v enduru. V roce 2020, 21 a 22 jsme tady udělali první campy a v roce 2014 se vracíme. Protože to za to stojí! Tohle místo není pro všechny.  Je potřeba, abyste měli nějaké enduro dovednosti a vybavení. Do kopce budeme z části jezdit na vlastní pohon a z části vás vyvezeme, abyste měli víc zážitků a nevyhazovali energii na výšlapy. No a dolů se poženeme po krásných kamenitých trailech, kde budeme skoro sami. Vždy budeme vyrážet ze Sušice na kopce po okolí. Večer vše probereme u piva a průvodcem nám bude otec místních trailů a závodů Aleš Hrabý, který nám dá i super servis ze svého obchodu, který je jen 100 metrů od hotelu. Jo a v centru Sušice jsme pro to, abychom si večer udělali vycházku po místních památkách. :-)

Když byste chtěli přijet, tak přednost mají ti, kteří s námi byli už na kempu, chodí na kroužek a nebo měli naši individuálku. Pak se přihlašte, ale počítejte s tím, že výběr účastníků je na nás. Tak aby byla skupina co nejvíc vyrovnaná, kompaktní a veselá. Takže vám ji nemusím potvrdit. Díky za pochopení.

Zaměření: samozřejmě hlavně pro dospělé bikery, ale můžou přijet i junioři, kteří se nebojí a samozřejmě i holky. Ale nesmíte se bát sprostýho slova drsnej bajkerů. :-))

Doporučená výbava: horské kolo - nejlépe celoodpružené, přilba, boty na platformy, chrániče kolen. Doporučujeme chrániče loktů, páteřák nebo baťoh a klidně i integrální přilbu. 

Co s sebou dalšího na camp :  Pedály vám půjčíme a po příjezdu na camp vyměníme a tak to nemusíte řešit. Když byste neměli chrániče na kolena, tak napište a půjčíme vám je, ale máme jich jen pár. 

 

Josef Dressler

Josef Dressler

Vyhrál jsem pár titulů v biketrialu, učím víc jak 30 let, jsem ředitel projektu, hlavní lektor na všech akcích, závodím v ednuru a doma mám 5 dětí.

více >

Radek Kulhavý

Radek Kulhavý

Univerzální sportovec a cyklista, který závodně jezdil motokros, biketrial, 4X i bmx. Leze po skalách, chodí po horách a cvičí jógu.

více >

Karlos Kakos

Karlos Kakos

Můj synovec, kluk co kolo miluje, jezdí a skáče v jednom kuse, závodí v enduru, opravuje kola a ukazuje cestu mladým žákům.

více >

SUŠICE

49.2354469N, 13.5225564E

HOTEL PEKÁRNA je v centru Sušice a nám dá klid a dobré zázemí. Nabízí ubytování v příjemně zařízených dvou a třílůžkových pokojích.

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou a WC, WiFi připojením na internet.

V hotelu je sauna.

Jezdec:  14.990,- Kč

V ceně je ubytování, plná penze, svačiny, pitný režim, servis, půjčování testovacích kol, pedálů a chráničů, foto a video dokumentace a další služby pod heslem "Just Ride". Abyste se toho naučili co nejvíc, nemuseli se o nic starat, měli radost a v neděli se vám nechtělo domů :-)

Doprovod:  4.490,- Kč

V ceně je ubytování, plná penze, svačiny, pitný režim a všechno další, abyste si ty tři dny užili, odpočinuli si, něco odposlouchali a mrzelo vás, že jste si nevzali kolo.

Zapůjčení kola RB

Pro dospělé účastníky nabízíme zapůjčení horského celoodpruženého kola RB Bike Bandit na celou dobu campu. Nemusíte si pak vozit vaše kolo. Pozor! Máme ale pouze 4 kola, která jsou sestavané podle našich zkušeností a z dílů, které používáme i my. Cena za půjčení na celý camp:  1.590,- Kč

Obsazenost

V políčku Volná místa jsou dvě čísla. To první znamená počet volných míst. To druhé kapacitu campu.  Prosím, raději to připomeňte do poznámky, ať na to nezapomenu.

Potvrzení objednávky

Po zaslání přihlášky vám musí během chvilky přijít automatické potvrzení objednávky. Pokud nepřijde, tak jste nejspíš nevyplnili všechny informace a nevšimli jste si na obrazovce řádku, který vás na to upozorňoval. Pokud vám žádné automatické potvrzení nepřijde, tak nám tedy vaše objednávka nedorazila a zkuste to znovu a nebo klidně zavolejte nebo napište a já vám pomůžu. Potvrzení s údaji k platbě vám pak pošlu co nejdříve to půjde. Záleží to hlavně na tom, jestli sedím u počítače a nebo jsme třeba na campu. 

Platební podmínky

U většiny campů požaduje platbu celé částky do 2 týdnů po odeslání informací k platbě. Je to samozřejmě vždy závislé na tom, kdy nám přijde objednávka a kdy objednaný camp začíná.

Stornovací podmínky

  • 10 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 35-24 dní před prvním dnem campu
  • 50 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 23-12 dní před prvním dnem campu
  • 100 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 11 a méně dní před prvním dnem campu

Pojistěte se u některé z komerčních pojišťoven, pokud chcete mít jistotu, že v případě nemoci nepřijdete o zaplacené kempovné. My doporučujeme "naši" ERV pojišťovnu http://www.ervpojistovna.cz/cs/pojisteni-storna-zajezdu

Pokud chcete věnovat camp jako dárek, tak můžete zakoupit voucher a vybrat částku, kterou chcete přispět na kempovné. A nebo věnovat voucher bez výběru campu a obdarovaný si vybere sám.

Pátek 14.června 2024

18:45-19:30 Příjezd účastníků a ubytování
20:00-20:45 Večeře
21:00-21:30 Rozprava a příprava na ježdění. 
21:30-23:00 Debatování o technice jízdy u piva.

Sobota 15.června 2024

  7:30 -  8:45  Snídaně
  9:00 -  9:15  Společná rozcvička se základy strečinku
  9:30 - 18:30 Ježdění, ježdění, učení, oběd a zase ježdění a učení.
19:00 - 19:45 Večeře
20:00 - 24:00 Předávání společných zážitků u piva 

Neděle 16.června 2024

  7:30 -  8:30  Snídaně
  8:45 -  9:00  Společná rozcvička se základy strečinku
  9:15 - 14:30 Ježdění, ježdění, učení a zase ježdění a učení.
14:45 - 16:00 Oběd a balení a vyklízení pokojů
16:00 - 16:25 Předávání certifikátů a rad do dalšího cyklistického života :-)
16:30             Ukončení campu

Přihláška na camp

Zapůjčit kolo RB

www:

Souhlasím se správou, zpracováním a uchováním svých osobních údajů, ve smyslu ustanovení §5 odst. 2 písm. a) zákona č. 101/200 Sb. o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Mohlo by se hodit