Šumava je krásná a traily v ní chutnaj i bolí.

SUŠICE 3. - 5.6.2022

Camp pro jezdce, kteří s námi už jezdili a kteří chtějí zažít opravdový enduro v pořádných trailech. A nebojí se dřiny, bolesti a kamení.

tags: pokročilítrailisti

volná místa: 1/16

GPS: 49.2354469N, 13.5225564E

Ty dva dny ježdění budou náročný technicky i fyzicky, ale věřte, že vás to ježdění bude moc bavit. Tak jako nás tam bavilo v roce 2018 závodit a jezdit. A jak to bavilo naše žáky na tomhle campu v roce 2020 a 2021. Je ale potřeba, abyste měli nějaké enduro dovednosti a vybavení. Do kopce budeme jezdit na vlastní pohon, dolů se poženeme po krásných kamenitých trailech, kde budeme skoro sami. Vždy budeme vyrážet ze Sušice na kopce po okolí. Večer vše probereme u piva a průvodcem nám bude otec místních trailů a závodů Aleš Hrabý, který nám dá i super servis ze svého obchodu, který je jen 100 metrů od hotelu. Jo a v centru Sušice jsme pro to, abychom si večer udělali vycházku po místních památkách. :-)

Když byste chtěli přijet, tak přednost mají ti, kteří s námi byli už na kempu, chodí na kroužek a nebo měli naši individuálku. Pak se přihlašte, ale počítejte s tím, že výběr účastníků je na nás. Tak aby byla skupina co nejvíc vyrovnaná, kompaktní a veselá. Takže vám ji nemusím potvrdit. Díky za pochopení.

A tohle píše o místních trailech Aleš Hrabý. Nápad uspořádat závod Enduro X Race se zrodil v roce 2012 a první ročník se uskutečnil o rok později v roce 2013 pouze na turistických a lesních cestách, které tu byly. Hned po závodu, který od prvního okamžiku měl velký úspěch, jsme začali budovat první metry trailů a tím začali ladit trať závodu. Dnes je po okolních kopcích celkem 12 trailů včetně projektu Bike X Zone, který zaštítilo město Sušice. Jedná se o náročné technické ježdění v kamenitém, kořenitém terénu se strmými sjezdovými úseky a díky rozložení trailů na 4 kopce i dlouhé náročné výjezdy na vrcholy těsně pod 1000 m n.m. A zde nějaké odkazy www.enduroxrace.cz www.bikexzone.cz Servis kol nebo cokoliv zapomenete a nebo budete potřebovat, můžete koupit u mě v prodejně www.bikexski.cz

Zaměření: samozřejmě hlavně pro dospělé bikery, ale můžou přijet i junioři, kteří se nebojí a samozřejmě i holky. Ale nesmíte se bát sprostýho slova drsnej bajkerů. :-))

Doporučená výbava: horské kolo - nejlépe celoodpružené, přilba, boty na platformy, chrániče kolen. Doporučujeme chrániče loktů, páteřák nebo baťoh a klidně i integrální přilbu. 

Co s sebou dalšího na camp :  Pedály vám půjčíme a po příjezdu na camp vyměníme a tak to nemusíte řešit. Když byste neměli chrániče na kolena, tak napište a půjčíme vám je, ale máme jich jen pár. 

A myslím, že ostatní vlastně už znáte.

 

Josef Dressler

Josef Dressler

Úspěšný biketrialista, který zkusil řadu disciplín a závodů. Během sportovní kariéry se naučil řadu věcí a teď jezdí enduro a je šéf.

více >

Radek Kulhavý

Radek Kulhavý

Univerzální sportovec a cyklista, který závodně jezdil motokros, biketrial, 4X i bmx. Leze po skalách, chodí po horách a cvičí jógu.

více >

Barbora Hančíková

Barbora Hančíková

Barča je výborná bikerka, závodnice v enduru, milovnice adrenalinu, lektorka lyžování, manažerka a taky naše usměvavá divoška.

více >

SUŠICE

49.2354469N, 13.5225564E

HOTEL PEKÁRNA je v centru Sušice a nám dá klid a dobré zázemí. Nabízí ubytování v příjemně zařízených dvou a třílůžkových pokojích.

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou a WC, WiFi připojením na internet.

V hotelu je sauna.

Jezdec:  10.990,- Kč

V ceně je ubytování, plná penze, svačiny, pitný režim, servis, půjčování testovacích kol, pedálů a chráničů, foto a video dokumentace a další služby pod heslem "Just Ride". Abyste se toho naučili co nejvíc, nemuseli se o nic starat, měli radost a v neděli se vám nechtělo domů :-)

Doprovod:  3.490,- Kč

V ceně je ubytování, plná penze, svačiny, pitný režim a všechno další, abyste si ty tři dny užili, odpočinuli si, něco odposlouchali a mrzelo vás, že jste si nevzali kolo.

Zapůjčení kola RB

Pro dospělé účastníky nabízíme zapůjčení horského celoodpruženého kola RB Bike Bandit na celou dobu campu. Nemusíte si pak vozit vaše kolo. Pozor! Máme ale pouze 4 kola, která jsou sestavané podle našich zkušeností a z dílů, které používáme i my. Cena za půjčení na celý camp:  1.590,- Kč

Obsazenost

V políčku Volná místa jsou dvě čísla. To první znamená počet volných míst. To druhé kapacitu campu.  Prosím, raději to připomeňte do poznámky, ať na to nezapomenu.

Potvrzení objednávky

Po zaslání přihlášky vám musí během chvilky přijít automatické potvrzení objednávky. Pokud nepřijde, tak jste nejspíš nevyplnili všechny informace a nevšimli jste si na obrazovce řádku, který vás na to upozorňoval. Pokud vám žádné automatické potvrzení nepřijde, tak nám tedy vaše objednávka nedorazila a zkuste to znovu a nebo klidně zavolejte nebo napište a já vám pomůžu. Potvrzení s údaji k platbě vám pak pošlu co nejdříve to půjde. Záleží to hlavně na tom, jestli sedím u počítače a nebo jsme třeba na campu. 

Platební podmínky

U většiny campů požaduje platbu celé částky do 2 týdnů po odeslání informací k platbě. Je to samozřejmě vždy závislé na tom, kdy nám přijde objednávka a kdy objednaný camp začíná.

Stornovací podmínky

  • 10 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 35-24 dní před prvním dnem campu
  • 50 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 23-12 dní před prvním dnem campu
  • 100 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 11 a méně dní před prvním dnem campu

Pojistěte se u některé z komerčních pojišťoven, pokud chcete mít jistotu, že v případě nemoci nepřijdete o zaplacené kempovné. My doporučujeme "naši" ERV pojišťovnu http://www.ervpojistovna.cz/cs/pojisteni-storna-zajezdu

Pokud chcete věnovat camp jako dárek, tak můžete zakoupit voucher a vybrat částku, kterou chcete přispět na kempovné. A nebo věnovat voucher bez výběru campu a obdarovaný si vybere sám.

Pátek 3.června 2022

18:45-19:30 Příjezd účastníků a ubytování
20:00-20:45 Večeře
21:00-21:30 Rozprava a příprava na ježdění. 
21:30-23:00 Debatování o technice jízdy u piva.

Sobota 4.června 2022

  7:30 -  8:45  Snídaně
  9:00 -  9:15  Společná rozcvička se základy strečinku
  9:30 - 18:30 Ježdění, ježdění, učení, oběd a zase ježdění a učení.
19:00 - 19:45 Večeře
20:00 - 24:00 Předávání společných zážitků u piva 

Neděle 5.června 2022

  7:30 -  8:30  Snídaně
  8:45 -  9:00  Společná rozcvička se základy strečinku
  9:15 - 14:30 Ježdění, ježdění, učení a zase ježdění a učení.
14:45 - 16:00 Oběd a balení a vyklízení pokojů
16:00 - 16:25 Předávání certifikátů a rad do dalšího cyklistického života :-)
16:30             Ukončení campu

Mohlo by se hodit