Kolo je základ sportovní rodiny.

RODINKA 10.4. - 19.6.2024

Dětský kroužek a dospělácký na jednom místě a v jeden čas. Aby byl zážitek silnější.

tags: rodinkynovinka

volná místa: 6/10

GPS:

Novinka 2024. Rodinka!

Nejlepší zážitky jsou sdílené. Vaše dítě je má s kamarádama z kroužku, ale může je mít i s vámi! Jak?

Připravili jsme pro vás taky kroužek. Ve stejný čas, na stejném místě. Tak využijete čas, kdy dítě jezdí a budete jezdit taky! Budete mít pravidelný pohyb a zlepšíte svoji techniku, abyste dětem stačili. Budete trénovat stejné věci, abyste si měli s dětmi co vyprávět cestou domů. Můžete se porovnávat, společně plnit naše výzvy a sledovat videa. Přihlásit se můžou tátové nebo mámy a nebo klidně oba. Info o ceně najdete v ceníku. Heslo: Rodinka

Přihlašujte se prosím vždy pod vybraným kroužkem dítěte!!

Josef Dressler

Josef Dressler

Vyhrál jsem pár titulů v biketrialu, učím víc jak 30 let, jsem ředitel projektu, hlavní lektor na všech akcích, závodím v ednuru a doma mám 5 dětí.

více >

Martin Dražil

Martin Dražil

Martin je skvělý a pořád aktivní jezdec flatlandu a neskutečně energický lektor. Který je přísný, ale možná o to víc je mezi dětmi oblíbený.

více >

Jerry Buchar

Jerry Buchar

Jerry je táta dvou kluků, na kole lítá jak pták a svoje dovednosti umí předávat. V kapse má navíc nejvyšší lektorskou licenci.

více >

10 kroužků o délce 2 hodiny ve čtvrtek od 17:00 do 19:00  

Cena  :  8.400,- Kč         ( Pro naše věrné žáky sleva 5%. Tedy 7.980,-Kč )

Bojíte se, že nebudete mít vždycky čas nebo se vám nebude hodit lokalita? Kupte si 8 kroužků za cenu

7.200,-Kč   ( Pro naše věrné žáky i tady sleva 5%. Tedy 6.840,-Kč )

a vaše díte může přijít na libovolných 8 kroužků. A pokud by vám to nakonec vyšlo, tak si poslední kroužky můžete doplatit na místě. Jeden za 900,-Kč.

Vyzkoušení. Pokud si nejste jistí, jestli bude kroužek vaše dítě bavit, tak vám nabízím jeho vyzkoušení. Zaplaťte si první lekci za 900,-Kč a když se rozhodete pokračovat, tak vám ji odečtu od doplatku. Ale věřte, že to děti bavit bude! :-)

RODINKA

Pokud se přihlásí rodič s dítětem, tak platí stejné ceny pro dospělého i dítě. Vyberete si variantu. A na celkovou částku dostanete slevu 5%. Plus i tady platí věrnostní sleva 5%Přihlaste se prosím současně. V přihlášce je kolonka Přidat účastníka.

TRIČKO

Jako málý dárek za přihlášku si můžete koupit tričko s logem Dressler.cz nebo Dressler kroužek za speciální cenu 150,-Kč.

 

 Napište prosím do poznámky, kterou variantu chcete a zda jste se s námi už učili a máte tedy nárok na věrnostní slevu.

Přihláška do kroužku

www:

Souhlasím se správou, zpracováním a uchováním svých osobních údajů, ve smyslu ustanovení §5 odst. 2 písm. a) zákona č. 101/200 Sb. o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Mohlo by se hodit