Moje video produkce pro isnpiraci a dlouhé večery.

TV

Jedu na Dressler kroužek!

Jedu na Dressler kroužek!

Pojeďte se mnou na kroužek. Tak jak tam jezdí moje děti, tak jak tam už 5 let jezdí hodně jiných dětí. A my jim ukazuje, že kolo je nejlepší hračka na světě a že je to sranda, i když je to někdy dřina a občas to i bolí. Je tam parta skvělých lektorů a občas nějaký zajímavý host.

Rokle #shorts

Rokle #shorts

Tyhle blbiny na kole mě baví. Na fullu je to v něčem těžký a v něčem o kus lehčí.

Dressler camp 2017 #shorts

Dressler camp 2017 #shorts

Trialový Dressler camp měl 11 ročníků, kam přijeli jezdci jako Danny MacAskill, Fabio Wibmer, Vašek Kolář, Jakub Vencl, Ot Pi a další a další.

Pád na schodech #shorts

Pád na schodech #shorts

Chtěl jsem jen ukázat něco žákům na campu a trošku jsem se zamotal do kola. Naštěstí jsem se z toho rozmotal dobře. :-)

Bump jump na klády #shorts

Bump jump na klády #shorts

Je potřeba občas ukázat žákům na našich campech, že něco na tom kole ještě přejedu. No, ale úplně rozhejbanej jsem nebyl. :-)

Klip pro Endorphin republic

Klip pro Endorphin republic

Možná jste tohle video viděli na některým obchodě Endorphin republic, kde jezdím na obrazovkách celý dny. :-)

Trial line #shorts

Trial line #shorts

Při natáčení pro ČT jsem se trošku nudil, tak jsem si tam zajezdil a oprášil trialový blbiny:-)

S VIPákama v Leogangu

S VIPákama v Leogangu

Pojďte se projet s naší VIP partičkou našich věrných žáků v Leogangu, kam jsme vyrazili na víkendový Dressler Camp o víkendu 21.-23.10.

Jak jsem vyhrál Blinduro

Jak jsem vyhrál Blinduro

Pojďte se podívat, jak jsme vyrazili s mladýma puškama poprvé na Blinduro a jak jsme dopadli a jak jsme si to užili.

KOLOkidi #11 Na Enduroserii

KOLOkidi #11 Na Enduroserii

Chtěli byste zkusit závody v enduru? Nevíte, jestli na to máte a jak to tam vypadá? Jestli je to jen pro dospělí a nebo i pro děti?

KOLOkidi #10 Na Pekláku

KOLOkidi #10 Na Pekláku

Pojďte se s námi svízt na Peklák. Popíšeme vám tohle místo, ukážeme traily, skoky a naše emoce. Zážitek to byl silnej. :-) A tak to má být!

Kecakolo

Kecakolo

Napsal jsem a namluvil krátkou pohádku. Pro děti k jejich svátku. Pro děti všeho věku.

Dresslerova Škola Kola - 5 cviků na rovině #4

Dresslerova Škola Kola - 5 cviků na rovině #4

Na jaře je potřeba dobře se rozjezdit. Začít přidávat rychlost a obtížnost vyjížďek postupně a s rozvahou. Načíst z pohybový paměti to, co tam bylo na podzim a třeba to trošku vyladit. Tak tady na to máte pár cviků. Ono to vlastně není úplně na rovině a úplně to nejsou cviky, ale věřím, že vám to pomůže, abyste vjeli do sezóny dobře a pak jste si ji o to víc užili.

Kyrgyzstán

Kyrgyzstán

Miluju hory, snowboarding a dobrodružství. Cesta za sněhem do Kyrgyzstánu byla úžasná a ukázala mi nový kout naší planety, kde jsou některý věci jinak, než jak je známe.

MÁŇA TV Na motorce

MÁŇA TV Na motorce

Přemýšlel jsem, jestli sem dát tohle video,ale pak jsem si řekl, proč ne. :-) Pro pobavení.

Proč jet do Sušice?

Proč jet do Sušice?

Nebyli jste nikdy na trailech v Sušici? Pojďte se podívat přes moje řídítka, jak vypadají místní Keltský traily a poslechněte si, proč mám tohle místo rád.

Jak vybrat dětské kolo

Jak vybrat dětské kolo

Nevíte jak správně vybrat dětské kolo? Dám vám pár rad a zkušeností. Z našich campů, ale taky z výběru kol pro naše děti.

KOLOkidi #9 Na elektrice

KOLOkidi #9 Na elektrice

Myslíte, že jsou elektrokola jen pro důchodce? Zvládnou dva malí kluci zkrotit e-bikem Scott Genius ve velikosti L? :-)

PF 2022

PF 2022

Rád bych vám popřál něco do novýho roku. Tak jsem vám to nahrál a sestříhal.

Proč jet do Finale Ligure.

Proč jet do Finale Ligure.

Pojďte si s námi zajezdit v jedný z nejlepších lokalit trailovýho ježdění v Evropě. Dám vám zároveň rady, jak to tam chodí, v čem je to krásný a proč tam vyrazit.

KOLOkidi #7 Novinky 6M

KOLOkidi #7 Novinky 6M

Je to půl roku od prvního natáčení. Pojďte se mrknou, jak se ta naše partička posouvá.

Dressler.cz team na Monínci

Dressler.cz team na Monínci

Jsme parta kamarádů, co miluje kolo a snažíme se to předávat dál. Díky našemu projektu www.dressler.cz . A když máme čas, tak jezdíme rádi spolu. Tohle video je z Monínce. Je už dva roky starý, natočený za jedno odpoledne před naším Dressler campem. Když jsme se připravovali, ladili formu a točili pivo. :-)

KOLOkidi #4 Na Dressler kroužku

KOLOkidi #4 Na Dressler kroužku

Pojďte se s námi svízt na náš Dressler kroužek a podívat se, jak s kolem blbneme. V každým věku, v každým počasí. A nejvíc vodřenej jsem nakonec já. :-) @Josef Dressler

Padepřání

Padepřání

Přesně před čtvrt rokem mi bylo pade. A ten den byl epickej. Ten věk je někdy smutnej a někdy skvělej. A pro mě výzva držet pořád plnej!

KOLOkidi #3 Kola

KOLOkidi #3 Kola

Nevíte, jaký kolo se vybrat? Na co je dobrý bmx, na co trial a na co full?

LIVE STREAM #3

LIVE STREAM #3

Záznam třetí streamu, který byl o ženským ježdění, o jejich potřebách, radostech, starostech i jiným pohledu na cyklistiku.

Dressler.cz team v Sušici

Dressler.cz team v Sušici

Často se ptáte, kam vyrazit na kole a kde nás to baví. Tak jsem z archivu vyzobnul tohle krátký video. Jako tip, kde se nám jezdí moc dobře a kde nás to fakt baví. Tohle místo ale není pro každýho. A proč? Na kopce nevede žádná lanovka a traily jsou rozmístněný po dvou kopcích a vždy se k nim ještě musíte přiblížit na kole. Tohle někoho odradí, ale nám to právě přijde super a opravdický ježdění. Dáte si výlet po kopcích a proložíte to mixem trailů. Od jednoduchých až po hodně těžký. A Šumava je krásný místo na ježdění. Hlavně s partou kamarádů. Jako te třeba ta naše lektorská rodinka z dressler.cz.

Moje nový kola

Moje nový kola

Mrkněte, jaký jsem si vybral hračky SCOTT od Endorphin Republic.

DRESSLER CAMP Vysočina aréna 13.-14.6.2020

DRESSLER CAMP Vysočina aréna 13.-14.6.2020

Takhle vypadá jeden den z dvoudenního campu ve Vysočina aréně, kde nám to přijde čím dál lepší na učení. Bydlíme přímo v areálu, všechno máme po ruce a míst na ježdění tam je dost.

Dessler camp Sušice 2020

Dessler camp Sušice 2020

Pro naše věrný zákazníky jsme vypsali nový camp v Sušici. Na nových Keltských trailech i na rychlostních zkouškách z Enduro X-Race, kde jsem v roce 2018 získal druhý místo v Mistrovství republiky v kat. nad 40 let.

Josef Dressler : 1985

Josef Dressler :  1985

"In 1985, I was 14, had been doing bike trial for a year and was given a dream bike: a TC-50"

DRESSLER CAMP 2019

DRESSLER CAMP 2019

Učím cyklisty jak správně ovládat a jak se bavit s kolem už dvacet let! A pořád mě to baví a pořád přidávám se s svým teamem plyn na naší cestě.

Dressler.cz team ve Finale Ligure

Dressler.cz team ve Finale Ligure

Už loni na jaře vyrazili kluci z teamu do Finale Ligure a byli nadšení. A že pojedou letos znovu. V půlce března. To mi přijde ještě nejlepší čas na zimní sporty, ale řekl jsem si, že to tedy zkusím taky. Že to snad zvládnu, když jsem v zimě trošku na kole jezdil. A kluci říkali, že je to loni parádně nakoplo do sezóny. Přišlo mi taky divný jet takovou dálku jen kvuli 4 dnům ježdění, ale na místě jsem pochopil, že takhle to dělá hodně českej jezdců. A že jich v tom našem termínu ve Finale bylo! Zkusím napsat pár postřehů, který se vám třeba můžou hodit.

Dresslerova Škola kola - SP Nové Město na Moravě

Dresslerova Škola kola - SP Nové Město na Moravě

Na světovém poháru v Novém Městě na Moravě už několik let učíme bikery, jak projet jednotlivé pasáže. A moc nás to baví! V roce 2017 naši výuku zpestřil nový lektor. A ne ledajaký :-) Danny MacAskill přijel se svojí partou Drop and roll podruhý v životě do ČR. Poprvé tady byl v roce 2013 na našem trialovém campu. Při SP jezdili exhibice. A taky s námi učil. A takhle to tam vypadalo. Naše výuka, náš stánek, setkání s přáteli, konzultace s Jitkou Škarnitzlovou a hodně dalšího.

Dressler Camp Vysočina 26.-30.7.2017

Dressler Camp Vysočina 26.-30.7.2017

Sestřih výukových materiálů z campu pro děti, které mají závodní ambice, chtějí si zlepšit techniku a být dřív v cíli svých závodů. Jedna z novinek roku 2017. Jezdili jsme na překážkách, na trailech, na tratích MS. Ve dne i v noci. Cvičili, protahovali, kompenzovali a posilovali. Povídali si, koupali se, zpívali a dělali táborák. Prostě jsme makali a užívali si prázdniny s kolem.

Dresslerova Škola kola - NMNM

Dresslerova Škola kola - NMNM

Trénink na trati MS v Novém Městě na Moravě. S Jitkou Škarnitzlovou jako její mentor a s novým RB štěrkoletem jako výukovým prvkem. Není to v kole, je to v hlavě!

Tour 4 change

Tour 4 change

Černí koně pomáhají hadicapovaným cyklistům a já moc rád pomáhám taky. Těch pár dní na akci s názvem Tour 4 change vám otevře oči. Díky za to!

Dressler team onehdá na temným západě

Dressler team onehdá na temným západě

Jsme parta bikerů, která učí cyklisty mít z kola větší radost. Kolo je hračka a nás baví si s ním hrát! A tahle jsme se bavili jeden podzimní den na Západě. A s námi jezdil a točil Rob Trnka.

Dressler Camp 10.-12.4.2015

Dressler Camp 10.-12.4.2015

Na našich campech učíme líp ovládat kolo děti, chlapíky i ženský. A jednu z nich pozoroval jeden den svým objektivem Rob Trnka.

Dressler už brzy

Dressler už brzy

Krátká upoutávka na nové video Josefa Dresslera z dílny Roba Trnky je tady.

Josef Dressler na Paegas aréně

Josef Dressler na Paegas aréně

Sportovní hala v Praze stojí už pár desítek let. Konala se v ní řada sportovních akcí a třeba i čtyři ročníky Světového poháru v halovém cyklotrialu. Už několikrát změnila název a jeden čas se jmenovala podle telefoního operátora Paegas, který mě sponzoroval přes službu Twist. Pak se líp otevřily dveře a poklop na střeše a já si jedno chladný dopoledne mohl na týhle budově zajezdit.. (natočeno v roce 2000)