S kolem nás baví svět!

PRAHA - západ JARO 27.4. - 29.6.2021

Pravidelné ježdění a blbnutí na kole s partou kamarádů nejlépe ukáže vašemu dítěti, že je kolo ta nejlepší hračka na světě!

tags: děti

volná místa: 8/40

GPS: 50°2'0.955"N, 14°24'25.705"E

!!! COVID !!!   -   Začátek kroužku jsem posunul o 14 dní. Těžko říct, jestli to bude stačit a situace kolem covidu se zlepší. Budeme se snažit (stejně jako loni) začít co nejdřív, pokud to jen trošku půjde a ty nařízení nebudou příliš nepříjemná a půjde jim nějak vyhovět. Nebojte se hlásit!  A věřit, že se kroužek uskuteční. A nebojte se, že bych vám ujel s penězma. Nemám moc dobrou fyzičku.:-) Pošlu vám informace k platbě za celý turnus. Tedy 10 kroužků. Pokud bychom začátek posouvali, tak vám vrátím poměrnou částku za neuskutečněné kroužky.

 

Před čtyřmi lety jsme vyslyšeli prosby a dotazy rodičů, proč neděláme nějaký pravidelný kroužek pro děti. Teď máme za sebou už osm turnusů a nasbíraných řadu zkušeností. Jarní turnusy jsou vždy od dubna do června a podzimní od září do listopadu. A jsme moc rádi, že kroužky děti baví a že jich máme čím dál víc. A že je kolo baví čím dál víc a že vidí, že je to nejlepší hračka na světě, se kterou se dá užít spoustu zábavy. Procvičujeme samozřejmě techniku, ale hlavně si s kolem hrajeme. To ale neznamená, že to občas není dřina a že se děti nezapotí a že to někdy nebolí. Je to ale příjemná bolest. :-)  A my se snažíme použít všechny naše dlouholeté zkušenosti, abychom si všichni každý kroužek užili a nechtělo se nám domů. Kroužek je určen pro děti školou povinné, ideálně ve věku 6-13 let a jediné omezení je, že by měly umět jezdit na kole vestoje a měly mít kolo s dvacetipalcovými koly. Když byste měli pochybnosti a nebo dotazy, tak se mě nebojte kontaktovat. Pokud máte děti starší, tak můžou chodit klidně do našeho dospěláckýho středečního kroužku. Pokud mladší, ale šikovné, tak se také klidně ozvěte. Co je třeba :  Na kroužek děti nepotřebují nic zvláštního. V podstatě jakékoliv kolo (ideálně horské) a přilbu.

Pro jaro 2021 jsem opět připravil kroužek pro 35-40 dětí, o které se stará 5-6 lektorů. Aby se jezdilo společně a taky se mohly udělat různé skupiny a děti si kroužek co nejvíc užily.

 

Josef Dressler

Josef Dressler

Úspěšný biketrialista, který zkusil řadu disciplín a závodů. Během sportovní kariéry se naučil řadu věcí a teď jezdí enduro a je šéf.

více >

Petr Hendrych

Petr Hendrych

Bývalý úspěšný biketrialový jezdec. Poslední roky jezdí po lesích, učí se sám nové věci a styly, hraje hokej a zápasí v judu.

více >

Michal Severa

Michal Severa

Všestranný biker, co vyzkoušel řadu disciplín. Od trialu, freestylu přes XC až po freeride, ale nejvíc ho baví technické ježdění v přírodě.

více >

Zdeněk Horský

Zdeněk Horský

Usměvavý lektor, který jezdí velmi dobře enduro. Má sjezdovou minulost, učitelské geny a zkušenosti s výukovou snb.

více >

Vojta Šidák

Vojta Šidák

Kluk, co má cyklistiku zase trochu jinak a doplňuje náš team, spd a xc minulostí, bleskovým výkladem a úsměvem při výuce i u rumu.

více >

Katka Míková

Katka Míková

Ženská, která nás doplňuje energií a věčným úsměvem a holkám ukazuje, jak se nebát překážek a kluků. Zdravotnice a svačinářka.

více >

BRÁNÍK

50°2'0.955"N, 14°24'25.705"E

Víceúčelový sportovní park v Bráníku v Ledařské ulici.

Deset kroužků o délce 2,5 hodiny.

Cena  :  6.990,- Kč  

Každý kroužek začíná v 16:30 rozcvičkou a končí v 19:00 vyhlášením hrdinů dne.

O úterý  27.4. do úterý 29.6.2021

Přihláška do kroužku

www:

Souhlasím se správou, zpracováním a uchováním svých osobních údajů, ve smyslu ustanovení §5 odst. 2 písm. a) zákona č. 101/200 Sb. o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Mohlo by se hodit