I jeden den vám pomůže líp ovládat kolo.

PRAHA 31.10.2020

Camp pro všechny, kdo si chce opravit základní dovednosti, ale taky se projet po trailech v naší stověžatý matičce Praze,

tags: začátečnícipokročilíděti

volná místa: 6/12

GPS: 50.1367669N, 14.4626269E

CAMP BYL ZRUŠEN kvuli nařízení vlády platných od 14.10.2020.

COLOVIĎ CAMP.

Na boj s všemožnými viry je třeba být připraven. Být silný a zdatný jedinec. Jíst, spát, dodržovat hygienu, cvičit tělo, posilovat dobrou mysl a umět překonat překážky. Nejen na kole.
Tak jsem si řekl, že vypíšu teď na podzim ještě čtyři nový jednodenní  campy, když jsme jiný museli zrušit.

Campy, kde budeme jezdit na kole v přírodě a na zdravým vzduchu. Různý obtížnosti, možná v krásným nebo sychravým podzimním počasí, aby byl zážitek silnej. Každý je vypsaný pro trošku jinou obtížnost, v malé skupině max pro 12 žáků, o které se budu starat já a další dva výborní moji lektoři. Budeme dodržovat všechna opatření vlády. Nebudeme nikde spát, nebudeme jíst v restauraci, nebudeme se zbytečně shlukovat a nebudeme se líbat. Jen budeme mít zázemí v naší dodávce. Každý účastník dostane bio svačinu plnou vitamínů z domácího chleba, kus domácí bábovky a k obědu pořádnej řízek. Vše z naší kuchyně od mojí milé ženy Alexandra Šindlerová. Jíst budeme v přírodě, udělám vám kafíčko, připravím čaj a budu se o vás osobně starat, abyste si ten den užili a něco se naučili. Campy budou ve Vysočina Aréně, v Praze, Jedovnicích a VIP camp ve Velkém Meziříčí.
Jo a jako dárek dostanete dezinfekci na ruce a roušku s naším logem.

Camp určen pro ty, co si chtějí zlepšit svoje základní jezdecké dovednosti. Nemají tolik času a chtějí třeba vyzkoušet jak to děláme. I během jednoho dne jdou najít vaše chyby, opravit je a ukázat správnou cestu. A projet se v méně známých místech Prahy. V Ďáblickém a Čimickém hájy a na místních trailech. Je to fakt super lokalita, kde si přijdou na své všichni. Jo a není to moc do kopce. :-)

V dopoledním bloku se budeme věnovat správnému postoji na kole, práci s vaším těžištěm, ovládání kola skrz pedály, rovnováze, brzdění, pohledu a rytmu jízdy. Po obědě zkusíme naše překážky, které prověří tyto dovednosti v trochu těžších podmínkách. Budeme jezdit výjezdy, sjezdy, učit se zvedání předního a zadního kola a další prvky. Samozřejmě i tady vám půjčíme obyčejné pedály (platformy) a na nich se budeme učit. Věřte nám, že je to mnohem lepší cesta pro lepší výsledky výuky a pro vaše další dovednosti.

Naším hlavním cílem je vám ukázat správnou cestu a na ni vás co nejlíp připravit. Dát vám servis, který vám dá klid se učit a jezdit. A veřte, že mohou techniku v pohodě trénovat děti, chlapi i ženy dohromady. Vzájemně se totiž tyhle skupiny podporují a doplňují. A nás baví, když jezdí celá rodina.

Zaměření:  Především pro rodiny a bikery, kteří si chtějí co nejvíc dodat jistoty a mít větší radost z kola. Nebojte se, techniku můžete trénovat společně a je to jen dobře, když jezdí táta nebo máma s dětma. A nebo třeba jezdci zralého věku.

Doporučené výbava :  Horské kolo jakékoliv kvality a osazení, přilba a boty na platformy ( nejlépe s rovnou podrážkou s jemným vzorkem ). 

Co s sebou dalšího na camp :  Pedály vám půjčíme a po příjezdu na camp vyměníme a tak to nemusíte řešit. Máme i kratší sedlovky s testovacími sedly WTB, abyste měli při jízdě ve stoje víc místa na pohyb těla. Vše vám seřídíme po příjezdu. Na místě budeme mít i věci na malý servis kol, když byste něco poničili. Půjčíme vám i chrániče na holeně a kolena, když byste se chtěli víc chránit. Máme pro vás dostatek svačin i pití. Vy si musíte vzít hlavně dostatek oblečení. Jezdíme opravdu v každém počasí. Vezměte si rukavice a pokud máte, tak malý cyklobatoh. 

Josef Dressler

Josef Dressler

Úspěšný biketrialista, který zkusil řadu disciplín a závodů. Během sportovní kariéry se naučil řadu věcí a teď jezdí enduro a je šéf.

více >

Zdeněk Horský

Zdeněk Horský

Usměvavý lektor, který jezdí velmi dobře enduro. Má sjezdovou minulost, učitelské geny a zkušenosti s výukovou snb.

více >

Radek Kulhavý

Radek Kulhavý

Univerzální sportovec a cyklista, který závodně jezdil motokros, biketrial, 4X i bmx. Leze po skalách, chodí po horách a cvičí jógu.

více >

Ďáblický háj

50.1367669N, 14.4626269E

V Praze je hodně míst, kde se dá dobře jezdit na kole. 

Na severu Prahy je to třeba Ďáblický háj, kde je řada cyklostezek i trailů. Je to taky místo, kde jsem strávil hodně hodin při tréninku na cyklotrialovém kole. Tohle místo znám dobře a dá se na něm naučit jezdit zatáčky a nebo taky přes kameny.

Blízko je Čimický háj a tam je na malém místě řada prima trailů.

Jezdec:  3.490,- Kč

V ceně je 8 (osm) hodin výuky, bio svačina, oběd, kafíčko, bábovka, dezinfekce, kelímek a rouška s naším logem, půjčení pedálů a chráničů, foto a video dokumentace a další služby pod heslem "Just Ride". Abyste se toho naučili co nejvíc, nemuseli se o nic starat, měli radost a nechtělo se vám domů :-)

Doprovod:  zdarma

Zapůjčení kola RB

Pro dospělé účastníky nabízíme zapůjčení horského celoodpruženého kola RB Bike model IQ 575. Nemusíte si pak vozit vaše kolo. Pozor! Máme ale pouze 4 kola, která jsou sestavané podle našich zkušeností a z dílů, které používáme i my. Cena za půjčení:  590,- Kč

Obsazenost

V políčku Volná místa jsou dvě čísla. To první znamená počet volných míst. To druhé kapacitu campu.

Potvrzení objednávky

Po zaslání přihlášky vám musí během chvilky přijít automatické potvrzení objednávky. Pokud nepřijde, tak jste nejspíš nevyplnili všechny informace a nevšimli jste si na obrazovce řádku, který vás na to upozorňoval. Pokud vám žádné automatické potvrzení nepřijde, tak nám tedy vaše objednávka nedorazila a zkuste to znovu a nebo klidně zavolejte nebo napište a já vám pomůžu. Potvrzení s údaji k platbě vám pak pošlu co nejdříve to půjde. Záleží to hlavně na tom, jestli sedím u počítače a nebo jsme třeba na campu. 

Platební podmínky

U většiny campů požaduje platbu celé částky do 2-3 týdnů po odeslání informací k platbě. Je to samozřejmě vždy závislé na tom, kdy nám přijde objednávka a kdy objednaný camp začíná.

Stornovací podmínky

  • 10 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 35-24 dní před prvním dnem campu
  • 50 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 23-12 dní před prvním dnem campu
  • 100 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 11 a méně dní před prvním dnem campu

Pojistěte se u některé z komerčních pojišťoven, pokud chcete mít jistotu, že v případě nemoci nepřijdete o zaplacené kempovné. My doporučuje "naši" ERV pojišťovnu http://www.ervpojistovna.cz/cs/pojisteni-storna-zajezdu

Pokud chcete věnovat camp jako dárek, tak můžete zakoupit voucher a vybrat částku, kterou chcete přispět na kempovné. A nebo věnovat voucher bez výběru campu a obdarovaný si vybere sám.

Sobota, 31.října 2020

 8:00-   8:30 Příjezd účastníků,
 8:30-   8:45 Seznamovací kafíčko a rozprava 
 9:00- 13:00 První lekce
13:00-13:45 Oběd
14:00-18:00 Druhá lekce
18:00-18:30 Vyhodnocení dne
19:00           Konec campu

Mohlo by se hodit