"S kolem mě baví svět!"

KRKONOŠE 25. - 31.8.2019

Sedmidenní letní camp pro děti školního věku nabitý sportovním programem a plný her. Aby si děti ten týden v přírodě užily, něco se naučily a poznaly, že kolo je skvělá hračka a kamarád!

tags: začátečníci

volná místa: 0/45

GPS: 50°40'26.080"N, 15°39'26.511"E

Camp je určen pro děti, které chtějí strávit prázdninový týden na kolech v přírodě. Naučit se s kolem bavit a lépe ho ovládat, ale zkusit i jiné sporty a aktivity na horách. Nemusí to být závodníci ani příliš zdatní cyklisté. Musí mít jen ke kolu přátelský vztah. A ten se budeme snažit podpořit i tím, že se budeme držet našeho hesla :

S kolem mě baví svět!

První ročníky sklidily veliký úspěch u rodičů i dětí. A bavily i nás lektory. A to nás moc těší a zavazuje. Ve pátém ročníku budeme pokračovat v zavedeném formátu, ale zase přidáme nějaké překvapení, aby ten týden na horách byl ten nejlepší z prázdnin. Aby se děti naučily používat základní vzorce ovládání těla, které jim pomáhají v různých sportech. Aby pochopily, že sport je zábava a dobrá škola na cestě životem. A aby pochopily, že kolo je skvělá hračka. Lepší než tablet nebo mobil.

Budeme v klidné části Krkonoš, kousek od chaty, kde se točil film S tebou mě baví svět a tak si ten týden užijeme trochu podobně jako herci ve filmu. Jako lektoři a vedoucí budeme hlavně my, chlapi z víkendových campů, ale pak taky zdravotnice a pedagogický dozor. Děti budeme učit základy cyklistických dovedností, ale také vyrazíme na výlet, uspořádáme různé závody s komentátorem na stromě i pod ním, jezdit budeme i na hrncích, zlepšíme si všeobecnou obratnost podle mých zkušeností, ukážeme dětem základy juda, aby věděly jak správně a bezpečně padat. Půjčíme dětem různá kola a jednokolky, aby si zkusily různé disciplíny. Budeme soutěžit v celotáborové hře. Opečeme si buřty, zkusíme se nebát při noční cestě lesem a připraveno bude i letní kino v přírodě. Děti si nemusí brát na camp elektronická zařízení. Ty nebudou používat. Naopak si budou psát deníček tužkou do bloku a učit se povídat a hrát hry naživo.

Zaměření:  děti ve věku 6-14 let (bez rodičů!!)  Nemusí to být závodníci, ale i děti, které na kole jezdí míň, ale chtějí se něco nového naučit.

Doporučená výbava: horské a nebo dětské kolo, přilba a další výstroj na kolo, dostatek sportovního oblečení, čelovka, ručník a dobrá nálada

Josef Dressler

Josef Dressler

Úspěšný biketrialista, který zkusil řadu disciplín a závodů. Během sportovní kariéry se naučil řadu věcí a teď jezdí enduro a je šéf.

více >

Petr Hendrych

Petr Hendrych

Bývalý úspěšný biketrialový jezdec. Poslední roky jezdí po lesích, učí se sám nové věci a styly, hraje hokej a zápasí v judu.

více >

Michal Severa

Michal Severa

Všestranný biker, co vyzkoušel řadu disciplín. Od trialu, freestylu přes XC až po freeride, ale nejvíc ho baví technické ježdění v přírodě.

více >

Zdeněk Horský

Zdeněk Horský

Usměvavý lektor, který jezdí velmi dobře enduro. Má sjezdovou minulost, učitelské geny a zkušenosti s výukovou snb.

více >

Jana Zvěřinová

Jana Zvěřinová

Sympatická bikerka, která ukazuje cestu ženským účastnicím campů a podporuje je. Svačinářka, zdravotnice a věčně usměvavá ženská.

více >

Katka Míková

Katka Míková

Ženská, která nás doplňuje energií a věčným úsměvem a holkám ukazuje, jak se nebát překážek a kluků. Zdravotnice a svačinářka.

více >

Petra Opočenská

Petra Opočenská

Naše specialistka v oboru fyzioterapie, která umí pomoct bolavýmu tělu i duši a se kterou cvičím. Zdravotnice a ošetřovatelka.

více >

KRKONOŠE

50°40'26.080"N, 15°39'26.511"E

Horská chata Hanapetr

Komorní prostředí Hanapetrovy paseky v Krkonošském národním parku osídlené pouze čtyřmi chalupami nám dává klid a pohodu na naše ježdění. Vše je v těsné blízkosti a jen pro nás. Včetně různě těžkých trailů, které jsme vybodovali pro naše campy. Chata Hanapetr je obyčejná, ale útulná a se skvělým servisem, kuchyní a zázemím. Samozřejmě ji máme rezervovanou celou a tak se nemusíte obávat rušivých elementů nebo návstěvníků.

Pokoje mají základní vybavení. WC a koupelna jsou na chodbě. Wifi zdarma. Na kole je to pár kilometrů na Černou horu, do Špindlerova mlýna, Pece pod Sněžkou, nebo Jánských Lázní. V okolí najdou prostor pro relaxaci a hlavně pro krásné pěší výlety i nejezdiví účastníci Campu. Pěkný může být výlet na nedalekou chatu, kde se točil film S tebou mě baví svět.

Jezdec: 13.990,- Kč

V ceně je ubytování, plná penze, spousta svačin, výuka, půjčování sportovního nářadí, dvě trička v našem designu a další dárky v soutěžích a vše, aby se dětem nechtělo domů k počítačům a tabletům :-)

Sleva pro naše věrné žáky

Pokud jste s námi už byli v minulosti na některém našem campu, tak máte slevu 5% z celkové částky. Prosím, raději to připomeňte do poznámky, ať na to nezapomenu.

Obsazenost

V políčku Volná místa jsou dvě čísla. To první znamená počet volných míst. To druhé kapacitu campu.

Stornovací podmínky

  • 10 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 35-24 dní před prvním dnem campu
  • 50 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 23-12 dní před prvním dnem campu
  • 100 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 11 a méně dní před prvním dnem campu

Pojistěte se u některé z komerčních pojišťoven, pokud chcete mít jistotu, že v případě nemoci nepřijdete o zaplacené kempovné. My doporučujeme "naši" ERV pojišťovnu http://www.ervpojistovna.cz/cs/pojisteni-storna-zajezdu

Platební podmínky

Prvních 50% z celkové částky do měsíce od potvrzení objednávky a druhých 50% částky nejpozději 90 před začátkem campu.

Pokud chcete věnovat camp jako dárek, tak můžete zakoupit voucher a vybrat částku, kterou chcete přispět na kempovné. A nebo věnovat voucher bez výběru campu a obdarovaný si vybere sám.

 

Program stručně

Neděle 25.srpna: Příjezd účastníků mezi 16.-18.hodinou. Uvítací večeře. Rozdělení do družstev a první aktivity.

Pondělí 26.srpna až pátek 30.srpna: Sport, hry a zábava od 8.-21.hodiny.

Sobota 31.srpna: Finále celokempové hry družstev. Závody na kole. Občerstvení pro rodiče, kteří se mohou zúčastnit jako diváci. Odjezd účastníků po 17.hodině.

Mohlo by se hodit