KOLOkidi jsou děcka z místní bajk partičky.

Hlavně kluci, kteří na kole jezdí celý dny a blbnou na nich. Nemají žádný extra vybavení, nejsou to závodníci. Mají jen chuť jezdit a učit se nový věci. Skákat, smykovat, jezdit po schodech, poskakovat na místě nebo jezdit po zadním kole. Ty kola občas ničí, občas je někdo na ulici kárá a někdy chválí. Hledají místa na ježdění, hledají způsoby, jak ukázat rodičům, že to ježdění je super a že je v tom mají podporovat, i když ty opravy občas stojí pár peněz.

Já se jim snažím pomáhat, ukazovat a motivovat. Jsem jejich občasný učitel, kritik, mechanik a taky kámoš. Pojďte s námi žít jejich příběhy. Pojďte s námi jezdit na kole! Pište svoje názory, nápady, starosti a otázky. Budu věřit, že vám naše videa pomůžou mít z kola větší radost. Je jasný, že je tenhle vlog hlavně pro děti, ale možná si v tom hodně najdou i dospěláci. Jezdci nebo rodiče.

Díky za odběr, sdílení, doporučení. Naše campy a příměšťáky pro děti najdete tady https://www.dressler.cz/cs/campy a kroužky tady https://www.dressler.cz/cs/krouzky Část kluků partičky má průpravu a zapálení pro kolo právě z našich akcí. :-)