Víkend na Singletrail Moravský kras.

JEDOVNICE 18. - 19.4.2020

Camp je určen pro jezdce, kteří si chtějí pořádně zajezdit v trailech a chtějí najít větší jistotu. A taky si užít skělý servis ubytování na Kúlně.

tags: pokročilítrailisti

volná místa: 1/24

GPS: 49.3289308N, 16.7843822E

Camp byl přeložen na září. Termín bude upřesněn.

  

Camp je určen hlavně pro dospělé jezdce, ale zvládnou ho i děti a maminky. Nemusíte být žádný endurista. Stačí, když máte chuť zajezdit si v krásných trailech v Jedovnicích. Kde o jejich obtížnosti rozhoduje vaše nájezdová rychlost. Do kopců musíte vyšlapat a počítejte, že každý den najedeme cca 20-40km. Část ježdění bude společná a větší část rozdělená do skupin podle výkonosti, aby si každý našel to svoje. Ubytování v penzionu Kúlna potěší jezdce, kteří si potrpí na kvalitu předtrailového a potrailového občerstvení a odpočinku. Penzion je fakt moc pěkněj, skvělě zde vaří a klid v jeho okolí je neskutečněj. Prostě dva dny ježdění, baštění a relaxu na kole.

 

Dvoudenní camp je kratší, ale je nabitý ježděním od sobotního rána do nedělního večera. Budeme jezdit na Singletrailu Moravský Kras, na kterém zažijete opravdovou zábavu a na který je slyšet hodně chvály. A kde jsme na podzim 2018 měli hodně spokojených účastníků.
V sobotu dopoledne si prosvištíme základy a pak budeme jezdit hlavně v přírodě. První den se budeme učit průjezd zatáčkou, sjezdy a výjezdy, malé dropíky a budeme pilovat rytmus jízdy, bunny hop a flow. Večer posedíme v Kůlně, podíváme se na videa a popovídáme si u výborného piva. V neděli pak vyrazíme na celý den na místní traily. A trochu přitvrdíme a budeme napojovat dovednosti do větších celků a zkusíme těžší pasáže a vše ve větší rychlosti.
Vše pod naším heslem: Feel the Ride!
 
Zázemí a bydlet budeme v nové a krásné Kůlně! Je to úžasné ubytování tak nějak "na konci světa" a se kvělou kuchyní. A kousek od místních trailů.

Zaměření:  Samozřejmě hlavně pro dospělé bikery, ale po zkušenostech víme, že camp zvládnou i šikovné děti cca od 8 let věku a i jejich maminky. Vzhledem k menší kapacitě ubytování budeme radši, když přijedou hlavně jezdiví účastníci. Pro rodiny jsou určitě lepší jiné campy a trailový třeba v Krkonoších. Díky za pochopení!

Doporučená výbava: Horské kolo - nejlépe celoodpružené, přilba, boty na platformy, doporučujeme chrániče kolen a loktů.

Josef Dressler

Josef Dressler

Úspěšný biketrialista, který zkusil řadu disciplín a závodů. Během sportovní kariéry se naučil řadu věcí a teď jezdí enduro a je šéf.

více >

Petr Hendrych

Petr Hendrych

Bývalý úspěšný biketrialový jezdec. Poslední roky jezdí po lesích, učí se sám nové věci a styly, hraje hokej a zápasí v judu.

více >

Michal Severa

Michal Severa

Všestranný biker, co vyzkoušel řadu disciplín. Od trialu, freestylu přes XC až po freeride, ale nejvíc ho baví technické ježdění v přírodě.

více >

Radek Kulhavý

Radek Kulhavý

Univerzální sportovec a cyklista, který závodně jezdil motokros, biketrial, 4X i bmx. Leze po skalách, chodí po horách a cvičí jógu.

více >

Zdeněk Horský

Zdeněk Horský

Usměvavý lektor, který jezdí velmi dobře enduro. Má sjezdovou minulost, učitelské geny a zkušenosti s výukovou snb.

více >

Katka Míková

Katka Míková

Ženská, která nás doplňuje energií a věčným úsměvem a holkám ukazuje, jak se nebát překážek a kluků. Zdravotnice a svačinářka.

více >

JEDOVNICE Kůlna

49.3289308N, 16.7843822E

Penzion Kůlna je více než jen běžné ubytovací zařízení u lesa - je to místo, kde o vás bude skutečně jedinečně postaráno. Od návrhu stavby a volby vnitřního vybavení až po sestavování jídelníčku šéfkuchařem, jsme měli na mysli jedinečné místo, jedinečné služby a výjimečný zážitek, který respektuje vaše individuální požadavky.

Z prastarého hospodářského stavení lesních dělníků jsme vybudovali útulné a stylové místo. Přízemí vévodí prostorná restaurace s velkými kamny otevřená do okolních luk a privátní jídelna pro hosty penzionu. V patře naleznete osm tématických pokojů, kouzlo a vůni jim vštěpil Modřín, Dub, Buk, Jasan, Olše, Akát, Javor a Borovice.

Jezdec:  8.390,- Kč

V ceně je ubytování, plná penze se skvělou kuchyní, svačiny, pitný režim, servis, půjčování testovacích kol, pedálů a chráničů, foto a video dokumentace, tričko, dárky a další služby pod heslem "Just Ride". Abyste se toho naučili co nejvíc, nemuseli se o nic starat, měli radost a v neděli se vám nechtělo domů :-)

Pokud byste chtěli přijet už v pátek večer, tak to lze. Cena za noc, super tříchodovou večeři a snídani je 1.390,-Kč za osobu a stačí to objednat cca 14 dní před campem.

Sleva pro naše věrné žáky

Pokud jste s námi už byli v minulosti na některém našem campu, tak máte slevu 5% z celkové částky.  Prosím, raději to připomeňte do poznámky, ať na to nezapomenu.

 

Zapůjčení kola RB

Pro dospělé účastníky nabízíme zapůjčení horského celoodpruženého kola RB Bike model Bandit na celou dobu campu. Nemusíte si pak vozit vaše kolo. Pozor! Máme ale pouze 4 kola, která jsou sestavané podle našich zkušeností a z dílů, které používáme i my. Cena za půjčení na celý camp:  1.090,- Kč

Stornovací podmínky

  • 10 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 35-24 dní před prvním dnem campu
  • 50 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 23-12 dní před prvním dnem campu
  • 100 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 11 a méně dní před prvním dnem campu

Pojistěte se na storno podmínky, pokud chcete mít jistotu, že v případě nemoci nepřijdete o zaplacené kempovné. My doporučujeme https://www.ervpojistovna.cz/cs/pojisteni-storna-zajezdu

Pokud chcete věnovat camp jako dárek, tak můžete zakoupit voucher a vybrat částku, kterou chcete přispět na kempovné. A nebo věnovat voucher bez výběru campu a obdarovaný si vybere sám.

 

Sobota, 18.dubna 2020

  8:30-  9:00  Příjezd účastníků, ubytování, kontrola vybavení a nastavení kol
  9:30-10:00  Společné kafíčko, seznámení skupiny, rozprava
10:15-13:15  Trénink základů techniky a vysvětlení zásadních dovedností 
13:30-15:00  Oběd a malý odpočinek
15:00-18:00  Trénink jednotlivých dovedností na trailech 
18:00-18:30  Fun Contest – malý technický závod na krátké rychlostní zkoušce o pár cyklistických cen
                     a dobrý pocit
19:15-20:15  Večeře
20:15-21:15  Vyhlášení Fun Contestu, vyhodnocení tréninku s lektory s pomocí videa a promítání na
                     venkovním plátně
21:30-.....     Zábava, povídání, zpívání a příprava na další den :-)

Neděle, 19.dubna 2020

  8:00- 9:00   Snídaně
  9:15-12:45  Výlet po trailech, kde budeme ve skupinách jezdit jednotlivé pasáže, ale i celé lajny

13:00-14:00  Oběd a malý odpočinek

14:15-17:00  Odpolední trénink na trailech
17:15-18:00  Balení, mytí a servis kol a jezdců před cestou, vyklízení pokojů
18:15-18:45  Vyhodnocení campu, předávání certifikátů a rad do dalšího cyklistického života
19:00            Ukončení campu a odjezd účastníků

Mohlo by se hodit