S kolem nás baví svět!

Jablonec nad Nisou - podzim 2021 6.9. - 25.10.2021

Pravidelné ježdění a blbnutí na kole s partou kamarádů nejlépe ukáže vašemu dítěti, že je kolo ta nejlepší hračka na světě!

tags: děti

volná místa: 4/15

GPS:

Letos na jaře jsme vypsali první turnus kroužků na tomto místě. Byla tady malá skupinka, ale věřím, že se jako jinde další děti postupně nabalí. I díky našemu skvělému lektorovi Zdeňkovi Horskému.

Jarní turnusy jsou vždy od dubna do června a podzimní od září do listopadu. A jsme moc rádi, že kroužky děti baví a že jich máme čím dál víc. A že je kolo baví čím dál víc a že vidí, že je to nejlepší hračka na světě, se kterou se dá užít spoustu zábavy. Procvičujeme samozřejmě techniku, ale hlavně si s kolem hrajeme. To ale neznamená, že to občas není dřina a že se děti nezapotí a že to někdy nebolí. Je to ale příjemná bolest. :-)  A my se snažíme použít všechny naše dlouholeté zkušenosti, abychom si všichni každý kroužek užili a nechtělo se nám domů. Kroužek je určen pro děti školou povinné, ideálně ve věku 6-13 let a jediné omezení je, že by měly umět jezdit na kole vestoje a měly mít kolo s minimálně dvacetipalcovými koly. Když byste měli pochybnosti a nebo dotazy, tak se mě nebojte kontaktovat. Pokud máte děti starší, tak můžou chodit klidně do našeho dospěláckýho středečního kroužku. Pokud mladší, ale šikovné, tak se také klidně ozvěte. Co je třeba :  Na kroužek děti nepotřebují nic zvláštního. V podstatě jakékoliv kolo (ideálně horské) a přilbu.

Pro podzim 2021 jsem připravil pondělní kroužek pro 10-15 dětí, o které se budou starat 2-3 lektoři. Aby se jezdilo společně a taky se mohly udělat různé skupiny a děti si kroužek co nejvíc užily. 

Ve Zdendově lokalitě mezi Libercem a Jabloncem nad Nisou. V Milířích, kde je pumptrack a hodně lokalit na ježdění. 

Od všech účastníků požadujeme odsouhlasit a písemně potvrdit naše podmínky pro účast. Najdete je zde

 

Josef Dressler

Josef Dressler

Úspěšný biketrialista, který zkusil řadu disciplín a závodů. Během sportovní kariéry se naučil řadu věcí a teď jezdí enduro a je šéf.

více >

Zdeněk Horský

Zdeněk Horský

Usměvavý lektor, který jezdí velmi dobře enduro. Má sjezdovou minulost, učitelské geny a zkušenosti s výukovou snb.

více >

Osm kroužků o délce 2 hodiny.

Cena  :  5.990,- Kč  

Každý kroužek začíná v 16:30 rozcvičkou a končí v 18:30 vyhlášením hrdinů dne. V říjnu možná začátek posuneme o 30 min dříve.

Od pondělí  6.9. do pondělí 25.10.2021.

Mohlo by se hodit