Dressler kroužek pro děti, které si chtějí s kolem hrát

Dressler kroužek

V našem pojetí má být cyklistika hlavně radost.  Děti si chtějí hrát a když jim ukážete jak, tak se do kola zamilují.  A to je cíl našeho kroužku. A je jedno, jestli je vám šest a nebo šedesátšest. A proto máme kroužek pro děti podle data narození i pro ty, co mají díte pořdá v srdci.

 

DĚTI

Před čtyřmi lety jsme vyslyšeli prosby a dotazy rodičů, proč neděláme nějaký pravidelný kroužek pro děti. Teď máme za sebou už osm turnusů a nasbíraných řadu zkušeností. Jarní turnusy jsou vždy od dubna do června a podzimní od září do listopadu. A jsme moc rádi, že kroužky děti baví a že jich máme čím dál víc. A že je kolo baví čím dál víc a že vidí, že je to nejlepší hračka na světě, se kterou se dá užít spoustu zábavy. Procvičujeme samozřejmě techniku, ale hlavně si s kolem hrajeme. To ale neznamená, že to občas není dřina a že se děti nezapotí a že to někdy nebolí. Je to ale příjemná bolest. :-)  A my se snažíme použít všechny naše dlouholeté zkušenosti, abychom si všichni každý kroužek užili a nechtělo se nám domů. Kroužek je určen pro děti školou povinné, ideálně ve věku 6-13 let a jediné omezení je, že by měly umět jezdit na kole vestoje a měly mít kolo s dvacetipalcovými koly. Když byste měli pochybnosti a nebo dotazy, tak se mě nebojte kontaktovat. Pokud máte děti starší, tak můžou chodit klidně do našeho dospěláckýho středečního kroužku. Pokud mladší, ale šikovné, tak se také klidně ozvěte. Co je třeba :  Na kroužek děti nepotřebují nic zvláštního. V podstatě jakékoliv kolo (ideálně horské) a přilbu.

Dotazy a přihlášky prosím pište zde. Stačí do mailu napsat jméno, datum narození a tak 5 vět o tom, kolik dítě najede km za rok, jaký typ kola má, kde hlavně jezdí a co byste chtěli zlepšit a já vám pošlu informace k platbě. Pokud byste chtěli voucher, tak vám ho rád pošlu také.

          Praha západ - jarní turnus 2021

Pro jaro 2021 jsem opět připravil kroužek pro 35-40 dětí, o které se stará 5-6 lektorů. Aby se jezdilo společně a taky se mohly udělat různé skupiny a děti si kroužek co nejvíc užily.

Lektoři:  Vedoucím kroužku je Petr Hendrych a ten je vždy přítomen a vede všechnu komunikaci s rodičema. Jako další lektoři se střídám já-ředitel, Zdeněk Horský, Michal Severa, Vojta Šidák, Katka Míková, Barbora Hančíková, Martin Dražil, Roman Smutný a další.

Místo :  Praha - Točná a blízké okolí v dostřelu 10km 

Čas kroužku :  úterý od 16:30 do 19:00                                                     

Termín :  Začínáme 13.4.2021.  Poslední kroužek bude 15.6.2021. 

Cena  :  6.990,- Kč  

 

 Praha východ - jarní turnus 2021

Pro jaro 2021 jsem nově vypsal turnus i na východě Prahy. Abyste to někteří měli blíž a nebo abyste mohli chodit třeba na oba kroužky :-).  Kroužek bude pro cca 20-30 dětí, o které se bude starat 4-5 lektorů. Aby se jezdilo společně a taky se mohly udělat různé skupiny a děti si kroužek co nejvíc užily.

Lektoři:  Vedoucím kroužku bude Vojta Šidák a ten je vždy přítomen a vede všechnu komunikaci s rodičema. Jako další lektoři se střídám já-ředitel, Zdeněk Horský, Michal Severa, Petr Hendrych, Katka Míková, Barbora Hančíková, Martin Dražil, Roman Smutný a další.

Místo :  Praha - Ďáblice a blízké okolí v dostřelu 10km 

Čas kroužku :  čtvrtek od 16:30 do 19:00                                                     

Termín :  Začínáme 15.4.2021.  Poslední kroužek bude 17.6.2021. 

Cena  :  6.990,- Kč  

 

         Brno - jarní turnus 2020

Podzimní kroužek v Brně byl první a jsem rád, že se dobře rozjel a měli jsme fajn partu dětí. Tak na jaře budeme pokračovat. Připravil jsem Škola kola kroužek pro 15-20 dětí, o které se budou starat 3-4 lektoři. Aby se jezdilo společně a taky se mohly udělat různé skupiny a děti si kroužek co nejvíc užily.

Lektoři:  Vedoucím kroužku je Roman Smutný a ten je vždy přítomen a vede všechnu komunikaci s rodičema. Jako další lektoři se střídám já-ředitel, Petr Hendrych, Vojta Šidák a Adam Gerža.

Místo :  Brno - Athropos aréna a Mariánské údolí

Čas kroužku :  čtvrtek  od 16.30 do 19.00                      

Termín :  Začínáme 15.4.2021.  Poslední kroužek bude 17.6.2021.

Cena  :  6.990,- Kč  

 

DOSPĚLÍ

         Praha - jarní turnus 2021

I dospěláci nám říkali o nějaký pravidelný kroužek. Nám to přišlo trošku divný, ale na jaře 2019 jsme si řekli, že je to vlastně dobrá myšlenka a koncept, kde se můžete pravidelným ježděním zlepšit. A můžete být zase trošku jako děti. :-) A myslím taky, že to funguje, pokud se chcete něco opravdu naučit a dokážete si najít pravidelně čas.
I na jaro 2021 jsme pro vás připravili Škola kola kroužek, který bude mít 10 dílů. Budeme procvičovat základní dovednosti a každý kroužek bude mít hlavní téma. Vše budeme ale pilně procvičovat v terénu a na trailech. Těch 10 lekcí bude mít návaznost, abychom do vás za ty dva měsíce něco dostali. Abyste se opravdu zlepšili a měli z kola radost a ono věřilo vám a vy jemu. Jezdit budeme nejčastěji na Točný, V Jesenici, Ďáblicích a možná vybereme i další zajímavý místa.
 
Obtížnost:  Určitě si říkáte, jestli je to pro vás. Je to pro každýho. Uděláme skupinky po maximálně 5-6 jezdcích, které budou mít podobnou úroveň jezdců a těm se bude věnovat jeden lektor. Něco budeme trénovat společně a někde půjdeme pomaleji a nebo naopak vostřeji. Přihlásit se tedy může xc jezdec, který si s technikou zatím moc netyká, ale taky endurista, který potřebuje spíš vychytat mouchy na svým stylu. My se vám přispůsobíme a budeme se snažit, aby si každý našel to svoje. Maximální počet všech účastníků je 15.
 
Lektoři:  Vedoucím kroužku je Zdeněk Horský a ten je na všech trénincích. Jako další lektoři se budu střídat já-vedoucí, Radek Kulhavý, Jakub Vencl a Petr Hendrych.

Místo :  Praha Točná a okolí v dostřelu 15 km ( Jezdit budeme na Točný, v Řepích, na pumptracku v Jesenici, v Hloubětíně ... )

Čas kroužku :  středa od 17.00 do 19:30 

Termín :  Začínáme 14.4.2021.  Poslední kroužek bude 16.6.2021.

Co je třeba :  Na kroužek nepotřebujete nic zvláštního. V podstatě jakékoliv kolo (ideálně horské) a přilbu.

Cena  :  8.890 Kč

Dotazy a přihlášky prosím pište zde. Stačí do mailu napsat jméno, datum narození a tak 5 vět o tom, kolik najedete km za rok, jaký typ kola máte, kde hlavně jezdíte a co byste chtěli zlepšit a já vám pošlu informace k platbě. Pokud byste chtěli voucher, tak vám ho rád pošlu také.