Nejlepší prázdniny jsou na kole!

BRNO - příměstský 25. - 29.7.2022

Pětidenní prázdninová Škola kola, kde se bude jezdit, zkoušet různé disciplíny a na konci bude maturita a vysvědčení plný zážitků a dárků!

tags: dětipříměstské

volná místa: 1/25

GPS: https://mapy.cz/zakladni?x=16.5658276&y=49.1883602&z=17&source=base&id=2199144

Camp je určen pro děti, které si chtějí užít pět dní nabitých zábavou i výukou na kole, ale večer se vrátit domů. Budeme jezdit na různých místech Prahy, poznávat různé cyklistické disciplíny i lidi a na konci bude maturita. Bude to prostě :

Prázdninová Škola kola

A po velmi úspěšný premiéře v roce 2020 a pokračování v roce 2021 budeme letos navazovat a budeme se učit, že kolo je skvělá hračka! Každý den bude mít trochu jiné zaměření. Ukážeme dětem různé cyklistické disciplíny jako je enduro, xc, trial, flatland, bmx a nebo třeba i dráha a vysvětlíme, čím se liší a v čem jsou krásný nebo obtížný. Pozveme i jezdce, kteří je jezdí a dětem něco ukážou a povypráví. Budeme jezdit na různých místech Prahy. Na Točné, v Ďáblickém háji, na pumptracku v Jesenici, na bikrosové dráze v Bohnicích a v Čimickém háji. Uděláme dětem i malou výuku první pomoci, dopravní výchovy a mrkneme se i na to, jak si opravit jednoduché závady na kole. Budeme se snažit děti zaujmout a vtáhnout do hry na naši prádzninovou školu, která pro ně bude dobrodružnou hrou. Kde každý den budou moct vyhrát nějaké body za různé soutěže i kvízy. Každý den budeme vyhlašovat Kološprta a závodního Hrdinu dne, který dostane nějakou odměnu. Poslední den pak bude závěrečná teoretická i praktická KoloMaturita, kde budou muset děti ukázat, co se naučily, co se dozvěděly a zapamatovaly. Za to zase dostanou body a ty pak budou moc vyměnit za nějakou cenu na pamatátku - knihu, kšiltovku, tričko, blok apod. Věřím, že hlavně dětem ukážeme, že nejlepší jsou prázdniny na kole a že další den už nebudou moct dospat v očekávání nových dobrodružství.

To vše díky naším dlouholetým zkušenostem z dětských campů a kroužků. A přístupu, kdy na skupiny 30 dětí budou minimálně 4 dospělí, zkušení a energií nabití lektoři.

Zaměření:  děti ve věku 6-14 let (bez rodičů!!)  Nemusí to být závodníci a nemusí být extra zkušené. Vítáme všechny děti, které na kole alespoň trochu jezdí a chtějí se něco nového naučit.

Doporučená výbava: horské a nebo dětské kolo jakékoliv úrovně, ale v dobrém technickém stavu a přilba 

A tohle je video z loňského ročníku.

Josef Dressler

Josef Dressler

Úspěšný biketrialista, který zkusil řadu disciplín a závodů. Během sportovní kariéry se naučil řadu věcí a teď jezdí enduro a je šéf.

více >

Petr Hendrych

Petr Hendrych

Bývalý úspěšný biketrialový jezdec. Poslední roky jezdí po lesích, učí se sám nové věci a styly, hraje hokej a zápasí v judu.

více >

Roman Smutný

Roman Smutný

Chlap, co si nás oblíbil jako žák, co prošel úspěšně konkurzem a může předávat to, co sám zažil a co mu pomohlo nejvíc se zlepšit.

více >

Bike aréna Atrhopos

https://mapy.cz/zakladni?x=16.5658276&y=49.1883602&z=17&source=base&id=2199144

Bike arénu Anthropos tvoří náročné traily, které vznikly pro závody českého poháru v cross country horských kol.

Jezdec: 7.990,- Kč

V ceně je výuka, trénink, odborný výklad i dohled, ceny a dárky pro děti třeba od Besipu a závěrečný diplom. A také obědy, svačinky a pití.

Sleva pro naše věrné žáky

Pokud jste s námi už byli v minulosti na některém našem campu, tak máte slevu 5 % z celkové částky. Prosím, připomeňte to do poznámky, ať na to nezapomenu.

Obsazenost

V políčku Volná místa jsou dvě čísla. To první znamená počet volných míst. To druhé kapacitu campu.

Stornovací podmínky

  • 10 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 35-24 dní před prvním dnem campu
  • 50 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 23-12 dní před prvním dnem campu
  • 100 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 11 a méně dní před prvním dnem campu

Pojistěte se u některé z komerčních pojišťoven, pokud chcete mít jistotu, že v případě nemoci nepřijdete o zaplacené kempovné. My doporučujeme "naši" ERV pojišťovnu http://www.ervpojistovna.cz/cs/pojisteni-storna-zajezdu

Platební podmínky

Plná cena do týdne po odeslání podkladů k platbě.

Pokud chcete věnovat camp jako dárek, tak můžete zakoupit voucher a vybrat částku, kterou chcete přispět na kempovné. A nebo věnovat voucher bez výběru campu a obdarovaný si vybere sám.

 

Každý den bude sraz mezi 8.00 - 8:30 na předem stanoveném místě. Přesný harmonogram bude známý cca týden před campem.

Díte si budeme moct vyzvednou mezi 16:30-17:00.

Každý den se bude skládat z dopoledního bloku, oběda a odpoledního bloku.

Mohlo by se hodit