Traily, základy, trial a pohoda.

TANVALD 17. - 19.7.2020

Novinka z roku 2019. Camp, kde si skoro vše můžete složit tak, jak budete zrovna chtít. Každý den budou vypsané časy lekcí a vy si vyberete, na kterou máte chuť. Bydlet můžete s námi v autokempu a užít si letní pohodu, grilování a kempování.

tags: začátečnícipokročilítrailistirodinky

volná místa: 2/26

GPS: 50°44'29.9"N 15°16'57.8"E

Největší novinka roku 2019. Camp, v místě, kde jsme pořádali 11 ročníků trialového campu, na který se sjížděli víc než 2 stovky jezdců z celého světa a kam v roce 2013 zavítal i Danny MacAskill a 3x na něm jezdil Fabio Wibmer. Něco jsme vzali z těhle jedenácti ročníků a něco z našich ostatních campů a udělali letní speciál, kde si svoje menu můžete složit sami. Rozhodnout se klidně až na místě a nebo podle aktuální chuti. Na všech ostatních campech se o vás staráme od příjezdu až do odjezdu skoro pořád. Tady vám dáme prostor si od nás odpočinout, udělat si trošku svůj program a užít si čas trošku svobodněji. Přijet může skoro každý. Začátečníci, xc jezdci, rodinky, enduristi a nebo i začínající trialisti. Podle přihlášek si připravíme výuku a lektory tak, aby byl vždy jeden lektor na max 5-6 žáků. Na každou lekci si budete moct vybrat ze zaměření: mtb základy, trial základy, děti, trailový ježdění a třeba ještě vymyslíme něco na místě podle vašich nápadů. Lektorů nás bude dost. Jídlo a ubytování je ve vaší režii, ale my doporučujeme bydlet s námi v autokempu Tanvaldská kotlina, kde budeme mít i zázemí. Tam si můžete koupit jídlo a tam bude i část výuky a večerní program.

 

Jezdit budeme přímo v autokempu, v blízkém okolí a vyrazíme i na krásné traily na Tanvaldským Špičáku a nebo na výlet po místních horách. Každou lekci si klidně můžete vybrat s jiným zaměřením, na vyzkoušení budeme mít i nějaké trialové kolo a naše enduro RBéčka. Věřím, že tenhle camp si může užít skvěle celá rodinka i jednotlivci a vzít si z něj to, co chcete a udělat si zázemí jaký vám vyhovuje. A v sobotu večer si dáme asi malý sranda závod nebo turnaj a malý koncertík pro prima letní prázdninový večer.

Zaměření: pro všechny bikery, kteří si chtějí užít trošku jiný náš camp. Strávit s námi tři dny v kempu ve stanu, dodávce nebo karavanu. Jezdit různý věci, grilovat buřty a zatancovat si u ohně.

Doporučená výbava: v podstatě jakékoliv kolo a nejlépe podle toho, co budete chtít nejvíc trénovat. Klidně si jich vezměte víc :-) No a pak přilba, boty na platformy, případně chrániče kolen a loktů. I páteřák nebo dobrý baťoh se může hodit.

Co s sebou dalšího na camp :  Pedály vám půjčíme a po příjezdu na camp vyměníme a tak to nemusíte řešit. Máme i kratší sedlovky s testovacími sedly WTB, abyste měli při jízdě ve stoje víc místa na pohyb těla. Vše vám seřídíme po příjezdu. Na místě budeme mít i věci na malý servis kol, když byste něco poničili. Půjčíme vám i chrániče na holeně a kolena, když byste se chtěli víc chránit a neměli svoje. Vy si musíte vzít hlavně dostatek oblečení. Jezdíme opravdu v každém počasí. Vezměte si rukavice a pokud máte, tak malý cyklobatoh. 

 

Josef Dressler

Josef Dressler

Úspěšný biketrialista, který zkusil řadu disciplín a závodů. Během sportovní kariéry se naučil řadu věcí a teď jezdí enduro a je šéf.

more >

Petr Hendrych

Petr Hendrych

Bývalý úspěšný biketrialový jezdec. Poslední roky jezdí po lesích, učí se sám nové věci a styly, hraje hokej a zápasí v judu.

more >

Michal Severa

Michal Severa

Všestranný biker, co vyzkoušel řadu disciplín. Od trialu, freestylu přes XC až po freeride, ale nejvíc ho baví technické ježdění v přírodě.

more >

Zdeněk Horský

Zdeněk Horský

Usměvavý lektor, který jezdí velmi dobře enduro. Má sjezdovou minulost, učitelské geny a zkušenosti s výukovou snb.

more >

Vojta Šidák

Vojta Šidák

Kluk, co má cyklistiku zase trochu jinak a doplňuje náš team, spd a xc minulostí, bleskovým výkladem a úsměvem při výuce i u rumu.

more >

Katka Míková

Katka Míková

Ženská, která nás doplňuje energií a věčným úsměvem a holkám ukazuje, jak se nebát překážek a kluků. Zdravotnice a svačinářka.

more >

TANVALD

50°44'29.9"N 15°16'57.8"E

Dressler Camp will be held at Autocamp "Tanvaldska kotlina" located in Tanvald. This place used to host several FIM European Trial Championships and also World Biketrial Championship. The nearest international airport is Prague.

There are huge logs and boulders located all around the campsite. Beautiful natural sections are also nearby the camp. Tanvaldsky Spicak is the name of the mountain which is beyond the camp. It is popular place for a cross country trip or walk.

Hospital, public swimming pool, train station and supermarkets are all in walking distance.

The campsite itself is modern, comfortable and clean place. Wifi signal is available all around the camp.

Lower part of the camp offers roofed-over podium and large shelter with grill where we always open our stylish DRESSLERbar.

Upside section of the camp features the main building with continuously cleaned toilets and showers. There is also a little laundry. The rest of the building offers little bistro and conference room with plasma TV sets. In the back of the building there is a garage, where we can lock your bikes so you don't have to worry about them over the night.

You can ride all around the place. There are many riding spots within 0-100m around the campsite.

During the whole Dressler Camp we'll open our mobile DRESSLERshop so you can get any bike parts, accessories or Dressler Camp merchandising. We'll also offer our service station with mechanic who can give you a helping hand when something breaks down. You can also borrow a trials bike or unicycle or a freeride bike at this place.

A freeride track consisting of former natural bob sledge track is situated in the forest nearby the campsite. Tennis court, minigolf and swimming pool is also in walking distance. Mount Spicak above the campsite is also popular destiation for tourists.

You will have lots of fun in Tanvald and the Dressler Camp team will try to prepare an event that we'll all enjoy together.

Jezdec:   6.990,- Kč

V ceně je výuka, pitný režim, svačina, naše triko, buřty, servis, půjčování testovacích kol, pedálů a chráničů, foto a video dokumentace. 

V ceně není ubytování a stravování. To si můžete zaplatit přímo v autokempu a nebo se ubytovat kdekoliv v okolí v penzionech. Stravování si můžete zase zařídit podle své chuti a vůle. Malá restaurace je přímo v autokempu.

Doprovod:   zdarma

Sleva pro naše věrné žáky

Pokud jste s námi už byli v minulosti na některém našem campu, tak máte slevu 5% z celkové částky. Prosím, raději to připomeňte do poznámky, ať na to nezapomenu.

 

Zapůjčení kola RB

Pro dospělé účastníky nabízíme zapůjčení horského celoodpruženého kola RB Bike model IQ 575 na celou dobu campu. Nemusíte si pak vozit vaše kolo. Pozor! Máme ale pouze 4 kola, která jsou sestavané podle našich zkušeností a z dílů, které používáme i my. Cena za půjčení na celý camp:  1.590,- Kč.

 

Ceník autokempu:

Děti do šesti let: zdarma

Děti od 6 do 15 let: 42,-Kč/den

Osoby nad 15 let: 52,-Kč/den
Osobní automobil: 63,- Kč/den
Cestovní motorka: 42,- Kč/den
Obytný přívěs: 63,- Kč/den
Obytný automobil: 104,- Kč/den
Nákladní přívěs: 37,- Kč/den
Malý stan ( do 2 osob): 26,-Kč/den

Velký stan: 47,-Kč/den

Další info https://www.tanvald.cz/informace/autokemptanvaldskakotlina/cenikubytovaniasluzebvautokempu.html

 

Stornovací podmínky

  • 10 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 35-24 dní před prvním dnem campu
  • 50 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 23-12 dní před prvním dnem campu
  • 100 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 11 a méně dní před prvním dnem campu

Pojistěte se u některé z komerčních pojišťoven, pokud chcete mít jistotu, že v případě nemoci nepřijdete o zaplacené kempovné.

Pokud chcete věnovat camp jako dárek, tak můžete zakoupit voucher a vybrat částku, kterou chcete přispět na kempovné. A nebo věnovat voucher bez výběru campu a obdarovaný si vybere sám.


 

Pátek 17.června 2020

14:00-14:30 Příjezd účastníků, registrace
14:00-15:00 Kontrola vybavení a nastavení kol, montáž pedálů
15:00-15:30 Seznamovací rozprava o programu campu
15:45-18:15 První lekce
18:45-19:55 Čas na večeři
20:00-21:00 Vyhodnocení a rozbor prvního dne s pomocí videa, vyhlášení hrdinů dne
21:15           Večerka pro malé nebo unavené účastníky
21:30-22:30 Promítání a debatování o technice jízdy
22:30-24:00 Vyprávění veselých historek z natáčení

Sobota 18.června 2020

  9:15 -  9:30  Společná rozcvička se základy strečinku
  9:30 - 12:15 Druhá lekce
12:30 - 14:30 Čas na oběd a odpočinek
14:30 - 19:00 Třetí lekce
19:00 - 20:15 Večeře
20:15 - 21:00 Vyhodnocení tréninku s lektory s pomocí videa, debata o základech techniky

21:00 - 22:30 Opékání buřtů a veselá příprava na neděli      

Neděle 19.června 2020

  9:15 -  9:30  Společná rozcvička se základy strečinku
  9:45 - 13:30 Čtvrtá lekce
14:00 - 14:45 Oběd a balení
15:20 - 16:00 Předávání certifikátů a rad do dalšího cyklistického života :-)
16:30             Ukončení campu a odjezd účastníků

Přihláška na camp

Rent a bike RB

www:

Souhlasím se správou, zpracováním a uchováním svých osobních údajů, ve smyslu ustanovení §5 odst. 2 písm. a) zákona č. 101/200 Sb. o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Mohlo by se hodit