Pojeďte se s námi pochopit, co je to FLOW.

KRKONOŠE 17. - 18.10.2020

Camp pro zkušenější bikery, kteří se chtějí naučit líp a precizněji ovládat jízdu v těžším terénu a v trailech. Pěkně před zimní přestávkou, kdy máte čas na pilování detailů. Výuku zvládnou i zdatnější děti. Určitě ženy. :-)

tags: pokročilítrailisti

volná místa: 16/25

GPS: 50°40'26.080"N, 15°39'26.511"E

Camp pro příznivce trošku drsnějšího ježdění než je obyčejné cross country. Tedy hlavně pro chlapíky a ženský, který si chtějí zkusit jízdu v trailech a případně zkusit i nějaký závod v enduru. Ale pořád v té jednodušší variantě. Někteří už v trailech jezdí a někteří o tom zatím jen přemýšlí. Camp je pro vás všechny! Ty míň zkušené budeme víc trápit "základama" a ty co už vědí o čem je řeč a nebo s námi třeba byli už na campu, tak s těma skočíme do trailů mnohem rychleji a dáme jim to, co se budou chtít naučit. Tradičně je to camp hlavně pro chlapy, ale určitě to nezlomí ani ženský, kterým bude velkou oporou naše lektorka Kateřina a nebo děti. Nebudeme najíždět kilometry, vše máme u chalupy a tak vás možná překvapí, jak budou prohánět dospěláky. Určitě by jim ale mělo být víc jak 8 let.

 

Budeme se i tady nejdřív učit základní dovednosti. Protože bez nich nejde správně dělat ani ty těžší prvky. První den si prosvištíme vše potřebné na rovině a na překážkách. Tak, abychom si vás "osahali" a proškolili před vjezdem do terénu. A abychom opravili základní chyby. Bohužel i u bikerů, kteří jezdí třeba sjezd je řada špatných návyků, které jim brání jít dál a zlepšovat se. Další dny se budeme věnovat ježdění v našich trailech. Opakovat průjezdy zatáčkama a klopenkama, abyste pochopili co je správná stopa a co znamená mít Flow a abyste se naučili cítit, co byl správný průjezd. Dáme si malé dropíky, skoky a průjezdy zatáčkama smykem. Jako lektoři budou kluci, kteří patří v Česku mezi nejlepší v nové disciplíně Enduro. Ukážou vám jak jezdit, poví o svých zkušenostech, ukáží správnou stopu a seřízení vašeho kola. A v našem závodě si dáme i jednu Rychlostní zkoušku, abyste pochopili o čem enduro je.

Zaměření: samozřejmě hlavně pro dospělé bikery, ale nebudeme najíždět kilometry a tak mohou výuku abslolvovat klidně i šikovné děti cca od 8 let věku.

Doporučená výbava: horské kolo - nejlépe celoodpružené, přilba, boty na platformy, případně chrániče kolen a loktů. I páteřák nebo dobrý baťoh se může hodit.

Co s sebou dalšího na camp :  Pedály vám půjčíme a po příjezdu na camp vyměníme a tak to nemusíte řešit. Máme i kratší sedlovky s testovacími sedly WTB, abyste měli při jízdě ve stoje víc místa na pohyb těla. Vše vám seřídíme po příjezdu. Na místě budeme mít i věci na malý servis kol, když byste něco poničili. Půjčíme vám i chrániče na holeně a kolena, když byste se chtěli víc chránit a neměli svoje. Máme pro vás dostatek svačin i pití. Vy si musíte vzít hlavně dostatek oblečení. Jezdíme opravdu v každém počasí. Vezměte si rukavice a pokud máte, tak malý cyklobatoh. 

Josef Dressler

Josef Dressler

Úspěšný biketrialista, který zkusil řadu disciplín a závodů. Během sportovní kariéry se naučil řadu věcí a teď jezdí enduro a je šéf.

more >

Petr Hendrych

Petr Hendrych

Bývalý úspěšný biketrialový jezdec. Poslední roky jezdí po lesích, učí se sám nové věci a styly, hraje hokej a zápasí v judu.

more >

Michal Severa

Michal Severa

Všestranný biker, co vyzkoušel řadu disciplín. Od trialu, freestylu přes XC až po freeride, ale nejvíc ho baví technické ježdění v přírodě.

more >

Zdeněk Horský

Zdeněk Horský

Usměvavý lektor, který jezdí velmi dobře enduro. Má sjezdovou minulost, učitelské geny a zkušenosti s výukovou snb.

more >

Katka Míková

Katka Míková

Ženská, která nás doplňuje energií a věčným úsměvem a holkám ukazuje, jak se nebát překážek a kluků. Zdravotnice a svačinářka.

more >

KRKONOŠE

50°40'26.080"N, 15°39'26.511"E

Horská chata Hanapetr

Komorní prostředí Hanapetrovy paseky v Krkonošském národním parku osídlené pouze čtyřmi chalupami nám dává klid a pohodu na naše ježdění. Vše je v těsné blízkosti a jen pro nás. Včetně různě těžkých trailů, které jsme vybodovali pro naše campy. Chata Hanapetr je obyčejná, ale útulná a se skvělým servisem, kuchyní a zázemím. Samozřejmě ji máme rezervovanou celou a tak se nemusíte obávat rušivých elementů nebo návstěvníků.

Pokoje mají základní vybavení. WC a koupelna jsou na chodbě. Wifi zdarma. Na kole je to pár kilometrů na Černou horu, do Špindlerova mlýna, Pece pod Sněžkou, nebo Jánských Lázní. V okolí najdou prostor pro relaxaci a hlavně pro krásné pěší výlety i nejezdiví účastníci Campu. Pěkný může být výlet na nedalekou chatu, kde se točil film S tebou mě baví svět.

Jezdec:  7.890,- Kč

V ceně je ubytování, plná penze, svačiny, pitný režim, servis, půjčování testovacích kol, pedálů a chráničů, foto a video dokumentace, tričko, dárky a další služby pod heslem "Just Ride". Abyste se toho naučili co nejvíc, nemuseli se o nic starat, měli radost a v neděli se vám nechtělo domů :-)

Pokud byste chtěli přijet už v pátek večer, tak to lze. Cena za noc se snídani je 550,-Kč za osobu a stačí to objednat klidně i den před campem.

Doprovod:  1.690,- Kč

V ceně je ubytování, plná penze, svačiny, pitný režim a všechno další, abyste si ty tři dny užili, odpočinuli si, něco odposlouchali a mrzelo vás, že jste si nevzali kolo.

Sleva pro naše věrné žáky

Pokud jste s námi už byli v minulosti na některém našem campu, tak máte slevu 5% z celkové částky.

Zapůjčení kola RB

Pro dospělé účastníky nabízíme zapůjčení horského celoodpruženého kola RB Bike Bandit na celou dobu campu. Nemusíte si pak vozit vaše kolo. Pozor! Máme ale pouze 4 kola, která jsou sestavané podle našich zkušeností a z dílů, které používáme i my. Cena za půjčení na celý camp:  990,- Kč

Obsazenost

V políčku Volná místa jsou dvě čísla. To první znamená počet volných míst. To druhé kapacitu campu.  Prosím, raději to připomeňte do poznámky, ať na to nezapomenu.

 

Potvrzení objednávky

Po zaslání přihlášky vám musí během chvilky přijít automatické potvrzení objednávky. Pokud nepřijde, tak jste nejspíš nevyplnili všechny informace a nevšimli jste si na obrazovce řádku, který vás na to upozorňoval. Pokud vám žádné automatické potvrzení nepřijde, tak nám tedy vaše objednávka nedorazila a zkuste to znovu a nebo klidně zavolejte nebo napište a já vám pomůžu. Potvrzení s údaji k platbě vám pak pošlu co nejdříve to půjde. Záleží to hlavně na tom, jestli sedím u počítače a nebo jsme třeba na campu. 

Platební podmínky

U většiny campů požaduje platbu celé částky do 2 týdnů po odeslání informací k platbě. Je to samozřejmě vždy závislé na tom, kdy nám přijde objednávka a kdy objednaný camp začíná.

Stornovací podmínky

  • 10 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 35-24 dní před prvním dnem campu
  • 50 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 23-12 dní před prvním dnem campu
  • 100 % z celkové ceny campu, při zrušení účasti ze strany klienta 11 a méně dní před prvním dnem campu

Pojistěte se u některé z komerčních pojišťoven, pokud chcete mít jistotu, že v případě nemoci nepřijdete o zaplacené kempovné. My doporučujeme "naši" ERV pojišťovnu http://www.ervpojistovna.cz/cs/pojisteni-storna-zajezdu

Pokud chcete věnovat camp jako dárek, tak můžete zakoupit voucher a vybrat částku, kterou chcete přispět na kempovné. A nebo věnovat voucher bez výběru campu a obdarovaný si vybere sám.

Sobota, 17.října 2020

  8:00-  8:30  Příjezd účastníků, kontrola vybavení a nastavení kol
  9:15-  9:45  Seznámení skupiny, rozprava
10:00-13:15  Trénink základů techniky a vysvětlení zásadních dovedností 
13:30-15:00  Oběd a malý odpočinek
15:00-18:45  Trénink jednotlivých dovedností na trailech 
19:15-20:15  Večeře
20:15-21:15  Společné vyhodnocení tréninku s lektory 
21:30-.....     Zábava, povídání, zpívání a příprava na další den :-)

Neděle, 13.září 2020

  8:00- 8:45   Snídaně
  9:15-12:30  Trénink na trailech

12:30-13:45  Oběd a malý odpočinek

14:00-16:30  Odpolední trénink na trailech
16:30-17:00  Balení, mytí a servis kol a jezdců před cestou
17:00-17:30  Vyhodnocení campu, předávání certifikátů a rad do dalšího cyklistického života
17:45            Ukončení campu a odjezd účastníků

Přihláška na camp

Rent a bike RB

www:

Souhlasím se správou, zpracováním a uchováním svých osobních údajů, ve smyslu ustanovení §5 odst. 2 písm. a) zákona č. 101/200 Sb. o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Mohlo by se hodit