Škola kola
kroužek pro děti, které si chtějí s kolem hrát

Škola kola kroužek

V našem pojetí má být cyklistika hlavně radost.  Děti si chtějí hrát a když jim ukážete jak, tak se do kola zamilují.  A to je cíl našeho kroužku. A je jedno, jestli je vám šest a nebo padesátšest.

Máme Škola kola kroužek pro děti i dospěláky!

Vše najdete na této stránce. Dospěláci musí sjet kurzorem (ne na kole) trochu níž.

Děti - podzimní turnus 2020

Mrkněte na video z kroužku!

Před čtyřmi lety jsme vyslyšeli prosby a dotazy rodičů, proč neděláme nějaký pravidelný kroužek pro děti. Teď máme za sebou už sedm turnusů a nasbíraných řadu zkušeností. Jarní turnusy jsou vždy od dubna do června a podzimní od září do listopadu. A jsme moc rádi, že kroužky děti baví a že jich máme čím dál víc. A že je kolo baví čím dál víc a že vidí, že je to nejlepší hračka na světě, se kterou se dá užít spoustu zábavy. Většinou jezdíme na Praze 4 a na Točný. Procvičujeme  samozřejmě techniku, ale hlavně si s kolem hrajeme. To ale neznamená, že to občas není dřina a že se děti nezapotí a že to někdy nebolí. Je to ale příjemná bolest. :-)  A my se snažíme použít všechny naše dlouholeté zkušenosti, abychom si všichni každý kroužek užili a nechtělo se nám domů.

Pro podzim 2020 jsme opět připravili Škola kola kroužek pro 35-40 dětí, o které se stará 5-6 lektorů. Aby se jezdilo společně a taky se mohly udělat různé skupiny a děti si kroužek co nejvíc užily.

Kroužek je určen pro děti školou povinné, ideálně ve věku 6-13 let a jediné omezení je, že by měly umět jezdit na kole vestoje a měly mít kolo s dvacetipalcovými koly. Když byste měli pochybnosti a nebo dotazy, tak se mě nebojte kontaktovat. Pokud máte děti starší, tak můžou chodit klidně do našeho dospěláckýho středečního kroužku. Pokud mladší, ale šikovné, tak se také klidně ozvěte.

Lektoři:  Vedoucím kroužku je Petr Hendrych a ten je vždy přítomen a vede všechnu komunikaci s rodičema. Jako další lektoři se střídám já-vedoucí, Vojta Šidák, Zdeněk Horský, Michal Severa, Roman Smutný,  Katka Míková  a další.

Místo :  Praha - Braník a blízké okolí v dostřelu 10km 

Čas kroužku :  úterý - v září od 16.30 do 19.00 ( oproti dřívějším turnusům jsme posunuli kroužel o půl hodinku později )

                                  v říjnu od 16:00 do 18:00                      

Termín :  Začínáme 1.9.2020.  Poslední kroužek bude 20.10.2020.

Co je třeba :  Na kroužek děti nepotřebují nic zvláštního. V podstatě jakékoliv kolo (ideálně horské) a přilbu.

Cena  :  6.490,- Kč  

Dotazy a přihlášky prosím pište zde. Stačí do mailu napsat jméno dítěte, datum narození, jméno a kontakt na jednoho rodiče a pošlu vám informace k platbě. Pokud byste chtěli voucher, tak vám ho rád pošlu také.

Těšíme se na vaše děti!

 

Dospělí - podzimní turnus 2020

I dospěláci nám říkali o nějaký pravidelný kroužek. Nám to přišlo trošku divný, ale na jaře 2019 jsme si řekli, že je to vlastně dobrá myšlenka a koncept, kde se můžete pravidelným ježděním zlepšit. A můžete být zase trošku jako děti. :-) A myslím taky, že to funguje, pokud se chcete něco opravdu naučit a dokážete si najít pravidelně čas.
I na podzim 2020 jsme pro vás připravili Škola kola kroužek, který bude mít 8 dílů. Budeme procvičovat základní dovednosti a každý kroužek bude mít hlavní téma. Vše budeme ale pilně procvičovat v terénu a na trailech. Těch 10 lekcí bude mít návaznost, abychom do vás za ty dva měsíce něco dostali. Abyste se opravdu zlepšili a měli z kola radost a ono věřilo vám a vy jemu. Jezdit budeme nejčastěji v Braníku, na Točný, ale možná vybereme i další zajímavý místa.
 
Obtížnost:  Určitě si říkáte, jestli je to pro vás. Je to pro každýho. Uděláme skupinky po maximálně 5-6 jezdcích, které budou mít podobnou úroveň jezdců a těm se bude věnovat jeden lektor. Něco budeme trénovat společně a někde půjdeme pomaleji a nebo naopak vostřeji. Přihlásit se tedy může xc jezdec, který si s technikou zatím moc netyká, ale taky endurista, který potřebuje spíš vychytat mouchy na svým stylu. My se vám přispůsobíme a budeme se snažit, aby si každý našel to svoje. Maximální počet všech účastníků je 15.
 
Lektoři:  Vedoucím kroužku je Zdeněk Horský a ten je na všech trénincích. Jako další lektoři se budu střídat já-vedoucí, Radek Kulhavý, Jakub Vencl a Petr Hendrych.

Místo :  Praha - Braník a okolí v dostřelu 15 km ( Jezdit budeme na Točný, v Řepích, na pumptracku v Jesenici, v Hloubětíně ... )

Čas kroužku :  středa - září od 16.30 do 19:00 

                                    říjen od 16.00 do 18:00 

Termín :  Začínáme 2.9.2020.  Poslední kroužek bude 21.10.2020.

Co je třeba :  Na kroužek nepotřebujete nic zvláštního. V podstatě jakékoliv kolo (ideálně horské) a přilbu.

Cena  :  7.890 Kč

Dotazy a přihlášky prosím pište zde. Stačí do mailu napsat jméno, datum narození a tak 5 vět o tom, kolik najedete km za rok, jaký typ kola máte, kde hlavně jezdíte a co byste chtěli zlepšit a já vám pošlu informace k platbě. Pokud byste chtěli voucher, tak vám ho rád pošlu také.

Těšíme se na vás!