Škola kola
kroužek pro děti, které si chtějí s kolem hrát

Škola kola kroužek

V našem pojetí má být cyklistika hlavně radost.  Děti si chtějí hrát a když jim ukážete jak, tak se do kola zamilují.  A to je cíl našeho kroužku. A je jedno, jestli je vám šest a nebo čtyřicetšest.

Máme Škola kola kroužek pro děti i dospěláky!

 

Děti

Dlouho jsme o něčem podobném přemýšleli a dlouho nám rodiče říkali, ať něco uděláme. Poslechli jsme a už máme za sebou tři turnusy. Většinou jezdíme v A-Parku v Braníku v Praze, ale vyrážíme také na Točnou a do dalšího blízkého okolí. Procvičujeme  samozřejmě techniku, ale hlavně si s kolem hrajeme. To ale neznamená, že to občas není dřina a že se děti nezapotí a že to někdy nebolí. Je to ale příjemná bolest. :-)  A my se snažíme použít všechny naše dlouholeté zkušenosti, abychom si všichni každý kroužek užili a nechtělo se nám domů.

Pro jaro 2019 jsme po dobrých zkušenostech a ohlasech připravili jeden Škola kola kroužek pro 30 dětí, o které se stará 4-5 lektorů. Aby se jezdilo společně a taky se mohly udělat různé skupiny a děti si kroužek co nejvíc užily.

Kroužek je určen pro děti školou povinné, ideálně ve věku 7-13 let a jediné omezení je, že by měly umět jezdit na kole vestoje. Když byste měli pochybnosti a nebo dotazy, tak se mě nebojte kontaktovat.

Lektoři:  Vedoucím kroužku je Petr Hendrych a ten je na všech trénincích. Jako další lektoři se budu střídat já-vedoucí, VojtaŠidák, Radek Kulhavý, Jakub Vencl, Zdeněk Horský a další.

Místo :  Praha - Braník a okolí

Čas kroužku :  úterý od 16. do 18.hodiny.

Termín :  Začínáme 16.4.2019.  Po dvou dílech si dáme 30.4. volno na čarodějnice a poslední kroužek bude 18.6.2019, abyste poslední školní týden měli větší klid na přípravu prázdnin.

Co je třeba :  Na kroužek děti nepotřebují nic zvláštního. V podstatě jakékoliv kolo (ideálně horské) a přilbu.

Cena  :  5.990 Kč

Dotazy a přihlášky prosím pište zde. Stačí do mailu napsat jméno dítěte, datum narození, jméno a kontakt na jednoho rodiče a pošlu vám informace k platbě. Pokud byste chtěli voucher, tak vám ho rád pošlu také.

Těšíme se na vaše děti!

 

Dospělí

Milí dospěláci, a v tomhle případě nám hodně z vás říkalo, že je škoda, že ten náš kroužek je jen pro děti a že byste chtěli být taky děti.
Tak jo! My vám to dětství tedy přivezeme! :-)
Připravili jsme Škola kola kroužek, který bude mít 9 dvouhodinových dílů. Budeme procvičovat základní dovednosti a každý kroužek bude mít hlavní téma. Vše budeme ale pilně procvičovat v terénu a na trailech. Těch devět lekcí bude mít návaznost, abychom do vás za ty dva měsíce něco dostali. Abyste se opravdu zlepšili a měli z kola radost a ono věřilo vám a vy jemu. Jezdit budeme nejčastěji v Braníku, na Točný, ale možná vybereme i další zajímavý místa.
 
Obtížnost:  Určitě si říkáte, jestli je to pro vás. Je to pro každýho. Uděláme skupinky po maximálně 5-6 jezdcích, které budou mít podobnou úroveň jezdců a těm se bude věnovat jeden lektor. Něco budeme trénovat společně a někde půjdeme pomaleji a nebo naopak vostřeji. Přihlásit se tedy může xc jezdec, který si s technikou zatím moc netyká, ale taky endurista, který potřebuje spíš vychytat mouchy na svým stylu. My se vám přispůsobíme a budeme se snažit, aby si každý našel to svoje. Maximální počet všech účastníků je 15.
 
Lektoři:  Vedoucím kroužku je Petr Hendrych a ten je na všech trénincích. Jako další lektoři se budu střídat já-vedoucí, Radek Kulhavý, Jakub Vencl a Zdeněk Horský.

Místo :  Praha - Braník a okolí

Čas kroužku :  středa od 17. do 19.hodiny

Termín :  Začínáme 17.4.2019.  Po dvou dílech si dáme 1.5. volno na líbání pod stromem a poslední kroužek bude 19.6.2019, abyste poslední školní týdny měli větší klid na přípravu prázdnin.

Co je třeba :  Na kroužek nepotřebujete nic zvláštního. V podstatě jakékoliv kolo (ideálně horské) a přilbu.

Cena  :  7.990 Kč

Dotazy a přihlášky prosím pište zde. Stačí do mailu napsat jméno, datum narození a tak 5 vět o tom, kolik najedete km za rok, jaký typ kola máte, kde hlavně jezdíte a co byste chtěli zlepšit a já vám pošlu informace k platbě. Pokud byste chtěli voucher, tak vám ho rád pošlu také.

Těšíme se na vás!